בוקר טוב!

NYgirl88

New member
בוקר טוב!../images/Emo42.gif

שאלה, בפוטושופ CS3 לפעמים כשאני באה לעבוד על תמונה במקום סמן של הכלי שבחרתי יש כף יד. וכשאני מנסה משהו אחר זה עדיין נשאר הסמן של כף היד. ואני לא יכולה בעצם לעשות כלום. מה עושים כדי לשנות את זה? תודה מראש!

Darkscape

New member
אני חושב שאם אני אתרכז אני אעלה על המחזוריות

כל כמה זמן מישהו שואל על זה, אפשר לבנות שעון.

ed99

New member
../images/Emo6.gif זה ובנושא עברית בפוטושופ. חבל שאי אפשר

לנעוץ למעלה בכותרת של הפורום מן הודעה כזאת לגבי שאלות שהן באמת נפוצות וקישורים להסברים/הדרכות. או שאולי אפשר????

גם אם היו הודעות נעוצות

ממורקרות ובפונט BOLD אף אחד לא היה מסתכל בהן הטבע של הגולשים הוא ישר לרוץ לפתוח הודעה חדשה מה לעשות...

פלכשמה

New member
כשכואבת לך "כף היד", אתה צועק../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif

אתה לא הולך לבדוק אם מישהו כבר שאל על זה פעם... איך כתבה אסתר קל (ציטוט לא מדוייק): "כשאצבע קטנה ופרטית כואבת, זה יותר מכאב כל העולם כולו". נו, אז ודאי כשמדובר בכל "כף היד".

NYgirl88

New member
../images/Emo51.gif

שאלה נוספת, איך עושים את זה?
שהתמונה יוצאת בחלקה מהמסגרת?

Darkscape

New member
אגב, שאלה

בעמוד השני בסעיף 5 ישנם האייקונים של ה-Pen tool ושל ה-Brush. במעבר על כל אחד מהם אמורה להתקבל הודעה לאישור מהמשתמש על הצגת תוכן Quicktime, האם זה עובד אצלך (או אצל כל מישהו אחר)?

NYgirl88

New member
../images/Emo51.gif

הבעייה היא שזה לא נותן לי להוריד משם.. רק אחד עבד לי..

פלכשמה

New member
אצלי ירדו כולם

כולם עובדים והם מקסימים. נסי להוריד שוב, אולי היה עומס או משהו

night mistress

New member
מדליק לאללה..

אני מחכה למחשב החדש לנסות את כל האקשנים.. מצאתי ברשת אקשן חמוד שמקמט את התמונה כמו שקית ניילון..אבל המחשב שלי מקרטע ולא בא לי להקשות עליו יותר..

night mistress

New member
בשמחה..

בדקתי שוב ומסתבר שזה לא שקית מקומטת, לא ניסיתי להפעיל את זה אז אני לא סגורה שזה באמת אקשן
.. אבל זה נחמד.. הנה הלינק

ed99

New member
אהבתי את האתר!

רעיון: להפוך לאקשן כל עיצוב של נייר רקע שאני עושה. לא בדקתי את האקשנים שלה כלומר עד כמה אפשר לשחק עם הצבעים והדוגמאות אבל בכל זאת רעיון. בקשר לשקית מקומטת, אז לא מצאתי באתר.... אבל כעיקרון אם אני רוצה לעשות דף רקע מקומט אז אני משתמשת או באוברליי או במברשת.

למעלה