בוקר טוב

נועיק

New member
בוקר טוב../images/Emo23.gif

שמחתי להיות פה אתמול בצבע אדום בטח אבוא לבקר מדי פעם. בינתיים מי שהתבייש לפנות בקול רם בפורום - יכול ללחוש במסרים - יש עוד המון שלא נכתב. יום טוב לכולם ולהתראות נועה

מחשבתית

New member
בוקר טוב נועיק..רציתי לשאול משהו

אולי זה לא ממש קשור אלייך אבל בטח תוכלי גם את לעזור. לפעמים אני מרגישה שאני רגועה ולא מתוחה ואפילו קצת שמחה. כמו עכשיו למשל..אבל בלב עמוק יש לי מין חשש שאולי השמחה שלי היא לא טובה כי אולי מקורה הוא ממשהו שעומד לקרות וכביכול הנשמה שלי מרגישה? תמיד אני מפחדת שאסור לי לשמוח!שאולי זה לא שמחה אמיתית ללא דאגות..הבנת פחות או יותר למה אני מתכוונת?ואולי אתם פה בפורום הבנתם אותי?

נועיק

New member
לחיות בהווה

קודם כל - זו מצווה להיות שמחה!!! טוב שאת שמחה עכשיו
כשאת שמחה, את חיה בהווה כשאת דואגת את חיה בעתיד מכיוון שהעתיד ממילא לא קיים אלא רק כשהוא מגיע וכשהוא מגיע הוא הופך להווה עדיף לחיות בהווה ולשמוח. באופן מעשי (כי זה נשמע טוב אבל איך עושים את זה) מגיע לך להיות שמחה - ורגועה בשמחה הזו. זה מה שאת יכולה לתת לעצמך מתנה - להסכים להיות שמחה. פשוט שמחה. באותו רגע שאת שמחה - תהיי שמחה, אם משתרבבת לה מחשבה על העתיד, תעשי לך איזה סימן שמחזיר אותך להווה ולשמחה (להתבונן בשעון זה פתרון נחמד - מראה לך את הזמן של עכשיו, לא של אחר-כך), ותזכירי לעצמך ששמחה היא מצווה, ולכן יש בה רק מן הטוב. העתיד יגיע ממילא אם תדאגי ואם לא, אז מגיע לך לשמור על ההווה ועל הטוב שבו. קבלי
של שמחה שאת שמחה

למעלה