בוקר טוב

נרקי

New member
בוקר טוב../images/Emo42.gif

ידיד שלי כבר חודש מזכיר לי שיש לו יום הולדת.. אז אתמול זה היה יום ההולדת שלו. שלחתי לו הודעה באמצע העבודה.. ואפילו יחס לא קיבלתי
לאנשים יש חוצפה!!!

בוקר

אני כבר ברבוטה שלי ח'ברה יום חמישי ממש כבר כאן ת ע נ ו ג שיהיה לכולנו יום מחוייך ותחילת סופ"ש נפלא

V i p e r 2 2

New member
נכון

בוקר טוב,בוקר טוב... כן בוקר טוב חחחח בוקר טוב (עם מבטא... של קוקולה) אייי היו ימים יפים כשחומה ומגדל סליחה כותל הייתה חחחח

V i p e r 2 2

New member
הכי טוב

לא לעבוד יום שישי נכון יקוקולה?!?! אבל יש אנשים שעובדים!!!

בוקר טוב

אולי הוא נדנד לך חודש כי הוא רצה מסיבה או שהוא קיווה לפחות לטלפון. שיהיה יום נפלא

נרקי

New member
אמממ שיגיד לי תודה עם כל הכבוד.

או שהוא צריך פשוט לנשק לי ת'רגליים
מה הוא עושה בימי הולדת שלי? לא מתקשר בכלל ואפילו הודעות לא שולח.. אז למה שאני אתקשר? עשיתי טובה קטנה ושלחתי הודעה. <גם זה משו> לא יודעת למה אני נחמדה כזאת לאנשים..
זהו נמאס לי..שילך לה*דיין!!!!!!!!!!!

../images/Emo124.gifנרקי אתמול הייתה לי פדיחה.............

שלחתי למישהי אס-אמ-אס עם ברכת מז"ט ליום הולדת(וכתבתי שאנימקווה שאני לא מפשל) היא כתבה לי הקדמת בשלושה ימים
כתבתי לה בחזרה שהיא תשמע ממני גם ביום שבת נראה לי שהיא דווקא אהבה והריכה את הפספוס. ידיד שלך לא יודע להעריך איזה ידידה יש לו

למה לשלוח SMS?

לא יותר פשוט להתקשר? ככה הברכה תישמע כנה ואמיתית....אני לא הייתי נעלב אבל יש כאלו שכן.

שתי סיבות א)להפתיע שלא שכחתי.................

וזה במילא לא סתר שיחת טלפון שהייתה מגיעה מאוחר יותר ב)היא סטודנטית ולפי השעה לא ידעתי היכן אני אתפוס אותה :)

למעלה