בוקר טוב
חזרתי ה

מצוטטת

New member
בוקר טוב../images/Emo42.gif חזרתי ה../images/Emo82.gif

חזרתי מגלות...רובה מאולצת, לאחר "מחלה" קטלנית שתקפה את ידידי (המחשב). תהה זו משימה כמעט בלתי אפשרית להשלים פערים...ולהתעדכן. אבל ללא ספק אנשים יקרים אתם פעילים שחבל"ז וכל הכבוד על מגוון הנושאיםוהתרומה של כל אחד ואחד מכם למקום הזה. |הדגש לא זוכרת מתי לאחרונה חייכתי כל כך הרבה כמו אתמול בערב במהלך ההתעדכנות
. מה שכן בכל זאת רוצה להתייחס לארוע בנושא גלית/המורה ותהה זו במה והזדמנות נאותה גם עבורי לפרוק מעט. איני מעורבת בפרטיי המקרה מעבר לכתוב כאן וגם אין זה חשוב כלל וכלל, כי הזדהותי היא בעצם עם שניכם
עם התחושות של כל אחד מכם מהמקום שלו: איתך גלית: עם עם תחושת חוסר הנוחות איתך המורה: עם תחושת הרגישות האישית שלך וכל זאת נאמר ממקום של מי שעברה חווית פגיעה , אם כי לא באותה העוצמה ולא עם אותה התגובה. אני בחרתי להרגע בכוחות עצמי (ולספור עד 10 מבלי להגיב)!. אבל זו היתה תגובה והחלטה שלי! חשוב שנזכור כי קיים כאן מגוון גדול של נפשות שבטוחה אני כי אף אחת מהן ואמת מתכוונת לפגוע, לפעמים תגובה היא פועל יוצא של התלהבות הזדהות או סתם רצון לכתוב דבר מה כדי להרגיש קיים. לפעמים אין הדבר מצליח לנו ו/או אז עלולים אנו למצוא עצמנו הסיטואציה דומה. ועל כן מתוך ארוע חד פעמי זה יש לצמוח ולהמשיך הלאה בוודאי לא בדרך הקלה של התנתקות/פרישה. כל אחד מכם תרם לאחרים בעבר ויכול להמשיך לעשות זאת גם הלאה. הכי קל יהיה להרים ידיים להעלב ולפרוש...ואז מה? מאמצת בחום את הצעת שלום ה
של גלית
ולסיום בשלב זה... תודה לך גיא - המסר בדרך ותודה לך אביטל על ההתעניינות שיהיה לכולנו המשך יום נפלא

*יערית

New member
מצוטטת איך לא שמתי ../images/Emo23.gif../images/Emo166.gif

מצו..... ברוכה השבה ל
החם הגועש והרועש
בא לך על
או
או
או סליחה אותם אנחנו מקבלים בלי לבקש
מקווה שכבר הספקת להתעדכן והנה עכשיו את שווה איתנו במאורעות השבוע!

למעלה