בוקר טוב !

optimi10

New member
בוקר טוב ! ../images/Emo173.gif../images/Emo42.gif

נמאס לי שרק אתם פותחים שרשור של בוקר ... אז פתחתי לכם/ן רק אני מבקש על הבוקר מוקדם תתגייס קבוצת מחפשים תחפשו לי את טיליונת 123 אני מתגעגע אליה ,

שבוע טוב לך אופטימי ../images/Emo24.gif

ויש האומרים הבוקר טוב מתחיל בלילה נהדר חלומות פז איש יקר ובוקר נהדר לכם

בוקר אור

ושבוע טוב לכווווווולם. אופטימילה חחחחחחח אנחנו פשוט 'תעוררים מוקדם בייחוד ניקולה וענתילה.
אבל שמרתי לי את כוס החלב שלך לבוקר. ועל הבוקר אשלח צוות של שפריריות לחפש את טליונת ולמסור לה ד"ש חמה מכווולנו! מאחלת לכם יום יפה מלא בחדווה אושר וגיל רק טוב!!!

ניקו 45

New member
לא קבענו גחלילית ?../images/Emo8.gif

לשתות קפה בחצות ? את יודעת ? יש מקום נפלא , הקרוי : קפה חצות . צריך כביש לחצות , וכך ממש ע"י שפת הים מצוי זה המקום משקיף אל אופק ולשמע צלילי רחש הגלים . ממליץ בחום לשתות שם קפה אך רק בשעת חצות .

../images/Emo29.gif../images/Emo42.gifבקר ליילי,,,,,

חחח' אופטימי, כל הכבוד שהישקמת.. מיד מארגנת משלחת-חיפוש.. שיהיה לנו שבוע ניפלא בלבן... שבוע חגיגי בסופו.. פרחים של קצף מילים: נתן יונתן לחן: נחום היימן אהבנו להביט אל זוך המים הכבדים והצלולים אך לפעמים כשבאה לנו רוח עצב והיא נושאת מן המצולה את האצות אז הגלים מציירים על פני החוף פרחים של קצף. ציצים של מלח לבנים פרחי אלמוות בחולות כאקוורל אשר הים רשם בעצב מכחולו רוטט חיוור בין קו החוף והמצולות. הוא כל אשר תותיר לנו חשרת-אוקיינוסים, בסוף הכל ישוב אל חיק הים גם הדגה וגם העוף. ורק הקצף ישאר על פני החוף.

נוקי13

New member
|בנדבוקר טוב לכל המקווים ושבוע נפלא

שוב שבוע חדש עם שיר חדש בלב בוקר אחינועם ניני מילים: אחינועם ניני וגיל דור לחן: אחינועם ניני וגיל דור יום ראשון בבוקר ואתה אומר לי כמה טוב להתעורר כאן לצידך שמש מלטפת בין התריסים ובלי סיבה מיוחדת בא לי לחייך קומי, קומי מאמי - כך אתה אומר לי נומי, נומי, עוד עינייך עצומות והרדיו מקשקש בשפת הקודש על העומס שבין ראשון לגנות. שיר קטן מתנגן בבוקר as the day begins שיר מואר עוד דקה חדשות, נקווה שזה יהיה good morning, good morning תשמעי, החלטתי - כך אתה אומר לי אני ואת נוסעים אך לא לעבודה אולי נבדוק את המפלס של הכנרת או בשביל שוקו נתגלגל עד יטבתה שיר קטן מתנגן בבוקר as the day begins שיר מואר עוד דקה חדשות, נקווה שזה יהיה good morning, good morning בוא ניקח את השרייד המאובקת געגועינו עוד דבוקים על השמשה ניסע לאט כי ההיסטוריה לפנינו מה ייצא לנו אם נעקוף אותה שיר קטן מתנגן בבוקר as the day begins שיר מואר עוד דקה חדשות, נקווה שזה יהיה good morning, good morning ======================== יום נפלא ושבוע טוב

נוקי תודה על אחינועם ניני לבקר זה

זמרת ניפלאה, שכל אלבומיה נצורים לבטח אצלי, באהבה והערצה. זה שיר מיוחד עם צלילי זורנה אתני-ומיוחד!

בוקר טוב optimi וכולם

אז מה זה שווה ככה סתם פתחת את הבוקר אבל איתו סגרת את היום וזה ממש לא הוגן
כי נראה אותך שם
שמטרטר לך ב-שש בראש ובא פה ואומר בוקר טוב אבל כך או כך היום עם optimi נפתח וזה נחמד כל כך ויום טוב ומלא שמחה והמון אהבה ואל תשכחו שחג שבועות עוד מעט קט חג שבועות והכל לבן ליאור

ניקו 45

New member
נו באמת חברים/ות ../images/Emo4.gif

בשעת חצות אומרים ומברכים בבוקר טוב ? זה לא נשמע לכם קצת מוזר ? ובמה תברך אותי בשעה 08:00 בבוקר ? ובכלל אצלי הלילה רק מתחיל בחצות . ואת גחלילית בכלל הגזמת .... קראתי לעזרתי ההסברתית את להקת : Smokie שתסביר לכם מה עושים בשעת חצות . ומכאן אברככם לבוקר ויום נהדר . לשבוע חדש שיהיה מעניין מה צופן בחובו לכל אחד ואחד מאיתנו שבוע אוב לבעלי התקווה . I'll Meet You At Midnight

טאKילה

New member
חבל שזו תגובתך...../images/Emo62.gif

כשמדובר בניק שזה עתה נולד ועלה לאוויר. שיהיה יום נעים

טאKילה

New member
טליה לא צריכה להחליף ניק

בקסם הוירטואליה. אין קשר בינה ובין הניק שציינת.

אהה אני דפקא מצאתי את טליונת

ואפילו דיברתי איתה ומסרה לכולכם ד"ש רק שאני מעבירה אותו מאוחר או מוקדם בבוקר
ואני מקווה שמאז שדיברתי עם טליונת גם האנגינה שלה חלפה לה
מאחלת בוקר צהריים טוב לכולםםם

ניקו 45

New member
ולאוהבי סנטנה הגדול ../images/Emo220.gif

ומכאן שלוחה ברכתנו עם המון געגועים לטליונת שלנו שכה ... חסרה כאן . ואין שיר הולם יותר להקדיש לה מאשר : She's Not There היא לא כאן יותר ....

בוקר טוב.הלילה בחצות

תורי לכתוב בוקר טוב. אלך לנוח שלא ארדם לקראת חצות. לילה טוב סליחה בוקר טוב ויום טוב ושבוע טוב וחג שמח מראש.

פרסומת למונדיאל

ראיתי אתמול פרסומת ב-יס משהו בסגנון:עוד מעט הוא עסוק במונדיאל אז תוכלי לבגוד בו.בקרוב הם יביאו סרטים שקשורים לרומנטיקה. איזה צורה מוזרה לבגידה?הוא בחדר/סלון בכדורגל והיא בחדר אחר בוגדת בו בלראות סרט ולפנטז על האביר?או שהיא תלך למאהב ויחד יצפו בסרט רומנטי? מזכיר לי שלפני כמה זמן פורסם בעיתונות שיש סדנא לגברים בוגדים. מה הכי מקסים לאישה הנבגדת שבשעה שבעלה בסדנא היא עם המאהב?זמן בטוח לאהבה. (טוב בגידות זה נושא נפרד,מופרד עם סיבות כן ולא,לפעם אחרת נשמור זאת).

למעלה