בוקר טוב

סמדר בנ

New member
בוקר טוב ../images/Emo155.gif

כולם מנקים? מרגישים את החג באויר. תורים בסופר, חנויות מפוצצות. אצלנו במשרד היום הרמת כוסית לכבוד החג. אני אחראית לארגון הכיבוד
מחר סדר משפחתי עם הבת הסטודנטית וכמובן ללא הבת הטיילת.

שושנה ו

New member
../images/Emo42.gif בוקר טוב, פעמיים כי טוב ../images/Emo212.gif../images/Emo96.gif

בוקר טוב ... לא יצא לי להכנס מזמן בגלל כל מיני סיבות... שאחד מהם- מחשב משוגע
הבוקר מהשעה שש אני מנסה, אך המחשב העקשן נתקע וסרב להיענות ללחציי..... נכנסתי בכדי לאחל חג שמח, במידה ולא ייצא לי להכנס מחר..... ובכדי לאחל מזל טוב לחוגגים/ות למיניהם במידה ופספסתי... אתחיל בברכה לדורנית המקסימה :
מזל טוב לך המקסימה, אשה נפלאה ואמא מדהימה. שתהני משמחת- חיים, ונחת מהילדים. הגשימי את כל המאוויים, והצליחי בכל המעשים. אושר, בריאות ואריכות ימים, עד 100 כ- 20 . כל שתבקשי- לו יהי !!!!!!!
ברכות לסגן המשחורר של גי'פסי- שיצליח בחיים האזרחיים, ויגשים את כל המאוויים
ולכולם/ן חג של פריחה אישית, כלכלית ורוחנית. חג של אושר, שלווה, בטחון ושלום, חג בו ישוב גלעד שליט הלום. חג שמח וכשר לכל בית- ישראל
צריכה ללכת ולהמשיך בעיסוקיי.... מחר בע"ה אמור ש' שלי להגיע ב"ה (לכן, יתכן מאוד שלא תתאפשר לי הכניסה) ..... מאחלת לכולם/ן חג שמח וכשר, סיומים, הכנות, בישולים ואפייה קלים, מוצלחים ומהנים ובשורות טובות לכל עם- ישראל

ע ו מ ר 4

New member
בוקר אור../images/Emo19.gif

כבר מזמן פקחתי עין תורנית....אבל בחוץ מן קרירות שכזו ועוד קצת מנמנום של בוקר קרץ אלי. מלבד פרחים לא הכנתי עדיין מאומה. אדום אמור להגיע הערב ולהיות כאן ממש עד ה19 לחודש. נסיכה חוגגת את ימיה בלונדון והסביבה....בן הפגנות פלשתינאים...למסיבות סטודנטים...לשופינגים קטנים. נוסעת לעיר סמוכה לביקור קצר. יום רגוע...ובריא. ושושנה חג שמח לכם.

בוקר טוב אוטוטו כבר החג כאן

לוקחת את היום באיזי, לא ממהרת לאף מקום. מחכה שהחג הזה כבר יעבור... מחר סדר משפחה וחברים ולשם שינוי אני לא מארחת.

יום טוב, התחלתי את חופשת הפסח מהיום...

כדי לסיים את הבישולים - היום! ובאמת יש כבר הספק מדהים, הסדר אצלנו, אמנם מצומצם כי אנחנו משפחה מצומצמת... אבל יש לי אורחים עם לינה (חמי וחמותי) שהצלחנו לשכנע אותם שדי, מספיק, מגיע להם כבר להתארח ! אז כמעט הכל כבר מוכן מבחינה קולינארית, ויהיה בסדר...

אז ככה....

מה כבר מוכן: מרק עוף (את הקניידל'ך ביקשה חמותי להכין) צלי בקר גולש של עוף (כדי שיהיה טעם לתפוחי אדמה ולאוכלי עוף) חרוסת כבד קצוץ (מוכן אך טרם ניקצץ, זה התפקיד של הבעל כשישוב מעמל יומו) ליפתן/קומפוט של פירות יבשים עוגת גבינה "עוגת נקניק" של מצות, קקאו, אגוזים, וצימוקים - בהקפאה עוגת שוקולד נמוכה מחר: הזמנתי גפילטע פיש + חזרת ממקום מעולה שרק שם אני קונה כבר כמה שנים (הוא הכי מזכיר לי את הטעם שהיה אצל אמא שלי). אכין תבנית של ירקות קלויים בתנור (בטטה, כרובית, חציל) תבנית של מניפות תפוחי אדמה (לא אוכלים אצלנו אורז כך שיש רק תפוחי אדמה ו...תפוחי אדמה). סלט חסה עם כל מיני דברים טובים וזהו ! והסיפור מאחורי היום חופש שלקחתי היום להכנות: לפני כמה שנים, הזמנו את ההורים של הבעל לראש- השנה, וכרגיל הבעל היה בחו"ל והגיע ב- 06:00 בבוקר החג, למזלי כל הבישולים היו מוכנים כבר והבית היה נקי, כולל חדר האורחים שהיה כבר מוכן עם מצעים לסבא-סבתא (חדר האורחים הוא אחד מחדרי הילדים שמוותרים עליו לסבא-סבתא). בבוקר מה שנותר לי זה לקנות חלות ולערוך את השולחן, התייר הגיע והלך לישון ואני נסעתי לקניות, כשחזרתי לא הצלחתי לצאת מהאוטו, כי ניתפס לי הגב בצורה נוראית, בעלי היה צריך לבוא ולעזור לי להגיע למיטה וכו', בקושי ערכנו את השולחן - למעשה זה היו הבעל והבנים כל החג ישבתי על הכיסא ולא זזתי, בעלי וחמותי (ולמזלי הפעם היו רק אחי ומשפחתו וההורים של בעלי) הגישו וניקו וכו', ואז החלה תקופה ארוכה של טיפולים בגב שבקושי עזרו, ואני יודעת שאם אני קורעת את עצמי יש סיכוי סביר שהגב יתקע, וממש לא בא לי שוב לקבל את ההורים בלי יכולת לארח אותם כפי שאני באמת רוצה. למען האמת, מאז שהתחלתי לעשות ספורט וגם עם מאמן כושר אישי, כמעט לא קרה שניתקעתי בשל כאבי גב, (לא כירופרקט מעולה שהייתי, לא טיפולי שיאצו - שום דבר לא עזר, עד שהתחלתי עם הספורט, כמובן שאני לא "מכורה" ואני אפילו שונאת כל רגע שם, אבל ממש אין לי ברירה), ולכן החלטתי להכין הכל (כמעט הכל) היום, אני גם אערוך את השולחן כבר הערב. כדי שמחר אני אוכל לנוח וגם השלמות אחרונות.

סמדר בנ

New member
../images/Emo178.gif זו לא

יציאת מצרים - את עדיין בשלב עבודות הפרך. מי אוכל את כל זה?

"כולה" נהיה 6 אנשים...

החייל נישאר בבסיס... כי גם ככה יצא וגם העדיף לצאת חג שני כי יש פחות זמן לאכול "כשר לפסח" ז"א בבית אפשר לאכול חמץ כבר במוצאי החג, ואז יהיה לו גם את חמישי,שישי, שבת בלי מצות ואילו בצבא הוא אמר, שעד שיגיע החמץ זה לא לפני יום שישי, ולא מתאים לו... אני מבשלת שיהיה, זה ל-2 ארוחות, ומה שישאר יהיה לשאר הימים, קניתי גם עוף בלי עצמות למלא ובתנור, אבלהקפאתי כי החלטתי שממש מוגזם, כי עוד מעט כל אחד יאכל סיר...

veredor

New member
רוזנת, מה זו כמות האוכל הזו????

אני ממש מעריצה אותך על מה שהכנת!!!! כל הכבוד לך. אין לי מילים. כמו שאני מכירה אותך אני גם בטוחה שהכל יהיה טעים טעים!!! שיהיה חג שמח ונפלא.

מאקי

New member
בקר טוב... תיכף ערב לפי השעה שקמתי...

אז אני חייבת לכם.. ישששששששששששששש אחד גדול זהו. הוא בדרך מהבקום עם כל המשתמע מכך.. יציאת מצרים אומר שלא ממש מתרגש.. שחשב שיהיה יותר.. ונאום יהיה בחג... אצלי כבר הדגים מוכנים והקניידלך גם (עם ואסבי) והצלי מתבשל על האש.. והמרק מוכן.. ואני?? העבודה מזמן.. בלילה נערך ונסדר.. ומחר אחה"צ נפנש את הכל.. יהיה בסדר בסדר.. חג שמיח לכולכם... 4 סדרים כבר עברתי אתכם.. שזה בהחלט לא הולך ברגל ... חג רגוע ושליו.. ואולי שנה מעולה לכולנו. ממני.

יומטוב5

New member
מאקי היקרה

נכנסתי בהמצא הבלגן הבית שטוף המטבח עוד מעט נושאת אם אימי לבאר שבע כי הודיעו שהסבתא לא כל ככך בסדר+ לא יודעת מתי נחזור אז דבר ראשון מאקי בשעה טובה ומוצלחת לבן וגם לך איזה כייף להגיע לשעה זאת אחרי 3 שנים לא פשוטות שמחה בשמחתך ובהצלחה באזרחות ואם לא יהיה כאן מחר חג פסח כשר ושמח לכל עם ישראל ושגלעד יחזור כבר הבית יום טוב

סמדר בנ

New member
ככה את מגניבה את זה?

זה מצריך הודעה נפרדת, לא בתוך שרשור הכנות לסדר ובישולים. אז מחכה לנאום שלך כדי לברך כמו שצריך.

WOW - בשעה טוב ומוצלחת, ושהחיינו והגיענו

ליום הזה !!! ברכות לרוב לגולדן בוי אני חושבת, שאת יכולה לכתוב ספר על שירותו הצבאי של השריונר הזהוב, אני מקווה שאין לך כוונות לנטוש אותנו כאן, כי אחרת באמת אשכח הכל... אני חייבת מידי פעם נוכחות חמיצרית, כי המוח חייב תירגול !!! נשיקות, ומתה עלייך!!!

Rוני

New member
מאקי, איזה יופי. שיצליח ויגשים ויהנה מכל רגע

וגם אתם

למעלה