בוקר טוב

חלי*

New member
בוקר טוב ../images/Emo42.gif ../images/Emo13.gif

אנשים יקרים.... ושוב הגיע יום ראשון ,חלון ההזדמנויות הלא נגמרות יום נהדר להתחיל דברים חדשים,לסיים כל מה שלא הספקנו(סידורים ,טיפול לרכב,לסדר את הבלאגן של שבת) ו...רגעעעעעעעעעעעעעעע להתחיל דיאטה כבר אמרתי??? אז יאללה......יום נפלא לכולםםםםםםם

נעמי1

New member
בוקר טוב חלי....

אני פתחתי את החלון... וראיתי שהשמש זורחת.... אז החלטתי מיד להקדים את יום הסקס שלי... שבוע נפלא לך.

על שפת הנחל , יושב אני

ומחכה ומחכה למי למי למי ל.. ניחא ששינית את המייל בגל שאני מטרידך אבל לתתת לי להתייבש ולחכות ולחכות. טוב אם תרצי את מזומנת מחכה לך במקום המפגש. דיסקרטיות מובטחת

חלי*

New member
יחפני......

שמעתי שיש מבצע של נעליים בהנחה ב......נו,איך קוראים לזה? נו..המקום הזה שהאנשים דורכים אחד על השני,וריח של שתן נודף מסביב,וגברים מיוזעים אוכלים אותך בעיניים.....שירי דכאון ברקע.נו.....אוףףףףףףףףףף
שיהיה לך בוקר נפלא

יחפן

New member
חלי*

את מתכוונת למקום הזה? משם אני בא הרגע אולי תמליצי לי על זוג - ואם אפשר שיהיו סטרייט שיהיה לך אחלה יום

חלי*

New member
זרעונוששששש

קודם כל...בוא´נה..תתקרבבב מממווווואאאההההההההההה
ועכשיווווווווו...אני שיניתי את המייל?????. נתתי לך את החדש(מבלבל אותי עם מישהי?????.) ו.....איפה מקום המפגש??? גלה לי שאדע גם

חלי*

New member
לא מבינה.......

שלח לאותו מייל מיום חמישי.......זו אותה כתובת...... מה חוץ מזה? אני עוד מעט פורשת,עבדתי לילה

חלי*

New member
ועוד משהו........

הצצתי שוב בדואר,הלכתי לאן שהצעת לי ,לא הצלחתי להיכנס ..נראה לי מסובך שם ..

חלי*

New member
זרעוני..

כתבת לי ששם יותר קל??. ממש לא נראה לי.ואגב באיזה ניק אתה שם? כי לא ראיתי אותך,טוב הולכת שוב לנסות ביי

חלי*

New member
זרעון!!!!!!

אז ככה: בכלללללללללללל לא נחמד שם,הייתי אומרת אפילו די מאכזב פוגע ומעליב.

פיראט

New member
היי חלי היי כולם!! ../images/Emo66.gif

רק שבוע לא היתי וכבר קשה למצוא שם מוכר.איזה כיף שיש חברים. זהו אז רק נתגבר על הג´ט לג וגם אצטרף לדיאטה... והאוטו כבר במוסך.. מה עם שלך??? ושבוע טוב כבר אמרתי???

למעלה