בוקר טוב
אביבה, או מי שיודעת,

אתי@

New member
בוקר טוב ../images/Emo42.gif אביבה, או מי שיודעת,

האם תוכלו להסביר מהי משחת עיצוב, ולמה היא משמשת?

av_i_va

New member
שלא תחשבי שאני מתעלמת../images/Emo140.gif

אני רוצה לתת הזדמנות למשתתפות האחרות לענות לך. היו כאן המון הסברים על משחת עיצוב, כולל תחליפים ולא מעט מהמשתתפות תהנסו בטכניקה. תוכלי ללמוד מנסיונן.

לילך1

New member
מישחת עיצוב....

זהו מישחה שאפשר להשתמש בה לתבליטים או לעיצוב מיוחד את יכולה למלא שבלונה במישחת עיצוב והדבר יגרום להבלטה של הציור ואחר כך צובעים בצבעי אקריל תסתכלי בפורום כמה דפים אחורה יש שם הסברים לגבי המישחה...ויכול להיות שגם בלוח מאמרים אני כבר לא זוכרת אבל...שווה בדיקה

avivaht

New member
גם אני רוצה לדעת יותר על

מישחת עיצוב. ברשימת המאמרים לא מופיע הסבר על כך. ושאלות: על איזה סוג של צבעי אקריל אתן ממליצות? הייתי ב-2 חנויות בעפולה וראיתי מגוון של צבעים. לא יודעת מה לבחור. האם הצבעים מבית "AMERICANA" הם צבעים שצובעים על כל משטח? ניסיתי ולא כל כך הצלחתי. ושאלה אחרונה: (סליחה על הטרחנות) אני רוצה לשלב בין דאס וזכוכית. באיזה דבק עלי להשתמש? תודה אביבה

../images/Emo132.gif כפי שכבר הוסבר

זוהי מישחה המגיעה בכמה מירקמים, יש רגיל יש חולי, עם גרגרים גסים.... אני אישית עבדתי רק עם הרגיל ומסביב לתמונה/פוסטר שעשיתי עם סטפ 1+2 מרחתי בכל מיני צורות וצבעתי בחום כהה (תמונות יהיו בהמשך...) ואיירתי סביב עם טוליפ זהב. אפשר להשתמש איתה גם ע"י מילוי סטנסילים ואז הציור יוצא מעט מובלט. ראיתי חברה שעשתה זאת על קיר ויצא מקסים!!! סאני.

אתי@

New member
../images/Emo51.gif עכשיו אני כבר עייפה מידי

אבל מחר אני אחפש קצת מידע בדפים הקודמים. אז תצפו לגשם של שאלות
תודה ולילה טוב אתי

av_i_va

New member
אין צורך להשקיע בחיפוש../images/Emo140.gif

כל שאת צריכה לעשות זה לכתוב משחת עיצוב בחלון החיפושים בחלק השמאלי העליון של דף הפורום ותקבלי את ההודעות בהן דנו בנושא.

למעלה