בוקר טוב...

nishnosh

New member
בוקר טוב. הולכת להכין לי ../images/Emo96.gif וואוו

איזה בוקרררררררררר. יצאתי היום מאוחר מהבית (יצאתי ב-8:20, בד"כ אני יוצאת בשעה 6:00 לכיוון ת"א מרכז), אז אמרתי לעצמי - נחסוך את העצבים והפקקים באיילון וניסע ברכבת, אבל אמה מה הרכבת התעכבה ב-15 דקות, מספר האנשים שהיו על הרציף היה עצום! והרכבת הגיעה מלאה עד אפס, אפס מקום! אנשים ואני בתוכם (מתוך ידיעה שהרכבת הבאה מגיעה 20 דקות אחרי ובאותו מצב) נדחסו לתוך הרכבת. תדמיינו - אתם רוצים לסגור מזוודה ולוחצים הכל חזק חזק פנימה כדי לסגור את הרוכסן - ככה זה היה בבוקר ברכבת. פשוט זוועההההההההההה!!! טוב - יאללה - עכשיו אני בעבודה וממוזג ונעים לי ולא צפוף
, הולכת להכין קפה להירגע, יום טוב לשבוע טוב נישנוש.

../images/Emo42.gifבוקר אור../images/Emo42.gif

הבוס בחו"ל וה
זורחת. אני חושבת שזוהי תחילתו של יום נפלא!

נבעת1

New member
בוקר טוב, רוצה לשתף אתכן

היום התחלתי טיפול בבעיה רפואית שמלווה אותי כ 5 שנים, מקווה שיילך טוב, זה נעשה באישפוז יום, כל יום מ 8:00 עד 14:00 קצת קשה לי עם המחוייבות הזו, וויתור על דברים אחרים שהייתי עושה בשעות הבוקר, כמו עבודה ועצמאות, אבל מקווה שזה יעזור לי

50מרלין

New member
נבעת יקרה ../images/Emo24.gifמאחלת לך מכל ליבי רפואה שלמה

שהטיפול יצליח למרות הקושי והויתורים , זכרי, הכי חשוב - בריאות טובה, בלעדיה אנו שווים כקליפת השום - בהצלחה חברה

שנינוש68

New member
שלום נבעת

מאחלת לך פתרון שלם ומלא לבעיה הרפואית שלך. אכן, הבריאות היא מעל הכל. שנינוש

אמירהח

New member
נבעת יקרה, מאחלת לך את כל הטוב והבריאות שאפשר

תהי בטוחה שיהיה טוב ואכן יהיה טוב. תאמיני גם אם קשה ..
שמרי על עצמך ושיהיה בהצלחה מכל הלב אמירה

../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif

מאחלת לך את כל הטוב שבעולם כשהלכת היום טדי אמרה שאת מקסימה. אוהבים אותך ילדה נשיקות
קסם

נבעת1

New member
קוקי תגידי לטדי שגם היא מקסימהההההההה

והאמת היא שכל מי שאני מכירה דרכך הם אנשים מיוחדים וחוץ מזה הבן שלי רוצה עוד עוגה שוקולד טעימה כזו שטדי הביאה לי, אז אני צריכה מתכון דחוףףףףףףףףףףףףףףףף במייל, בטלפון, בפקס איך שנוח לה תודה

רק עכשיו ראיתי

אשאל אותה על המתכון לעוגה - היא בטח תתקשר אלייך
לאחרונה היו פה מלא עוגות ממלא אנשים את סגורה על זה שזו עוגת שוקולד מטדי??

נבעת1

New member
כן, זו עוגה שהשכנה שלה הביאה לה, והיא הביאה

אלייך וכיבדה גם אותי

נבעת1

New member
בנות הפורום היקרות, תודה רבה על החיזוקים|גביע

אתן מקסימות, כייף להיות כאן

למעלה