בוקר טוב
חייבת

jdror

New member
בוקר טוב ../images/Emo185.gif חייבת ../images/Emo101.gif

דקל בת שנתיים וחמישה חודשים כבר חודשים לא ישנה בחדר שלה אלא בסלון. אחרי שהעברנו אותה ממיטת תינוק (שזה היה בעצם הלול) בו היא ישנה מעולה היא ישנה כמה ימים במיטת נוער בחדר עם אחותה הגדולה (9) ואז הפסיקה לישון בחדר. היא היתה נרדמת מרוב תשישות בסלון על הספה. לפעמים היתה נרדמת על הרצפה. העברנו אותה בגלל שהיא התחילה לנסות לצאת מהלול לבד. הבעיה התחילה כשלא הספיק לה שהיא ישנה בסלון ולא בחדר שלה אלא שהיא גם רוצה שאמא תישן לידה. אם היא מתעוררת באמצע הלילה (והיא מתעוררת) והיא לא רואה אותי לידה היא מתחילה לבכות ולצרוח בהיסטריה. עד שאני לא מגיעה אליה או היא אלי למיטה, היא לא נרגעת. מה אפשר לעשות? האם הפתרון של לישון איתה כל לילה בסלון הוא הגיוני? אני יודעת שזה לא יימשך כל הזמן. באיזה שלב זה אמור לעבור לה. לא ראיתי ולא שמעתי אף פעם על ילד/ה בגיל 10 שיושן כל הלילה עם אחד ההורים. השאלה האם לסבול את זה במשך עוד כמה שנים או להכריח ולהרגיל אותה לישון במיטה שלה? אני גם לא רוצה שזה יפריע לאחיות הגדולות לישון כי בבוקר הן הולכות לבית הספר. מה אתם אומרים?

כל הבנות שלי נרדמות אצלנו בחדר

על המיטה שלנו ביחד איתי ואח"כ אבא שלהן מעביר אותן למיטות שלהן כאשר הן כל כל ישנות חזק שלא מרגישות שעוברים דירה. אני לא מחממת להן כלום במיטות שלהן. הן עוברות ומסיימות את הלילה אצלן במיטות. אני זורמת איתן.

jdror

New member
הבעיה שאני מעבירה אותה למיטה

שלה והיא מוצאת את הדרך חזרה אלי.

למעלה