בוקר טוב
ושבוע מבורך

בוקר טוב
ושבוע מבורך

עכשיו קראתי את מה שנכתב פה אתמול, לפני הרבה שנ ים, כשהייתי מאד צעירה, סבלתי לעתים קרובות מכאבי גרון וכאבי אזניים, אימי אמרה לי ללכת לרופא וסרבתי, אמרתי לה שהוא לא עוזר לי, הוא שולח לכל מיני בדיקות ועד שיש תשובות, אני כבר מרגישה בסדר. אז עכשיו אני בסידרה של כל מיני בדיקות, מעקב לחץ דם, הלחץ דם משוגע, אפילו שהרופאה הוסיפה לי עוד כדור,עברתי טיפול של 4 עירויים של ברזל וההמוגלובין קצת הסתדר,בדיקות בענייני לב, יש לי הפניה לרופא כלי דם והיום אחה"צ אני עוברת קולונוסקופיה וירטואלית, שההכנות לקראתה מאד מעצבנות, היומן שלי מלא בכל מיני פגישות עם כל מיני רופאים ומכונים ואין שם שום דבר ששייך לבידור או כיף, די נמאס לי מזה, הזקנה לא מוצאת חן בעיני.

הדסהש1

New member
שבוע טוב ומבורך

ציפי מקווה שכל הבדיקות יהיו בסדר..אני עברתי ביום חמישי עקירת שן בינה למזלי הרופא יש לו יד עדינה לא הרגשתי מאומה.גם הזריקות הואילו לשעות מספר.. היום יש מפגש במתנ"ס.מנסים עד סוף החודש לתת מעט ממה שנשאר.. עבורי זאת יציאה מהבית למטרה טובה...לפגוש חברות ולראות אנשים.. יום טוב לכולם

יוליקה

Member
מנהל
מסכימה עמך ציפי... הזקנה ממש לא מוצאת חן בעיני

אף פעם לא הייתי חולה... אף פעם אין לי חום... גם הלחץ דם והסוכרת הם רק לפי הבדיקות אני לא הרגשתי כלום... אבל כעת מאז חודש מרץ הפכתי לשבר כלי... הכאבים לא עוברים ניסיתי כבר את כל הכדורים... שאני מאד מפחדת מהם כי הם עלולים לפגוע בכליות והכבד... ולכן אני משתדלת לא לקחת ואז הכאבים הורגים אותי... מחר יש לי ראומטולוגית... אני לא תולה בה הרבה תקוות...

tamarsharoni

New member
בעקבות דברי נימה . מעולם לא האמנתי שבגילי אהיה גיס חמישי .

אני , בעוונותי , כותבת מדי פעם לפורום שישים פלוס . בפורום הנ"ל יש חוק , "חוק המעשים הטובים" , מותר לכתוב רק על דברים טובים שקורים לנו ,בני הגיל השלישי . אסור לספר לחברים שיש כאבים , מחלות , נפילות ובעיות בכלל . יעני הכל טוב . אנלא מעזה לספר שכואב לי הגב , שהלכתי לדוד רופא או שביקרתי ביקור שגרתי במרפאת עיניים או לחץ דם .סוג של שלושת הקופים , לא מדברים על משהו , משמע אינו קיים . הרבה בריאות לכולנו .

נימה3

New member
טוב שיש שטיח שאפשר לטאטא מתחתיו את הכל

מתכון לחיים טובים ומאושרים

הניה 8

New member
זה מזכיר לי חברה אחת שמספרת תמיד כמה טוב לה,,

אני לא מאמינה לה,,אין דבר כזה הכל טוב זו הכחשה חיים בנדמה לי מאחלת לה כל טוב אבל אנחנו החברות כולן יודעים על כל הבעיות שלה,,חלילה זו לא שמחה אבל מענין מאיזה מקור זה בא? אני חושבתשאם מוציאים מהלב ומדברים גם על הטוב וגם על הפחות טוב זה עוזר להוציא מהלב,,מקשיבים ומעודדים זה חשוב,

tamarsharoni

New member
חשוב לדבר על צרות ובעיות , לשמוע מה המצב אצל אחרים .

כשכולם מוציאים את מה שקשה , ומדברים , יותר קל לפתור בעיות , וגם כשלכולם קשה ויש בעיות הצרות נראות יותר קלות . זו כבר לא בעיה יוצאת דופן , לכולם יש את אותה הבעיה . ואם לכולם יש "את זה" אז כנראה שכך צריך להיות , אלו החיים ! ובנוסף ...........................צרת רבים חצי נחמה .

הניה 8

New member
לא מקבלת את זה צרת רבים חצי נחמה

אבל כשמספרים,,אפשר לעזור לעיתים, לתת עיצה אחד לשני כשמקשיבים לך, ומזדהים איתך, זה מרכך מעט את המצב לפעמים בן אדם חושב שהוא נמצא במצב ללא מוצא, פותחים לו את העינים ונותנים לא להבין שהמצב לא כל כך גרוע בקיצור בשביל מה יש חברים?? במציאות או בריאלטי ? אפשר באמת להוריד קצת ממצוקות של האדם, זה עושה טוב על הנשמה, ולמי אין??

למעלה