בוקר טוב

אופ 1

New member
בוקר טוב../images/Emo140.gif

כמו ששמתם לב אני חדשה פה.מעוניינת להצטרף לפורום.מאוד מעניין אותי לקרוא מאמרים בנושא ומה דמיון מודרך אומר בכלל? מאיפה אני יכולה להתחיל? תודה ושבת שלום לכולם.

PreDirector

New member
ברוכה הבאה

תפרטי מה מעניין אותך להשיג? מה הדבר שמחזיק לך את התשומת לב בנושא הפורום?

אופ 1

New member
הכי הרבה הייתי רוצה להשיג- שלווה

אן היית מפנה אותי? שבוע מקסים

אופ 1

New member
שבוע טוב../images/Emo140.gif אשמח לעצה

כהתחלה,הדפסתי כמה מתוך המאמרים,קראתי בהם והם ממש מעניינים אותי.לגבי כול ההרפיות אני אמורה לקרוא וליישם? או שלקרוא פעם אחת להבין את הרעיון ולהניח לדף בצד?

PreDirector

New member
אם את רוצה להשיג שלווה אז

את חייבת להזכר ברגעים בהם היתה לך שלווה ,לכל אדם יש רגעים שכלום לא יכול להזיז להם והם אפילו כל כך רגועים שהרוגע והשלווה שלהם משפיעה אפילו על הסובבים אותם ,אולי זה קרה לך בעבר ו את מכירה לפחות אדם 1 כזה. את תיישמי זאת עם עוד כמה דברים שאת יכולה לברר בקשר לעצמך ,כמו : מה את מרגישה בגוף ובמחשבות שאת רגועה ושלווה? מה גורם לך להרגע בדרך כלל ? מהם המחשבות והתחושות שמפריעות לך וגורמות לאי-נוחות אצלך? ברגע שתשימי לב לדרכים שאת מגיעה בהם לשלווה ,הדרך סלולה להגיע לשם כל פעם מחדש ,תחליטי באופן מודע שכל מה שמפריע לך להרגע ,לא מתעלמים ממנו אלא מכירים בו ,חווים אותו ונותנים לו להשתנות ,להפוך לחסר משמעות ,רחוק ,קטן ולא משמעותי וממשיכים בדרך הסלולה לרגיעה שיכולה אפילו להתפצל ולהפוך לעוד כמה דרכים ,כל אחד לסוג אחר של שלווה, ההחלטה שלך ,לא ככה?

אופ 1

New member
אני מודעת לכך שההחלטה היא שלי אבל

לפעמים קשה לי ליישם זאת מכיוון שאני טרודה במחשבות שליליות.האמת שאתמול קראתי מתוך המאמרים שבפורום וזה מאוד עזר לי, מקווה שאני בדרך הנכונה. עושאלה נוספת,לגבי ההרפיות,בכדי שהם יצליחו.אני אמורה לקרוא אותם ולאחר מכן להניח את הדף בצד ואז לבצע את ההרפייה? אשמח לעצה. תודה ושבוע נפלא

אופ 1

New member
../images/Emo53.gif

טני מעוניינת לעשות תרפייה מתוך המאמרים שמופיעים כאן בפורום.במה הייתם ממליצים לי להתחיל? תודה רבה

היי!!אופ1!סליחה על השאלה:מה זה:

"לעשות תראפיה"? באופן כללי אני מתרשמת שאת מחפסת אינסטאנט תראפיה (ואת לא היחידה)!!!!! אני מכירה :מרק אינסטאנט ובמחלקת הניסים ,נסקפה.וכמובן למרק וגם לקפה האינסטאנט הטעם......! נו!טוב!!!! ערב טוב.ריבקה

אופ 1

New member
ערב טוב גם לך

איך החלטת מה אני מחפשת בדיוק? את מכירה אותי בכלל או שאת מסוג האנשים ששופטים לפני שהם יודעים משהו? חבל שאת לא שואלת לפני שאת תוקפת.

../images/Emo9.gif יהיה בסדר..

באמת נשמע פורום מעניין.. ממה שאני חויתי אני יודעת שאפשר להתחיל מהרפיה בשכיבה ומתחילים בנשימות עמוקות מרפות, ותוך כדי מפעילים גם את הדמיון המודרך. ממה שראיתי בחטף זריז מאוד במאמרי הפורום, בקטגוריה של דמיון מודרך, אפשר לצרף כל מיני ואריאציות של דמיון מודרך בהתאם למה שאת רוצה להשיג. תראי שם דוגמאות למטרות.
תחום מאוד מעניין ומדהים בעיני

אופ1!כתבת שאת"מעוניינת לעשות

תרפייה" ולכן שאלתי:"מה זה-לעשות תרפיה".ו"לעשות תרפיה" נשמע לי כחיפוס אחר מהירות.ריבקה

לא פעם ולא פעמיים

אנו כמטפלים מפרשים דברים שהמונחה/מטופל אומר/כותב, כפי שאנו קולטים אותם במקום פשוט לשאול!!! שאלה כגון: כשאת אומרת "לעשות טראפיה" למה את מתכוונת ספציפית? תביא אותנו למקום הרבה יותר טוב וליצירת רפור הרבה יותר עמוק מאשר להביא את הפרשנות שלנו לכל הסיפור - הרי ממתי אנחנו צד בעניין??? מיקי

אופ 1

New member
בוקר טוב

אתמול קראתי את המאמר שמסביא מהו למעשה דמיו מודרך ומאוד עיניין אותי.יש מקורות נוספים(ספרים לדוגמא) שאני יכולה לשאוב מידע חוץ מהמאמרים בפורום? אשמח מאוד. יום מקסים

אור גינאל

Well-known member
האמת היא

שכולנו טרודים במחשבות שליליות . נכון שההרפיה היא השלב הראשון גם בלזהות את זה וגם בלצאת מזה . אבל הכיוון הוא כזה - שאם את מודעת לעובדה שאת טרודה במחשבות שליליות יהיו אשר יהיו אז תטרידי את מחשבותיך במחשבות חיוביות גם אם לא יראו לך בהתחלה אמיתיות (גם מחשבות שליליות הן לא אמיתיות ,אבל לא זאת הנקודה ). כמו תקליט שרוט שוב ושוב . מקווה שעזרתי לך להגיע להרפיה האולטימטיבית
.

אופ 1 שלום וברוכה הבאה

שמתי לב שאת מצטרפת ברוכה הבאה. למעשה התחלת תהליך וזה שיש בך רצון והתעניינות זה מפתח נהדר כדי להשיג שלווה, אני הייתי מפנה אותך לכל מקום בעולה הזה שמביא לך שלווה ועושה לך טוב. הרפיה היא דרך אחת להכנס לשקט ושלווה, ההרפיות שכתובות בפורום שלנו הן כלליות ביותר ונכתבו עם דימוי כללי, חלקם אפילו הותאמו לדימוי של אדם מסויים דימוי ספציפי, וחלקם אולי נכתב ברגע של תיקשור הארה וכו'. על כן קחי בחשבון שלא לכל ההרפיות תוכלי להתחבר. את רק את יכולה לבדוק איזה מהן מתאימה עבורך תקראי אותן ולהרפיה עם הדימוי שאת מתחברת סביר שאולי תתאים לך, עלייך להקליט את ההרפיה, את יכולה להוסיף ברקע מוסיקה שאת אוהבת ואחר כך להקשיב להרפיה, להקשיב לקול שלך. את יכולה להכנס לאתר של רטר WWW.RETTER.ORG.IL יש שם הרפיה שאפשר לשמוע בעברית את יכולה להקשיב ולהנות. אם יש לך שאלות את מוזמנת לשאול, שיהיה לך בהצלחה
תמר

אופ 1

New member
תמר תודה רבה לך../images/Emo9.gif

ממש ימחת אותי עם הקישור שצירפת לי,אני בהחלט אבדוק. אשמח להתייעץ איתך לגבי ספרים העוסקים בנושא. יש לך ספרים מומלצים בנושא דמיון מודרך? תודה והמשך יום נפלא

בנושא דמיון מודרך

אני תמיד ממליצה גשי לחנות ספרים על המדף תמצאי ספרים שונים בדמיון מודרך... דפדפי קראי מעט והתחברי אל הספר שמדבר אלייך. כמה ספרים מהזיכרון: הספר של הזוג רטר... תקשורת עם התת מודע יש בו גם טכניקות של דמיון מודרך הספר להיות פרפר (לא זוכרת את שם המחבר) דמיון מודרך לצורך שינוי של פטריק פאנינג דמיון מודרך של אפשטיין וכמובן שיש עוד תמר

למעלה