בוקר טוב

בוקר טוב ../images/Emo42.gif

למה הוא מגיע מהר כל כך
אז..דיברנו חרשנו ולשנו, ובכל הדברים יש מן התבונה ומן האמת. בכל אופן, רוצה בשביל עצמי לקחת כמה ימים (אחרי שנתיים מותר
) לא לידוג או מה כי ניהול הפורום ימשיך כתיקנו טכנית. ובסה"כ התאגדו פה חבר'ה נפלאים הרי ואפשר לסמוך לסמוך עליכם לחלוטין. אידע את הנהלת תפוז. יום אחלה לכוללם/ן, דליה

liza26

New member
דליה ../images/Emo39.gif

אני בהחלט מבינה אותך על ההפסקה שאת לוקחת כי כמו אחרים שמשתתפים פה שלקחו חופש כל אחד זכאי לקחת נשימה עמוקה ופסק זמן מכל השרשור של אתמול שקראתי רק עכשו אני שמחה שהחלטת לא לפרוש לגמרי כי הפורום הזה זקוק למנהלת כמוך וכמו שאמרתי אתמול - אין "מנהל מושלם" אבל אני מרגישה שאת עושה כמיטב יכולתך ולא, לא רציתי לשלוח את זה במסר כי חשוב לי לכתוב לך את זה כאן אז חופשה נעימה , דליוש אנחנו פה נמשיך תמיד לאהוב ולהתכסח
סתם....

n i v i

New member
דליה,

אני חושבת שאתמול הבנתי את פשר 'האמת העירומה' שכתבת עליה. גם אני חשבתי שאת לפעמים מגוננת יותר מדי בויכוחים, שהשרשורים לפעמים נקטעים, ושלעיתים מרגישים כאן כמו להלך על ביצים.. אולי זה קורה, אבל זה בטח לא באשמתך. אני חושבת שאת בסה"כ האדם שאותו הכי נוח להאשים בתסכול שמישהו יוצא ממנו מויכוח, בגלל היותך מנהלת שאומרת די. אתמול לשניה וחצי השארת אותי בספק אם תיהי כאן היום או לא, והאמת? די נבהלתי מזה. כי הראש האחר - הוא הראש שלך. שאת כנראה המצאת (לא הייתי כאן מימי וואלה הנוסטלגיים, אז אינני יודעת איך התנהלו הדברים) אני חושבת שאתמול הבנתי סופית, שהחריקות בפורום, הסכסוכים והריבים לא תלויים בך, הם בכל מקרה יהיו בסוף לא הולמים. אבל, אני גם חושבת שזה טוב שעלו הדברים, כדי שאנשים כאן יבינו שזה באמת לא רק עניין של ניהול. ויותר מכך, שירגישו לרגע מה זה יהיה ללא הנוכחות שלך, בלי קשר לויכוחים, אלא ללא המילה שלך, שאושר דיברה עליה...(די מטריד). ובכל זאת אני חושבת שאם לא תתערבי בויכוח, אפאחד לא יוכל לבנות עליך שתסתמי לו את הפה או שתגני עליו, ואז הוא יצטרך להתווכח כמו בן אדם בוגר ולא כמו ילד (וזה לא מכוון לאיש! זה באופן היפוטטי). מי שיישאר חשוף מול כולם אלה בסה"כ אנשים שיבחרו (אם בכלל) להעליב ולפגוע ויישארו עם הגועל נפש שלהם מול כולם. לא יהיה את מי להאשים, לא יהיה על מי להתלונן, לא יהיה למי לבוא בטענות, גם לא יהיה למי לברוח בקריאות הצילו ולא נתהה לאן אבד לו השרשור, ואז........... האמת העירומה תצא לאור (אם יש כזו). ואם אין - אז השרשורים יוכלו להתפתח לאן שרק נרצה.. ויהיה סבבה. אנחנו הרי אנשים בוגרים, ורצוי שנלמד גם להתווכח כמו שצריך. אז...נראה לי שייצא טוב לך ולנו, שנדע שהאחריות לויכוח ולצורת ההתבטאות שלו מוטלת עלינו. ואולי ננסה ונראה שטעינו. ושאי אפשר להתווכח יפה. אבל לפחות ננסה, כדי שהספק יוסר. ואפאחד כאן לא ירגיש שזו אשמתך שהוא מהלך על ביצים או נמנע מלכתוב. כמו בתהליך הרזיה, לפעמים כשיש מאבק, צריך לעצור ולחשוב, ולא להמשיך בכוח על אוטומט (כי אז שוב נחיה באשליה שזה הכל באשמתך) וגם לא חייבים לפרק הכל. מקסימום לשנות. ובעיקר לבחור בזה שוב מחדש. זהו. שתהיה לך הפסקה נעימה. אבל רק הפסקה. בלעדייך - אין פורום. לא כזה. (וכמובן שאני מדברת בשם עצמי בלבד)

עלית על נקודה נכונה

הכי קל להוציא רפש- ואח"כ לרוץ בוכים למנהלת. הכי קל לא לקחת אחריות על מעשינו ואח"כ להאשים מישהו אחר. אני פחות אופטימית ממך. לדעתי, אם דליה תרפה את סגנון ניהולה...לא יעבור זמן רב עד שתתחילי לשמוע תלונות שהיא "מתרשלת"..לאמגיבה בזמן, לא שומרת על צאצאיה, לא מתערבת היכן שצריך... אל תהיי תמימה מאי, תלונות תמיד יהיו ולרוב גם יבואו מאותו צד שהתלונן בדיוק על ההיפך קודם לכן. פעם התלוננו כאן שיש סתימת פיות- אח"כ כשהיה שרשור שלא מצא חן בעיני מישהו - הוא זעק לכותרות שייפסק כבר השרשור - נו, תפסיקו להתבטא!!! אח"כ היו שהתלוננו שהפורום מלא הגיגים ולא מתעסק במשקל- שזה הכי חשוב ולשם כך התכנסנו- אח"כ התלוננו שהוא מפוהק ומשעמם כי הוא מתעסק רק בזה... ותתפלאי- איכשהו התלונות האלה שלכאורה הפוכות לגמיר מצליחות הרבה פעמים להגיע מאותם אנשים בדיוק שהתלוננו קודם לכן על ההיפך. כשהפורום נהיה לי יותר מידי ספורט/שרירים/מכשירים /תפריט /הליכה/... ***אני*** קמתי והלכתי, ***אני *** עשיתי הפסקה!!! לא באתי למנהלת שתשנה משהו למעני- הבנתי שזה לא מתאים לי כרגע, שאני במקום אחר, זקוקה למשהו אחר- והלכתי לחפש אותו!!!!!! למה שציביון של פורום ישתנה בגללי? מי אני בכלל? אני אורחת! למה שניהול ישתנה כי לא מוצא חן בעיני משהו? לא טוב לי? הלכתי! ניסיתי להביא משהו משלי לפורום..כאשר הרגשתי שעייפתי מזה, פרשתי לצללים...אבל מעולם לא חשבתי שזה שמשהו לא מוצא חן בעיני צריך להשפיע על דרכי הניהול של דליה או על צביון הפורום. גם היום- אני פה כל עוד אני מרגישה טוב פה- ברגע שישתנה משהו וארגיש לא טוב, אלך..לא אתחיל להודיע לדליה שתשנה את ניהולה למעני, או לבקש מאנשים שיפסיקו לדבר על נושא מסוים כי הוא לא נעים לי, או ש...... נכון שכולנו בונים את הפורום- אבל, אני חושבת שתלונות תמיד תהיינה- בכל מצב, וצריך לקבל את זה.

n i v i

New member
פגי

כבר אמרתי את זה. אישית, אני הסקתי את המסקנות שלי, והן שזה לא תלוי בניהול. אין לי בעיה שיישאר כמו שהיה, וגם כתבתי את זה לדליה. האמת? למה אני בכלל מנסה להתדיין על משהו שהוא כבר לא נחוץ לי? לא יודעת... אז אוקיי, אישית, הבנתי שזו לא הבעיה. ולא צריך לשנות כלום. השאלה אם מישהו הסיק מסקנות אחרות ושוב יבוא יום שזה יתפוצץ... השאלה גם אם הוא יגיד אותן.... אני קיבלתי את זה. לגמרי. אני לא צריכה שום שינוי. ואני חושבת שדליה היא בנאדם, ושאחרי שהעלו את הדברים, צריך גם לתת תשובה. ולא לזרוק פצצה ולהיעלם. אלא אם כן זו המטרה....

תמיד יהיו תלונות

ככה זה כשיש יותר מאדם אחד בקבוצה (ובינינו גם כשיש אדם אחד הוא מתלונן על עצמו
) אבל זה לא אומר שנסיון לשנות את צורת התנהלות הדברים לא תתגלה כדבר טוב כלומר, אפשר לנסות צורת ניהול אחרת אני לא חושבת שזה יזיק או יפגע הרי שום דבר לא נקבע לעולמי עולמים

n i v i

New member
תולית, סורי

אין לי כוח להיכנס לזה שוב. אני את התשובות שלי קיבלתי. והיה לי חשוב לכתוב אותן לדליה, לא לשם הויכוח.

מאיוש ../images/Emo140.gif

לא ויכוח, גם אני כתבתי כדי להביע את דעתי כתגובה כללית לכל עניין הניהול, לאוו דווקא כתגובה ספציפית לדברייך

מאיוש

אחרי שהרוחות ירגעו, אני ארצה לדבר עם כולם כאן על כמה מהרגישויות שיש בבית שלנו, מתוך מהותו המיוחדת. שמהן לכן עלולים להתפתח מצבים לא נעימים. גם כמו שאמרת, על הצורך להעלות בפורום את הדברים ולהתמודד, לברוח זה הכי קל. הגדולה היא להתמודד. (כך אני חושבת)

למעלה