בוקר טוב !

טומי*

New member
בוקר טוב !

יום שלישי סגרירי במקצת. הצילום מאתמול בחוף זכרון יעקוב.

Sודית

New member
טומי, פעם הבוקר שלך(ושל צעד) היה ב-5 בלילה

והבוקר שלי ב-11....אני דואגת, אני כבר שעתיים ערה
אז מה כאן קורה? הצילום שהבאת ממש יפה טומי.....איזו אהבה בין השניים..

צהרים טובים....עם בוץ באויר....הרי לכם כמה

משפטים ששווה לחשוב עליהם, לחייך בגללם..(משהו אחר אי אפשר לעשות איתם).
רק כשמחממים משהו במיקרו מגלים כמה דברים אפשר להספיק ב-50 שניות.
האקרים השתלטו על האתר של חברת דן. במשך חמש דקות ניתן היה להבין איזה קו מגיע לאיפה. התקלה תוקנה.
אנחנו ב- 2012 ועדיין לא מצאו תרופה לבוקר.
מישהי אמרה - "חברים שלי היו משאירים לי מעטפות עם דולרים"… מתוקה, צר לי לפוצץ לך את הבועה, זה לא חברים, זה לקוחות
בניזרי ישתחרר אחרי שנתיים ושמונה. אפילו בכלא החרדים האלה לא מסוגלים לעשות שלוש שנים...
לאחמד טיבי: אם אתה מצדד בשאהידים, אתה מוזמן להפוך לכזה. באמת הגיע הזמן שאיזה גניקולוג יגיע למעלה לבדוק אם הן באמת בתולות.
תוצאות המחאה החברתית: החשמל מתייקר ב9% וכל חבר כנסת מקבל עוד 1,000 ש"ח תוספת למשכורת, אבל הקוטג׳ ירד בשקל! נראה לי שניצחנו!
דור שלם הולך ללמוד את מה שלא מעניין אותו כדי שיוכל להתקבל לעבודה שמשעממת אותו כדי שיהיה לו כסף לקנות את מה שהוא לא צריך.
קצת אירוני שליצור ששוכח ימי הולדת, שוכח ימי נישואין ושוכח להוציא את הילדים, קוראים זכר.
קיבלתי מעטפה מאורנג'. בחוץ היה כתוב "יש לך עוד סיבה לחייך", בפנים הייתה החשבונית. לא מת על ההומור שלהם. מקור: לא ידוע, נשמח לדעת...

Sודית

New member
צהריים עם שלג בדרכים.....ועוד קצת הומור

אני ובעלי התגרשנו מטעמי דת. הוא חשב שהוא אלוהים ואני לא. לא סתם קוראים להוריקנים על שמות של נשים. הן מגיעות רטובות וסוערות, אבל אחרי שהן עוברות, אתה נשאר בלי בית ואוטו. גבר הולך למכשף לבקש ממנו להסיר קללה הרובצת עליו כבר 40 שנה. המכשף אומר "אולי נצליח, אבל תצטרך לומר לי את המילים המדוייקות ששימשו להטיל עליך את הקללה". הגבר עונה בלי לחשוב פעמיים "אני מכריז עליכם כבעל ואישה!" גבר כותב בגוגל "איך לנצח אישה בויכוח" גוגל עונה "אירעה שגיאה במערכת - קריסת שרתים". שלא נפסיק לצחוק....הצחוק בריא אמרו.....

TJ

New member
החתן של בתי מצא חן בעיני מהשיחה הראשונה

שלנו. הוא חשב שאני אלוהים. לכל שאלה שלי איך הם יתקימו הוא ענה: "בעזרת השם"....

הימון78

New member
אכן מצחיק כמה אמיתי.

ורק גילוי נאות: לא אני כתבתי את זה. הנה כמה משלי: "כשמתחילים לבדוק מה כדאי יותר לקנות מאבדים את הטעם בקניה" "ככול שעובדים יותר יש יותר לבית ופחות אתכם בבית" "מי שלא שם ברקס בגלל כלב על הכביש לא יהסס לפגוע בחבר" "לא האדם דואג לאושרו אלה סביבתו" "כשאין תפוח כל המשפטים על מה גרוע יותר מתולעת בתפוח הופכים למציקים. אז אל תתנו לי פיתגמים" סןף לעכשיו.

TJ

New member
"אם אתה בודק מה כדאי יותר לקנות

אין לך מה לחפש בככר המדינה"

Sודית

New member
עוד כמה שווים

אתמול בלילה קמתי לעשות פיפי, הסתכלתי על המניאק הקטן ואמרתי לו "אתה רואה כשאתה צריך אני קם ועומד" למה פולניות לוקחות הכל כמובן נעלב?! קיבלתי ממס הכנסה SMS: "ער?" אני חושש שהם הולכים לזיין אותי בקרוב הייתי בטוח שהמוכר דפק אותי עם בובת מין של אישה זקנה, אבל התברר שפשוט לא ניפחתי מספיק כשאת בת 5, את חופרת בארגז חול; כשאת בת 17, את חופרת במסיבת טבע; כשאת בת 23, את חופרת לבן הזוג; כשאת בת 31, את נופלת לכל הבורות שחפרת

מכירה?

השראה / שיר טיבטי אני הולך ברחוב. במדרכה יש בור עמוק: אני נופל לתוכו. אני אבוד… אני חסר ישע. אין זו אשמתי. לוקח לי נצח למצוא דרך החוצה. אני הולך באותו רחוב. במדרכה יש בור עמוק: אני מעמיד פנים שאינני מבחין בו. אני נופל לתוכו שוב. אני לא יכול להאמין ששוב הגעתי לכאן. אבל אין זו אשמתי. ושוב לוקח לי נצח לצאת. אני הולך באותו רחוב. במדרכה יש בור עמוק: אני רואה אותו. אני נופל לתוכו בכל זאת… כוחו של הרגל. עיני פקוחות: אני יודע היכן אני. זוהי אשמתי. אני יוצא מיד. אני הולך באותו רחוב. במדרכה יש בור עמוק: אני עוקף אותו. אני הולך ברחוב אחר.

מכירה?

השראה / שיר טיבטי אני הולך ברחוב. במדרכה יש בור עמוק: אני נופל לתוכו. אני אבוד… אני חסר ישע. אין זו אשמתי. לוקח לי נצח למצוא דרך החוצה. אני הולך באותו רחוב. במדרכה יש בור עמוק: אני מעמיד פנים שאינני מבחין בו. אני נופל לתוכו שוב. אני לא יכול להאמין ששוב הגעתי לכאן. אבל אין זו אשמתי. ושוב לוקח לי נצח לצאת. אני הולך באותו רחוב. במדרכה יש בור עמוק: אני רואה אותו. אני נופל לתוכו בכל זאת… כוחו של הרגל. עיני פקוחות: אני יודע היכן אני. זוהי אשמתי. אני יוצא מיד. אני הולך באותו רחוב. במדרכה יש בור עמוק: אני עוקף אותו. אני הולך ברחוב אחר.

למעלה