בוקר טוב

בוקר טוב ../images/Emo184.gif../images/Emo127.gif../images/Emo184.gif../images/Emo128.gif

קראתי הבוקר קודם את רשימת התרופות שנכנסה לסל התרופות. קראתי אותה ולא את זו של אלה שלא נכנסו כי הרבה יותר קל לקרוא אותה- היא קצרה. הצצה בתרופות שנדחו הראתה לי שתרופה חשובה לC.F לא תיכלל. זו תרופה בעלות של אלפי שקלים והיא ממש מצילת חיים. עוד תרופה חשובה לאפילבסיה לא נכללת ושלא נדבר על כל מני סרטנים... ראיתי שהתרופות שלא נכללות ברובן מטפלות בשלבים מוקדמים של סרטנים למיניהם. כמה מתאים למדינה שלנו לעבוד בשיטה של כבוי שרפות... הרי לו טפלו בשלבים המוקדמים היו חוסכים המון כסף של אשפוזים,טפולים ,תרופות מהסוג של השלבים המתקדמים (שכן אושרו), שלא נדבר על סבל מיותר וחיים... שבוע טוב ובריא לכולם

גליה0

New member
בוקר טוב

גם אני דבר ראשון ראיתי את כל התרופות שלא נכנסות בינהן קפרה שאנחנו קונים כבר פרטי אבל קיווינו אוף - מה אפשר לעשות? תיכך החג - ועוד לא גמרתי לנקותא תהבית, אפשר גם אחרי נכון? בכל מקרה תמיד בפסח יש סופות חול... שבוע טוב

שרונמר

New member
בוקר טוב גליה

אנחנו משתמשים בקפרה, וקונים אותה במכבי בהנחה משמעותית. יש ועדה שמחליטה על כך, והקריטריונים לא מסובכים. שרונה

שרונמר

New member
עוד אופס- לתום לא היה אירוע מוחי..

כמו שהכתב הזכיר בכתבה, לא יודעת למה אירוע מוחי ולא גידול מוחי (שמיעה לקויה אולי... ). ביי שרונה

בוקר טוב ושאלה לגבי EEG

בוקר טוב לכולם , כרגיל קוראת המון ומגיבה פחות , מנצלת את ההזדמנות לשאול שאלה. מחר אני הולכת עם ים לבדיקת EEG בגלל שהיו לו כמה ניתוקים שנראו לי שווים את הבדיקה לשלילת משהו מסתתר... משוגעת - כזו אני מעדיפה לדעת. אז זהו אמרו לי להביא אותו עייף ואז יתנו לו טריכלונום להרדמות ומה הלאה? מגלחים לו את הנקודות של החיבור למגנט בראש? מה בעצם בודקים בבדיקה ? לפחד? לחשוש? (כאילו שאני לא) וכמה זמן לדעתכם יקח לתשובות להגיע? תודה חברים וחברות על התגובות ... אריאלי

לפחד -חס וחלילה זה כלום!!

קודם כל להרגע!!! טריכלונם זה לא הרדמה! זו תרופה מרדימה הוא ישן אחריה נותנים טריכלונם א. כדי לבדוק את פעילות גלי המוח השינה ב. אם מדובר בילד קטן אז כדי שלא יזוז כי לא אמורים לזוז בבדיקה הזו לא מגלחים שום דבר מלבישים לו על הראש מן "קסדה" כזו דמויית רשת ואליה מחברים הרבה אלקטרודות ומצמידים את זה לראש בעזרת ג'ל מגעיל (כמו החומר של האולטרסאונד) אח"כ הטכנאית יושבת מול המכשיר ובודרת את רישום גלי המוח שלו (באיזה שהוא שלב גם שמים לו מן פנס מהבהב מעל הראש כדי לבדוק את תגובת גלי המוח לאור מרצד הבדיקה לוקחת בערך רבע שעה בד"כ תשובות מתקבלות תוך מס' ימים עד שבוע אבל אם הטכנאית נחמדה היא תסכים להגיד לך בגדול אם רואים משהו בד"כ מחפשים אם יש איזו פעילות או מוקד אפילפטי ושוב באמת אין ממה לחשוש (הילדים שלי עשו את זה עשרות פעמים)

תודה על התגובה המהירה

ראשית החלמה לסיון בתקווה שזה באמת משהו קטן וחולף...
אכן הבדיקה מיועדת לשלילת אפילפסיה מוחית שלפי מה שהבנתי זה משהו שניתן לאזן . תודה ויום טוב אריאלי

חייםלוי

Member
מנהל
רק לתשומת לבך ש EEG לא ממש

מהימן. הדיוק שלו הוא כ-50%. כך שאם לא מוצאים שום דבר זה לא אומר שאין שום דבר. אם כן מוצאים אז הגילוי מדויק.

שרון123

New member
../images/Emo45.gifלכל מה שמיכל כתבה../images/Emo45.gif

אריאלי בהצלחה בבדיקה

בוקר טוב לכולם סיון לא מרגישה טוב;-

אתמול בלילה (תמיד בלילה...) אחרי שהייתה ממש בסדר כל היום פתאום היה לה התקף פתאומי של כאבים והיא התפתלה ובכתה ומכיון שהיא לא מדברת אני יכולה לעסוק רק בניחושים (עוד פעם אבנים בכליות?? כאבים בעצמות מהאוסטואופורוזיס? אפנדציט?(את זה שללתי אח"כ כי אין להחום)דלקת בדרכי השתן? משהו נוירוליוגי??? בסוף נתתי לה משהו לכאבים והתפללתי שלא יהייה משהו חמור עכשיו היא רגועה אבל אין לה כל כך מצב רוח ותיאבון אני מקוה שלא יחזור כי אז נצטרך להגיע לשניידר ובדיקות בדיקות בדיקות

שרון123

New member
אוי מיכלי../images/Emo10.gif

מה שלומה עכשיו? הלוואי שזה "סתם" וירוס בטן שיעבור עד החג

הלוואי-אקבל בברכה וירוס בטן כזה../images/Emo4.gif

שיעבור מהר היא כל כך סבלה... כרגע היא רגועה ואפילו שתתה ואכלה מעט אני מקווה שהסבל עבר. ניסיתי להתקשר לרופאה שלה אבל היא ב"שבעה"...אם חלילה יהייה לה שוב כזה התקף אקח אותה למיון שיעשו אולטרסאונד

תודה, רק שלא תסבול....

ראיתי גם עכשיו ב-YNET שקפרה בתוך הסל (הכתבה לפי מה שכתוב שם משעה 14:00 או 15:00 אז זה די טרי...) אני מקווה בשבילך ובשביל כל מי שצורך את התרופה...

למעלה