בוקר טוב

משקולת

New member
בוקר טוב ../images/Emo13.gif

הם עדיין ישנים (מי היה מאמין שאוכל לכתוב דבר כזה?
), אני כובסת, מקפלת ומסדרת. אתמול בערב היה לנו בייביסיטר, ובהחלטה של רגע הזמנו מקום למינה טומיי בהרצליה פיתוח. ככה, בספונטניות, בלי התייעצות פורומית. היה טוב! שתהיה שבת נפלאה

כייף לכם ../images/Emo70.gif בוקר טוב../images/Emo42.gif

התעוררנו די מאוחר היום וזה כבר כייף - הגב בינתיים
מרגיש יותר טוב (יחי הכדורים
) ב23:30 האיש לקח את הילדים לידם לשחק עם כדור ואני נשארתי לי בשקט - היום נלך איתם שוב העיקר שיוציאו מרץ

נטלי, אני כל הזמן שוכחת להגיד לך

שאני חייבת לך תודה ענקית. לפני שבועיים בערך אמרת לי משהו שמאוד נחרט לי בזיכרון - שאם לעצמי אני לוקחת כדור כשהראש שלי כואב, גם לילד שלי מגיע. רצה הגורל ובדיוק יום אחרי שאמרת את זה היה לנו חיסון (מחומשת) ואחריו הילד בכה וקיטר והיה סמרטוט קטן ואומלל. אם לא הייתי קוראת את העצה שלך, בטח לא הייתי חושבת בכלל על לתת לו משהו, והוא (ואני) היינו סובלים כל הלילה. בזכותך נתתי לו אקמולי, והערב שלנו היה הרבה יותר קל. אז תודה בשם הקרמבו שלי שנחסך ממנו קצת סבל, ובשם אמא שלו שישנה קצת יותר באותו לילה (זה עניין משני כי מה שחשוב באמת זה שהוא הרגיש טוב... ובכל זאת).

נכון שזה מציל חיים ?

לקח לי שלושה ילדים להגיע לזהוחבל כי הראשון המסכן שלי סבל המון מהאזניים אבל בשלישי זה הגיע ועשה לנו חיים יותר קלים . שמחה מאוד שזה עזר לך ובעיקר לקרמבו
חבל רק שאני לא זוכרת מי אמרה לי את זה (זכרון מסננת פיכסה)

בוקר אור ../images/Emo42.gif

מחכה שהאיש יתעורר להתחיל ת היום- בינתיים שטפתי את כללללל הסכום שיש לנו- נכון יפה מצידי?

בוקר טוב

בצהריים פיקניק יומולדת לחברה טובה. עד אז אני מתכננת כמה נגלות של מאפינס. שתהיה שבת נהדרת.

dekelדקל

New member
בוקר טוב! ../images/Emo13.gif

שמישהו יסביר לי מה עמד מאחורי ההחלטה הגאונית שלי לפטר את המנקה דווקא בחודש שביעי
ולמה היום מ 8 בבוקר אני מקרצפת את הבית כאילו עוד שניה חמתי (כפרע עליה) מגיעה לביקור
ואם אפשר עוד שתי שאלות: עם שמש כזאת אפשר כבר ממש ללכת לים? (בגד ים והכל..?) ביקיני עם בטן גדולה - כן או לא ?

נעמומית

New member
באמת רעיון גרוע מאד....

דקל - המצב עד כדי כך גרוע ??? תזמיני את העוזרת מחר. ( טוענת נעמומית שאתמול בערב אחרי הדלקת נרות שטפה את החדר והמרפסת בקריז ניקיון של רגע...)

בטח שכן

כי אם לא - איזה בגד ים יעלה על הבטן? בשבוע שעבר, באילת, נהנתי ללבוש ביקיני עם בטן ענקית. פעם ראשונה בחיים שבה לא הייתי מוטרדת מלהכניס את הבטן.

ט ו ש ה

New member
שאלה מעולה!

ו... לדעתי זה עוד לא זמן לים, אבל אני לגמרי בעד ביקיני עם בטן (או - כפי שהבת של חברה שלי קוראת לזה - ביטיני) זה מקסים.

SILIVAS

New member
בוקר טוב ../images/Emo141.gif

בתכנון לטייל הבוקר, מקווה להעלות תמונות בערב

sosonit

New member
בוקר טוב ../images/Emo42.gif

עוד מעט יוצאים לטייל עם עוד זוגות חברים... מקווה שהגלבוע לא יהיה עמוס... שבת שלום לכולכם!

פומפיה

New member
בוקר טוב ../images/Emo42.gif

החלטתי שאת השבת הזו אני אקדיש ללימודים |משמעת עצמית, קולהכבוד לי| והסופ"ש הבא יוקדש לטיול בצפון

נעמומית

New member
בוקר אור../images/Emo6.gif

עשיתי לי קפה עם המקציף חלב החדש של טאפרוור - תשמעו - גדול !!! ומחכה לחברים שיבואו ואז ניסע לטייל.

פומפיה

New member
בוביק, לא יפה מה שאת עושה ../images/Emo190.gif

אני מתה לצאת לטבע ולמרחבים, אבל יש לי משהו להגשה..

layli

New member
../images/Emo42.gifבוקר טוב../images/Emo42.gif

WOW כבר יובלות שלא השתתפתי בו בשרשור בוקר אך ביומיים - שלושה האחרונים כבר כתבתי כמה תגובות קטנות והצצתי פה ושם. יום כזה שמשי, חייבים לטייל. פשוט חייבים.

layli

New member
בשבוע שעבר היינו ביער ראש העין

ממש בכניסה לראש העין החדשה... יער לא גדול בטירוף, אבל נעים וכייפי, בעיקר עם ילדים. אפשר לתפוס פינה ולעשות פיקניק או סתם לטייל ברגל או באופניים.

למעלה