בוקר טוב
-דלקת בדרכי השתן!

בוקר טוב ../images/Emo182.gif../images/Emo9.gif-דלקת בדרכי השתן!

מזה שנים..דלקת זו מלווה אותי.. לא הבנתי מקודם שהכאבים לעיתים בבטן תחתונה בעת "חדירה" וקיום יחסי מין, נבעה מזה.. רק אתמול הגיניקולוג שלי העלה אופצייה זו, ומאחר ואני מקווה להיכנס להריון החודש או זה שאחריו-אמן- אז תהיתי האם חוץ מאינטביוטיקה..ישנן המלצות אחרות-טבעיות- לטיפול בתופעה זו? תודה רבה לכם- וסליחה על הטיפה בוטות בשורות לעיל..אבל ההבהרה התבקשה

harduf9

New member
כמובן שיש המלצות לטיפול אך בגלל

שהבעיה היא רבת שנית מומלץ לגשת למטפל שינחה אותך. בברכת בריאות שלמה גיא הרדוף

ובכל זאת../images/Emo13.gif...

תודה
אני מודעת לצורך בטיפול מקיף..עדיין..ידוע לי שישנן המלצות לכמה דבריםפ טבעיים..שיכולים להקל בדלקת.. במיוחד אם זה שבוע שאני לא רוצה שיעבור עם כאבים ושהחודש יתפספס לי
...

אדומה2

New member
כתוספת לדברי הרדוף

הפעלת לחץ ומתח על עצמך- בין אם זה משהו מתוכך ובין אם זה ממקור חיצוני- אינו מומלץ בכלל בטיפול, ובטח שלא כשמדובר בהריון. רצוי קודם לעשות טיפול מסודר ולהוריד את רמות הסטרס מתוך הבנה שהגוף צריך להיות מוכן להזין חיים חדשים בתוכו. הפעלת סטרס לא תעזור, להפך, הרבה פעמים היא מזיקה. בהצלחה

האם נעשו בדיקות?

הרופא העלה אופציה, אך נשמע שיש מקום לבדיקות מקיפות, במיוחד כשאמרת שמדובר בבעיה שנמשכת שנים. האם עשית בדיקות? יהיה זה בלתי אחראי לתתלך המלצות על הנייר, או על המחשב, מבלי לערוך בדיקות רפואיות ובדיקות אצל מטפל ברפואה משלימה. ואם מדובר בבעיה אחרת, שהיא לא דלקת? וגם, טיפים שונים למיגור דלקות בדרכי השתן לא מומלצים תמיד בעת הריון. יכול להיות שלא מדובר בשום דבר רציני, אבל אם עד היום לא בדקת את הנושא, המלצתי היא שתעשי בדיקות. את מאוד רוצה להיכנס להריון, אבל אם את סובלת מבעיה, עדיף לפתור אותה לפני כן. ולגבי הטיפול - ניתן לעזור ברפואה משלימה. בהצלחה

tamlot

New member
המלצה

אני יודעת שחברה שלי שקיבלה טיפול הומיאופתי לדלקת בדרכי השתן, יצאה מזה מאד מהר וזה לא חזר לה עד היום. אני ממליצה לך לנסות. גם אנחנו נעזרים בהומיאופתית שלה.

תודה לכל המגיבים אבל רגע..

אתם רוצים להגיד שכניסה להריון אם יש לי דלקת בדרכי השתן (נגיד של כמה שנים) גורמת להריון להיות בסיכון?!! אתם חושבים שהגוף לא מספיק לכם בכדי לא להיקלט אם הוא מרגיש לא מוכן עדיין?

mg777

New member
טיפול

דלקת בדרכי השתן ניתן לטפל בארומטרפיה או בצמחי מרפא או שילוב של שניהם. הטיפול מאוד טוב ונותן ותוצאות טוב. בהצלחה

0 אור 0

New member
ההמלצה הקבועה שלי

למניעה של דלקת בדרכי השתן בתחילתה (כשרק מרגישים את הסימנים המקדימים) היא בעזרת מיץ חמוציות (כ 4 כוסות ליום או כמוסות כתחליף למי שיש לו בעיית וסכר) בתוספת שתיה מרובה מאד של מים. ואפשר מאד לחזק על ידי טיפול נקודתי (למשל ברפלקסולוגיה) אבל ... כאשר כבר יש דלקת פעילה, והרופא רשם אנטיביוטיקה - אני לא ממליצה להפסיק בגלל הסיכון שהדלקת תעלה לכליות. תגמרי עם הדלקת האקוטית באמצעים שאת כבר מטופלת, ולאחר מכן תפני לטיפול הוליסטי שיאפשר לך לא להגיע לדלקת הבאה וכמובן מאחלת לך הריון קל ונעים

../images/Emo39.gifתודהה

אני אכן שותה מיץ חמוציות וטבליות חמוציות.. תמיד אחרי קבלת הוסת כי הדלקת מתחילה בימים אלו לכמה ימים, וככה אני לא סובלת ממנה ולא מרגישה אותה.. החודש שכחתי לשתות ואז התחילה הצריבה והגירוד אחרי זה.. אז אינטביוטיקה לא רשמו לי..וכעת גם לא כואב לי.. אני מתארת לי שאם ההנחה של הרופא נכונה בדבר דלקת שמלווה אותי שנים..אז אני כן תריכה להתפנות לזה הוליסטית ולטפל בזה ע"י מטפל מוסמך .. אבל בינתיים..אם אני נכנסת להריון.. כשבעצם אני לא סובלת מכאבים של דלקת כי החמוציות מחסלות אותה, אך ערבים בבדיקת השתן מראות שיש דלקת..אז האם זו סיבה לא להיכנס להריון?? או לשים אתה הריון בסיכון חלילה? פשוט החודש עברתי צילום רחם אתמול, והרופא אמר שזה מעלה את סיכויי ההיקלטות ל80 אחוז מהרגיל.. ואני לא רוצה לפספס..אחרי הרבה זמן של נסיונות כושלים
..

0 אור 0

New member
דלקת זו ממש לא סיבה לא להכנס להריון

גם אם תטופלי באנטיביוטיקה, יש סוגים שאינם מזיקים להריון, ותוכלי אחר כך לרפא את עצמך ואת תינוקך. בודאי ובודאי ששיטות הריפוי ההוליסטיות אינן מזיקות להריון - רק חשוב מאד שכל מטפל יהיה מודע לטיפולים שאת עוברת.

למעלה