בוקר טוב
יום רביעי

tkuihehr

New member
../images/Emo41.gifמחלמת העולמות להיום

מאור כהן מול אילנית קצת פלפל, אני בעד מאור כהן, ושיהיה החידוש שלו [מהמקור שלה] זה ברור או שבכל זאת לשאול בעד מי אתם?

tkuihehr

New member
../images/Emo41.gif הזוכה

אכן.
מאור כהן
והנה השירים:
שיר של יום חולין
מה ידוע על היום הזה
הכי יפה בעולם פשוט שירים
, אין. אני מרוצה

tkuihehr

New member
ובאחוזים

צמוד הרבה יותר ממה שחשבתי: 51-49 וזהו, נגמר השבוע של הבחירות, מחר המצעד. ומבחינת מצעדים, השירים שלו שכתבתי למטה יצאו בשנת 99: במקום ה35. מה ידוע על היום הזה [אחד מעל יותר טוב כלום מכמעט של עברי שהיה 36] ובמקום ה20. הכי יפה בעולם. באותה שנה זכה זה כל הקסם המצויין ובכלל היתה שנה טובה במצעד הזה
חפרתי, עכשיו אירוניק באוטונומי.

בוקר טוב/tapuzforum/images/emo42.gif

עוד יומיים חדו``א נגמר ב``ה. הומקאמינג/tapuzforum/images/emo99.gif

tkuihehr

New member
מזלט

אם מבינים חדוא הוא יכול להיות מקצוע נחמד, ברגע שמפספסים משהו -הוא מקצוע שכלכך קל לשנוא.

dragonit12

New member
צהריים...

מה נשמע? היום היה בסדר כזה.. שעת אפס {שאני מתכוונת שעת אפס זה אומר שמונה
}-אנגלית. כן,זה לי ולעוד אחת,עושים לנו תגבור והאמת?זה אחלה! אין לי בעיה לבוא מוקדם בשביל זה.. היה בסדר
שעה ראשונה ספורט. לפני השיעור הלכתי למזכירות לשאול אם המורה ללשון הגיעה/נדב הגיע כדי שאני אוכל לעשות את המבחן. הם לא הגיעו. והמורה גם לא השאירה לי את טופס הבחינה. אוף! אני באתי,התכוונתי,והיא לא השאירה את בחינה זה לא יפה מצידה. העיקר היא אומרת לי לבוא מוקדם.. איזה נחמד..! אז הלכתי לספורט,רצנו,ואז הלכנו ועשינו התעמלות קרקע. היה מצחיק
היא אומרת לנו לעשות גלגול לאחור,גלגול לפני,מאוזן,רחיפה,וכל החרטא ברטה האילו. אז עשיתי,והיא לא הסתכלה. ואז שסיימתי הלכתי ואמרתי לה שאני לא עושה שוב. אני כבר עשיתי את שלי. היא אומרת לי סבבה! כל הכבוד! היא יודעת שאם אני עושה פעם אחת אני לא מנסה שוב. ואני שונאת להתעמל ליד הבנים! שונאת!!!!!!! {לא שיש לי בעיה עם בנים,שפוט זה לא צנוע,ולא לימדו אותי ככה..} שעה שניה אנגלית. עשינו אנסין על מוזיאון השעווה. שעה שלמה המורה רק קראה איתנו את הקטע
היא עובדת ממש לאט. אנחנו בקושי זזים>< היה משעמם,חצי כיתה לא הייתה... הפסקה היה הכי מצחיק בעולם!! היה ילד שעיצבן אותי פשוט. וסתם היה לו חשק והוא הביא לי כאפה ובעיטה, אז באתי אליו בשיא העצבים בכאפה מפה ועד להודעה חדשה! <כמובן שהכל היה בצחוק!> שעה שלישית אנגלית. עכשיו בשיעור הזה,ענינו על השאלות! ותתפלאו.גם זה לקח שיעור שלם! אבל הפעם לא היה משעמם. היה צחוקים כל השיעור! שוב הפסקה,היה מצחיק! שעה רביעית חופשית! {כן זה שעה חופשית במערכת קבוע.למי שלומד מתמטיקה לשאלון 003} אז בשעה החופשית הזאת,סהר בני ואני עשינו ביחד עבודה בכלכלה{מה שצריך להגיש למחר} והספקנו כמעט הכל. ויצא לי רק דף אחד>< שזה כלום. אבל גם,היה מצחיק
שעה חמישית מבנים ותהליכים בארגון. שבתכלס?המקצוע דיי משעמם. אבל למדנו על התקשורת שזה נושא מעניין
{בהתחשב בזה שלפני שבוע היא נתנה לנו לעשות על זה עבודה} היה שיעור מצחיק. דיברנו על מלא מלא דברים! הפסקה היה שיא המצחיק! אני רדפתי בכיתה אחרי סהר
סתם כי היה משעמם לנו.. היה מזה מצחיקק! ואז אחרי זה בני וקרא משהו שכתבי בדפדפת,ככה בלי סיבה. אז התעצבנתי עליו,ואמרתי לו לא לגעת בזה. אבל האמת?לא ממש היה אכפת לי. כי בתיק יש דברים יותר גרועים
אז הוא בא לקחת לי את התיק והבאתי לו צ'פחה כזאת
ואז אמרתי לו שיזוז כי הוא מפריע לי לתפוס את סהר! אז הוא עזר לי לתפוס אותו. ולבנתיים לקחתי לו את הפלאפון. ולבנתיים הוא תפס את סהר. ואז סתם הבאתי לסהר צ'פחה
ואז בני שאל איפה הפלאפון שלו והוא הלך לחפש את זה איפה שהוא שם את זה מקודם. אז השארתי את הפלאפון על השולחן והלכתי. והוא עשה בדיקה רצינית. אז הוא חיפש בתיק של סהר{התיק של סהר,הוא עם כל המקצועות מכיתה ט'..}והוא לא מצא,אז הוא רצה לחפש אצלי בתיק ולא נתיי לו. ואז סהר האדיוט הזה אמר לו שהפלאפון על השולחן! ארג'!רציתי להרוג אותו! אבל אחרי זה בני בא לקחת לי את התיק,אז לקחתי לו את הפלאפון,ומשום מה שרטנו אחד את השניה. אבל היה מצחיק
שעה שישית מבנים ותהליכים בארגון. שוב דיברנו על התקושרת. אבל לפני זה דיברנו על זה שלא יודעת מה היה אבל זה הגיע לשמירה בין בשר לחלב. וזה נמשך כמעט וכל השיעור. היה מעניין! הפסקה שיחקתי עם סהר עם מטוסי נייר! היה מצחיק! שעה שביעית מבנים ותהליכים בארגון. דיברנו על פסח. על זה "שמוכרים" את החמץ לגוי. והסברנו לה על זה. שהוא לא בא לקחת את החמץ מהבית אלא לוקח שטר חוב. ואז הסתיים השיעור והלכנו הביתה! היא הזכירה לנו שמחר יש מבחן.ולא לשכוח להגיש את העבודות. זהו. ככה עבר לי היום. והייתי אמורה ללכת לפעולת משצים אבל בסוף לא הכלתי כי אמא שלי חולה ולא מרגישה טוב. אז אני צריכה להישאר איתה. יום טוב לכולם
יש מישהו שקרא את הזה?

mekl

New member
אני../images/Emo9.gif

תגידי רגע- מי אומר צ'פחה בימינו?!

pandora 2

New member
קראתי את הרוב

והסקתי בזריזות שבהפסקות אצלכם יותר מעניין מהשיעורים (טוב,מה הפלא?) רפואה שלמה לאמא שלך

איך זה מרגיש../images/Emo99.gif

כמההההה שאני אוהבת אותם:) פעם קודמת שהיה את השיר הזה ברדיו עשיתי סוגשל פדיחה רצינית עם המתופף של הלהקה
גאד בלס ד'ם

Inbar789

New member
בסביבות 5 וחצי היה את "למיה יש אקדח"../images/Emo103.gif

אבל בגרסה המקורית, לא המחודשת

למעלה