בוקר טוב

cheshire9

New member
אני חושש שכולם טועים

כמה שהוא יותר רם זרג וראי את חיימק'ה ומוישל'ה ככה תתלבשי יותר זנותית והתקציב שלך. (ואם תשלחי רגל עטוית ביריות מתחת לשולחן ישר למבושיו - התקציב יוכפל) ומעל לכל כמה הייתי מת להיות שם כשזה קורה.........

gilad269

New member
בוקר

מה רע במה שאת לובשת עכשיו? מקססימום שימי חולצה יפה מעל

אם התקציב ניתן משיקולים עיסקיים,

ממליץ על המראה האלגנטי, אבל לא יותר מדי מחוייט (לפירוט נא לפנות אלי......) אם מדובר בתמיכה ממשלתית או תמיכה מקרן וכו' - לכי על המראה הפתה אם מדובר בגבר והמראה הצנוע אם מדובר באישה... בטוח שעוד זוכרת את הימים שלבשת חולצה מתחת למרפק וחצאית ששוליה מנקים את המדרכה...

../images/Emo22.gif תלוי איפה מתי ועם מי הפגישה

אם אני יוצאת לבילוי בפאב עם חברים אני אסתפק בג'ינס/דגמ"ח/מכנסיים מחויטים(אבל לא מוקפדות) וגופיה (ולא כל הגופיות שלי צנועות
) אם אני נפגשת עם חברים בערב, על חוף הים אני עשויה להפתיע בחצאית מתנפנפת (אה לה הולי הובי
) אם אני הולכת לדיסקוטק, אני עלולה להיות מעט (
) יותר נועזת, בגדים הדוקים יותר, ואולי איזו שרשרת מנצנצת שתלויה ברישול (עאלק "רישול"
) מסביב לאגן. אם אני הולכת לפגישה עסקית/לימודית ומקומות "מכובדים"(
) אחרים. תמיד אקפיד על לבוש מהוגן, חולצה מכופתרת ומכנסיים מחויטים. בחורף אני עלולה להוסיף ג'קט. אני עושה הפרדה מוחלטת בעניינים האלו. ואין לי כל עניין ברמיזות מיניות או מניפולציות סקסואליות במעמד שכזה. עד כאן פינתה של סנדרה רינגלר

newcharm

New member
רק רגע

אז את סנדרה או ג'ניס? אם ואם ואם..... שרשור בוקר טוב חשוף שכזה אסור לו שיצלול מהר מידי.

all right !!!(שוב במבטא של אוסטין

פאוורס:)))))) אני כל כך נהנית לומר את זה
קח את הפון שלי מ"חמין האחד" תתקשר ואני אשמיע לך את החיקוי בטלפון

newcharm

New member
אין לך לינק בשליפה?

לא נוח לי טלפון כרגע (ועוד לעבור דרך חמין וכל זה). עדיף שמאוחר יותר את תקחי את שלי מ "ויוילה" ותתקשרי

nasooyy

New member
אז מה בסוף???

כולם "תפרו" לך מהבוקר "כסות משי משורשרת" לקימורייך.... ומה לבסוף תשקף המראה שלך מחר בבוקר??? (-;

ניסו אמר שכדאי שתלבשי

חזיה, חולצה מכופתרת בצבע בהיר, מכנסים כהות ונעלי עקב סירה. חובה שיער אסוף ואביזרים לא צבעונים.

lililove

New member
חחחחחחח

הזכרת לי את סדרת "נעלי רוזי" שהיתה לי.בכל הצבעים האפשריים

lililove

New member
אתם חמודים, בחיי

אז הנה חזרתי :) ריפרפתי
ונראה לי שיצאתי מבולבלת יותר... סתם לא. אני אשמור על הנוחות שאני מקפידה בה כ"כ בבואי למשרד (אולם הפעם לא אסתובב יחפה בין המשרדים. בכל זאת..) נוחות חיננית (הוספתי ת'חינניות בשבילך מר צ'ארם שלא תוטרד
) בתיק כבר ארזתי את ה"חיוך המיוחד השמור לשרים" ולמי שדאג- הפרויקטים בונבון אחד אחד
עכשיו שיבוא המניאק :)

newcharm

New member
בחיי שאת חמודה ../images/Emo3.gif

במחשבה נוספת, ללבוש חיוך באמת יותר חשוב מהכל. ובשבילך זה מר צדיק :)

lililove

New member
צדיק? בטוח שזה מה שאתה מעדיף?

שהרי מהמקובלות הוא, שצדיקים מלאכתם נעשית בידי אחרים... בטוח? צדיק? אני לקחתי את "ניו" והפכתי ל- "ניאו" (סטייל מאטריקס), לא נשמע לך מגניב יותר?

איזה יפה לך}{

ואני מאחלת בהצלחה
מחר(אני אחזיק אצבעות חזק
ואת יודעת מה ששכבתי במיטה חשבתי על משהו לא חשוב מה לובשים, חשוב מה מרגישים וכשרוצים משהו מאוד, זה מתגשם !!! שיהיה בהצלחה אחשוב עליך מחר גם אם לא אהיה פה}{

למעלה