בוקר טוב

lililove

New member
בוקר טוב../images/Emo42.gif

עוד יום ארוך עומד לפני כוחותינו. ושאלה בסוגיית הלבשה
אם אני אמורה להיפגש עם אישיות רמת דרג (לגבי הזרג לא חושבת שיש שם משהו רם) ואני כל מה שיש לי בארון מתחיל בשלאקות וג'ינסים לעבודה ונגמר בשמלמלות מגניבות לעניינים אחרים. אז מה לובשים שלא יהיה פחות מדי או טו מאץ'? מחשוף? (אני צריכה גם לנסות לגייס תקציב מסויים) מה עומקו? צבעים? מה? <לילי מוכיחה שהיא אשה אמיתית. ומאמצת את המשפט הידוע "אין לי מה ללבוש"!!> יום טוף

V e l v e t D r

New member
בוקר נהדר

אין אישה שאין לה מה ללבוש. יש אישה שלא יודעת להתלבש. ומאחר שאני מאמין שאת לא כזו . אז תתלבשי במשהו שיראה עלייך כמו מיליון $ ובסך הכל שווה כמה עשרות שקלים ( בלי להעליב אולי יותר ). יום טוב בגיוס

vaselius

New member
בוקר נהדר../images/Emo42.gif

לילי, תזכירי לי מתי נפגשים........ לגבי הלבוש, אף אם תשימי עליך שק קמח כולם יעצרו להסתכל עלייך
אך לגבי הפגישה היום, ובהתחשב במטרות הנעלות של הפגישה (גיוס תקציב), אני הייתי נרתע אם הייתה יושבת מולי בישיבה אישה לבושה בשמלמלה סקסית בעלת מחשוף נדיב. בכל זאת יש קוד לבוש בפגישות עיסקיות או מקצועיות - less is more בהצלחה מרובה

lililove

New member
הפגישה לא היום

אלא מחר:) שיטוט חפוז בארון הבוקר העלה את התהיה <והזעקה :)> מסכימה אתך. מה גם שזה לא הסגנון שלי, לעגוב ככה. תודה ויום מקסים

בוקר טוב ../images/Emo42.gif

בתור הכתב לענייני אופנה (ולשעבר קשבינו גורדוס) , הייתי הולך על ג'ינס (בחיי) וחולצת פסים (לאורך) ארוכה עם צווארון של חולצת כפתורים . נו , התמונה מצויירת לי יפה בראש , מתקשה לתרגם למילים (נו , אמרתי כבר קשבינו ? ...) יאללה עליה .. יום טוב שיהיה .

בוקר ג'ינס

כבכל בוקר וג'ינס הולך לכל מקום ועם כל דבר התאמת חלק עליון <כולל צבע> שולית בעיני רק שלשם מטרת גיוס
צריך להתמקד בפיך ולא במחשופך בוקר טוב

lililove

New member
אז מה אתה אומר?../images/Emo12.gif

שאני צריכה למצוץ לו???
בוקר טוף

מה פתאום

לגלגל לשון מספיק לדעתי בכל אופן תמיד תוכלי לנסות 'על יבש' לפני הדבר האמיתי בוקר טוב

לוZיפר

New member
בוקר טוב!../images/Emo42.gif ולילי...

תלבשי את אחת השמלמלות הפרחוניות האלה שלך, אותי זה קנה!!! אם הייתי במקומו הייתי משחרר ומשתחרר!

lililove

New member
הדפס אתני../images/Emo11.gif

אני מניחה שלא ממש התעמקת בשמלה

סקסיית

New member
בוקר טוב../images/Emo42.gif

ומכיוון שאחד המקצועות שלי (לשעבר) היה ייעוץ לגבי התאמת ביגוד וצבע... הייתי הולכת על משהו סולידי. למשל חצאית באורך הברך חולצה עם מחשוף קל וזהו. ניתן כמובן להחליף למכנס בגזרה ישרה כלשהי. על ג'ינס לא הייתי הולכת. איפור: להדגיש בעיקר את העיניים.. על השפתיים איפור שקוף עד קליל בלבד. מה שאומר שאת רוצה שיתרכז בעינייך ברצינות ולא בשפתייך לחושניות.... בהצלחה

../images/Emo128.gif../images/Emo128.gif../images/Emo128.gif

איך את חולקת על דעתי ?! תאמיני לי , יש לי vision בראש של הג'ינס והחולצת פסים האלגנטית , וזה spectacular !

למעלה