בוקר טוב

בוקר טוב ../images/Emo20.gif

שיהיה סופש נעים שיתחיל ויימשך גררררררררררר <דיווה נטולת שינה > נ"ב.. אפשר להתחיל להרשם למשחק

הולמס 30

New member
איפה הדובונים?

מישהו ראה כאן שלושה דובונים עם ציור של לב על החזה? אחד ירוק אחד ורוד ואחד כחול מישהו? משהו?

יקירי...

רק תפתח את העיניים ותסתכל סביב לכולם אכפת ולא לכולם יש ציור של לב לחלקם יש ציור של קשת לאחרים עננים זוכר?

הולמס 30

New member
היו גם פיל ואריה, לא?

עזבי אני לא מבין איפה פומיקי אין אף אחד שנוסטלגי לגביו (לגבי מר אדר) זה הכי נורא

../images/Emo6.gif

גדול!! זוכר את פומיקי? הוא לא היה טרול? אני בעד נוסטלגיה....עד גבול מסויים. מה עם קישקתא?

ז ורו

New member
../images/Emo66.gifואצלי בעבודה

מישהו מסתובב סהרורי ושואל: "איך קוראים לאח של טאוטאו ?"

honey bundle

New member
בוקר טוב../images/Emo96.gif../images/Emo42.gif../images/Emo20.gif

צריכה קפה
ועוד אחד
ועוד אחד
ועוד אחד
יום טוב לכולם

ולי יש

2 כוסות של חצי ליטר לקפה של הבוקר. אני שותה באחת, רוצה את השניה? מוכנה להכין לך קפה מעולה! חצויה מוכנה לתת עד חצי המלכות

leonlev

New member
שווה להיות נתין במלכותך.

אם מפקידים את החצי מלכות בפק"מ מקבלים גם דיווידנד?

leonlev

New member
בוקר נפלא לכולם../images/Emo42.gif

לנפלאים לנפלאות,לדובים ,לאריות,לפילים, ולכל השאר. הולמס ברוך שובך חשבתי שחדשים מחוייבים בתמונה לא ככה?

בוקר..........

לכל החברים מהספארי.... לכל שתייני הקפה למיניהם..... ולכל אלה.... שלא ישנו הלילה... (אני עצמי ואנוכי) ובנימה אופטימית זו........ אני נוזלת למיטה טה טה

hotman10

New member
בוקר יום ה'.. סיכום שבועי../images/Emo219.gif

אז מה היה לנו.. 5 פעמים "בוקר טוב"... 2 שיחות עם סייבר... והרבה ציפיות, המון חרמנות... שעדיין ממתינה.

א פרח

New member
בןוקר טוב לכולם ../images/Emo42.gif

ואני במקום ללכת לישון ולבזבז את יום החופש הראשון הולכת לים, הגיע הזמן לחנוך את בגד הים החדש.

למעלה