בוקר טוב
. מי מכין
?

ליהיS

New member
בוקר טוב../images/Emo42.gif. מי מכין../images/Emo96.gif?

שיהיה לכולם שישבת מקסים. אומרים שירד גשם היום, אז יש סיכוי למזג אוויר מושלם. קישטה קיץ!!!

anat30g

New member
בוקר טוב ../images/Emo96.gif

בוקר טוב - כבר שתיתי קפה. היום אבא בבית - אז הוא לוקח את הילדים לגן.. איזה כיף!!!! ואח"כ הוא יחזור ויהיה לנו יום של סק"ס - סידורים, קניות וספוג'ה

ליהיS

New member
היי ענת, אנו המשכימות היחידות?

אנו הולכים לחפש היום מדפים לחדרי ילדים. בא לי לתלות את הספרים שלהם על מדפים. .ספריה סתם תתפוס לי מקום חיוני ועכשיו הם תופסים ים של מקום בארונות, אז הגיע הזמן לצאת מהארון

אחחחח איזה כיף לי ../images/Emo6.gif

הילדים בגנים, האשה בבית הספר (היא מורה) ואני כאן לבד בבית .. איזה שקט, איזה שלווה ..... יש לי עכשיו 4 שעות של שכרון חושים ...

ב ני

New member
אחחחח איזה כיף לי ../images/Emo6.gif

הילדים בביה"ס , ואנחנו חוזרים לשיגרה מבורכת . סוף כל סוף אחרי חודשיים של כל המשפחה ביחד , יש לנו 4 שעות של לבד אני ואפרת . אז אנחנו ..................................... יוצאים לקניות
ביי ויום טוב לכולללללללללללללללם

zn1

New member
בוקר טוב אפשר עוד קצת ../images/Emo1.gif

אצלנו אבא חולה ואמא גם היום במישרה מלאה... שתהיה שבת שלום

מיכל @

New member
החלמה מהירה לבנזוג ../images/Emo101.gif

ו
לך. (גברים הם החולים הכי איומים
)

נירית1

New member
בוקר טוב../images/Emo42.gif סוף סוף אני פה - תפוז

ממש התעללו בי השבוע ולא יכולתי כמעט להכנס לפורום
בעבודה אין דקה זמן ובבית המחשב עושה בעיות
אז עכשיו יש לי קצת זמן להתעדכן. שיהיה סופ שבוע נעים לכולם - והמון בריאות לחולים.

נעמיא

New member
בוקר טוב../images/Emo42.gif|גשם|../images/Emo35.gif

אז אניכבר אחרי המון המון. אמרנו כבר משוגעת,נכון? אז על תקן משוגעת הייתי כבר ב 5:25 בבוקר בעבודה וסיימתי את הכל עד 9:30,עשיתי סידורים קניות ןכן.ואין לי מה לעשות בשעה וחצי הפנויות.זה עוד לא קרה לי....
לא-ספונג'ה אפשר אבל לא רוצה. שבת שלום וכייפי לכולם. ואגב אני ראיתי את הגשם המבולי שירד בת"א-נורא מרגש.

למעלה