בוקר טוב

בוקר טוב ../images/Emo42.gif

(אני כל כך עייף...) אני קצת אנטוש אתכם השבוע...נתראה ביום רביעי
.

hafraapsichotit

New member
אז ככה (כחם כחם...)

א- זה המשפט מפתח של איאה מפו הדב... ב- התעוררתי שעה לפני התכנון ג- משעממממם לי ד- אחשלי עיצבן אותי על הבוקר ה- הייתי אמורה לעשות שופינג אבל בסוף לא יוצא ו- נמאס לי לחפש עבודה (ולשמוע לא...) ח- נמאס לי מירושלים אבל אין לי אמצעים לעבור ט- כולי עקוצה מיתושים י- הפסיכולוגית שלי יצאה לחופש ואני מתחרפנת בינתיים.... לא רוצה רחמים, רוצה פתרונות

duduamar

New member
וואו../images/Emo122.gif

הפתרון הכי פרקטי שאני מוצא בשבילך הוא קפיצה מאיזה גג גבוה...

duduamar

New member
ואת עדיין איתנו??

"סופרמן יא בן זונה, תפסיק לעבוד ככה על אנשים".... (אין לי כוח לספר את כל הבדיחה)

סוודרית

New member
פתרון !

קחי את עצמך לכי לים עם חברה טובה שלך ותחייכי בכח ! תזמיני לך את המשקה הכי טעים בעולם ואחרי זה את הארטיק הכי טעים בעולם! תשתזפי בכייף תבואי הביתה תתקלחי תנוחי עם מאוורר ! ואל תשכחי לרגע לחייך !!!

yoman321

New member
יו.. ואני חשבתי שלי יש יום קשה...

קמתי גמור לגמרי (אתם יודעים למה) אח"כ היה לי פנצר באוטו ועכשיו אני מת שיגמר היום כי בא לי כבר להתגלגל (מתישהו בערב)

Wolfinix

New member
פתרונות

א- "להיות או לא להיות זו השאלה...
" משפט של שיקספיר
ב-תחזרי לישון והפעם תשני שעה נוספת כפיצוי!!! ג-קישור למטה למשחקים. ד-תני לו סטירה קלילה ותגידי לו "עזוב אותי באימא ש'ך" ולאמא תגידי "אני לא יודעת מה קורה לי אני במחזור "
ה-תרדי לקיוסק ותקני שוקולד!! ו-רוצה לעבוד בש"ל בראשון? ח-מה רע בירושלים? ט-יש את התנור הכחול הזה ששורף אותם בעודם עפים,או כמו מנורה שמחברים לחשמל עם טבלית שמפיצה ריח שמגרש אותם-ולעקיצות פילדן גל או אלוורה זה מרגיע
י-אין שום פסול בלהיות מחורפן-ופשוט תבררי לאן היא יצאה לחופש ותיתקלי בה ב"טעות"

Wolfinix

New member
הקישור לא יצא אז הנה ../images/Emo9.gif

קישור למשחקים...לבדיחות תהני

למעלה