בוקר טוב

בוקר טוב

אנחנו מאתמול בבוקר, עם מזגן מקולקל, עכשיו הגיע הטכנאי ואני מקוה שהוא יתקן מהר, כי אני מרגישה שנהפכתי לטשולנט (חמין), יוליקה, אני לא כל כך מומחית בענייני רפואה ובריאות, במיוחד בענייני הבריאות שלי, צר לי על מה שאת עוברת ואני מקווה שהבעיה שלך תמצא פתרון, לי עדיין , לא נמצא פתרון, הרופאה שלי רק לפני שבוע הסכימה לקבל אותי לביקור במרפאה, לפני זה היא רק היתה מוכנה לפגישה טלפונית, אחרי ארבעה עירויים של ברזל, אני עדיין לא מרגישה טוב ואני צריכה לחזור על בדיקת דם אחרי חודש, היא גם נתנה לי ערימה של כל מיני בדיקות לעשות בכל מיני מכונים ואני מסודרת מבחינה זאת לחודשיים הבאים, אני מקווה שהכל יסתדר, בינתיים מאד קשה לי מכל הבחינות, שתהיה לכולנו שבת טובה

הדסהש1

New member
צהריים טובים.לנו יש לחצן מצוקה

שקיבלנו מהרווחה לאחר שבעלי עבר 2 ארועים.זה הציל את חייו בארוע האחרון.הם הגיעו תוך כמה דקות.גם על אופנוע וגם טיפול נמרץ.המחיר החודשי הוא זעום.ונותן ביטחון. יוליקה מאחלת לך שהכאבים יחלפו .ותתאוששי מהר.גם חילופי מזג האויר משפיעים על הגוף.ואל.תתני לגופף לסבול.תקחי את התרופות שנתנו לך וגם נגד כאבים .

tamarsharoni

New member
ציפי , ההתנהגות של הרופאה שלך מאד מוזרה .

בכל השופרות הממשלתיים , חוזרים ומדגישים שלמרות בעיות הקורונה אין להזניח את הרפואה הכללית . למי שיש בעיות רפואיות , שלא יזניח וילך לדוד רופא . בחודשיים של "מעצר הבית" , אני אישית ביקרתי אצל קרדיאולוג , [בקורת שיגרתית] , גנקולוגית , א.א.ג. , 3 פעמים רופא עינים , ופעמים רופא המשפחה . כולם קיבלו אותי פנים אל פנים [עם מסכות] , בדקו וטפלו ואיש לא אמר לי לא לבוא . לכן מאד מוזר לי שבקופח לא קיבלו אותך .

יוליקה

Member
מנהל
תודה חברות!

הכאבים לא עוזבים אותי, בעיקר בשינה... הסבל רב מאד... הבן שלי הבהיל אותי, כשאמר שכדורים נגד כאבים זמן ממושך עלולים לפגוע בכבד... רק זה חסר לי...

יוליקה

Member
מנהל
בענין מכנסיים קצרות לבנות

זה אף פעם לא היה אישיו, עד שהגיעו שרי חינוך דתיים... האמת זה לא מדויק כי זבולון המר היה מהמפד"ל והוא לא התערב ולא הכניס תכנים דתיים למערכת, גם שי פירון לא התערב... עד שהגיע נפתלי בנט ופרץ... בתמונה אני בת 14 בקיץ של סיום כיתה ח'

שרון א77

New member
גם אצלינו היה מקובל שכולם בקיץ עם מכנסים קצרים,ולא התערבו ,

וגם כיום ברוב בתי הספר החילוניים ההנהלת ביה"ס בכלל לא מתערבת . כנראה שבית -הספר הנוכחי שעלה לכותרות ,מתנהל בידי הנהלה קשוחה במיוחד, אבל הבנות שלומדות שם לא וויתרו בקלות ונאבקו על זכותם להגיע במכנסיים קצרים, כנראה שגם בשיתוף התקשורת,ושאר הכיתות שבשכבה, לבסוף הצליחו לכופף את הנחיות -ההנהלה. מוזר שזה כול מה שיש להנהלה לעשות כיום ,בימי הקורונה והשרב הקיצוני.

יוליקה

גמני נהנית מהתמונה היפה, אני מציעה לך לפנות לרופא מומחה, למצוא מה הבעיה ולטפל בה ולא להסתמך על תרופות נגד כאבים, שלא עושים עבודה נכונה וגורמים נזקים, אני עכשיו בשלב של חיפוש, כדי למצוא מה גורם לי לכל הבעיות העכשיויות ואני גם מקווה לפתור את הבעיות האלה. תמר, גמני לא מבינה את ההתנהגות של הרופאה, זאת רופאה חדשה שעברתי אליה, בדיוק לפני הקורונה, כי הרופאה הותיקה שלנו פרשה לגימלאות, בשבוע שעבר, כשהייתי אצלה, לא נהניתי מהביקור, לא הבנתי אף מילה ממה שהיא דיברה וכל הזמן ביקשתי שתתחשב בשמיעה הלא טובה שלי וגם המסיכה גרמה לזה, שלא אבין אף מילה, גם היה אצלה מתמחה, היא אמנם ביקשה את הסכמתי לנוכחותו, הסכמתי ואכלתי אותה, כי רוב הזמן, היא דיברה איתו והסבירה לו דברים, אבל לפחות השגתי את כל הבדיקות שרציתי ובפעם הבאה שאגיע אליה, אבקש להיות בלי המתמחה. עכשיו אעדכן בעניין המזגן, לפני חצי שעה, יצא מפה הטכנאי, הוא חיכה שהקומפרסור שבחוץ יתקרר וזה לקח כמה שעות, הוסיף עוד מאוורר, מילא גז ורצה 6מאות ש"ח, טוב ששמרתי את פתק האחריות שקיבלתי ממנו לפני שנה, הוא נאלץ לוותר על 3 מאות ש"ח ולקח רק תשלום עבור מילוי הגז. אני מקווה שירווח לנו קצת מהכיוון הזה, בינתיים הבית עוד קצת חם, אבל אני הולכת לישון בחדר הממוזג ומקווה לטוב.

הני16

New member
היום בנות זה לא מה שהיה פעם
פעם בנות היו תמימות, היום בנות הן נשים לא תמימות
שהרבה מהן קורצות לבנים לפתות אותן, היום המכנס קצר
ולא נתפס בשוק, היום רואים את התחת סליחה את הישבן
וזה בכונה,בנות היום נשים מבושלות מגיל צעיר
שום דבר לא מה שהיה פעם , אפילו שנדמה שזה כך
פעם כמעט כל בחורה היתה בתולה כשהתחתנה, היום כמעט לא לתפוס אותי במילה כי לא טענתי שזה רע
כל הבנות בגיל של מכנסים קצרות, הן כבר שוכבות עם הבנים בכתה
לא שאני באה לבקר אותן ,או לשלול אותן,,אבל זה המצב לא טענתי שרע, לא טענתי שטוב,,,אבל זה המצב,
פעם לא היו גלולות ,אולי אם היו גלולות המצב של פעם , היה כמו היום,
וכי למה שלא יהיה שויון??בנים בנות באורך הברך לי נשמע הגיוני
ודתיים בכלל הורסים הכל,
כל דיעה תהיה מקובלת עלי, אבל לא תסטה אותי מדעתי,

הדסהש1

New member
אני הייתי תמיד העם עודף משקל

וזה מנע ממני ללכת עם מיכסונים רק בשעורי התעמלום כמה שכבר השתתפתי.ואימי היתה עם חינוך קשיח מאוד..ולא היה שנלבש בגד קצר מעל הברכיים..ושכבר החלה ההתמרדות תמיד אמרו לי את הבת שלנו ולא של משפחה ששם מותר..שנים גרנו בבסיס צבאי והייתי חייבת להתנהג באתאם למעמד של אבי.כולם הכירו את המשפחות.לא היה לי קל..למרות שלמדתי בקיבוץ גבעת ברנר ושם הכל היה חופשי.ואני הייתי עצורה מאוד.פחדתי שאני חייבת להראות דוגמא בתור הבת של... היום9 זה נראה מגוחך...

הני16

New member
עדיף כך הדסה להיות במשפחה מכובדת זה כבוד,
מכנסים קצרים ,ומכנסונים שני דברים נפרדים מכנסונים הם קצרים מאד לא צמודים
לרגל ולעיתים גם מבצבצות התחתונים,,ומעבר לכך
שום כבוד לא נותנים למורה,,ומורה חיב לקבל את כבודו בדיוק כמו אבא ואמא
מקשיחות אפשר לרדת מחופשיות אין לאן לרדת
את צריכה להתפאר שבאת ממשפחה שנתינת כבוד היא ערך עליון,
אין בזה שום פגם,
אנו רואים היום איזה כבוד הורים נותנים למורים, ובכך נותנים דוגמא רעה לילדיהם ומתפלאים שילדים לא נותנים להם כבוד,
אני קיבלתי חינוך בבית לתת כבוד למורה גם לרופאים ומה אנו רואים היום??
מדוע אין תלבושת אחידה בבהס אינני מבינה,ובכך היו פותרים את הפרובלמות ןחוסר השויון,,להתיצב בבהס עם מכנסונים חוסר נתינת כבוד למורה,,ככה זה מתחיל וממשיך הלאה ,בכל מקום מכובד מתלבשים בהתאם אפילו אנשי הטלויזיה אנו רואים שמכבדים את את המקום והצופים באים עם מקטורן ועניבה
יכלו גם לבוא עם גופיה כי חם להם,

tamarsharoni

New member
היי לכולן , ולך יוליקה רבה בריאות .

כאן , בבאר שבע ברוב בתי הספר מקפידים על חולצת טריקו/פוטר עם הדפס של סמל ביה"ס . על מכנסיים אין פקוח . אחד מנכדי לומד בגימנסיה [פרטי] ,ושם אין קוד לבוש . הנוער בא בלבוש חופשי . באשר למכנסונים , ההתרשמות שלי שמי שמגיעה לביה"ס במכנסונים , הולכת לים בחוטיני . האמת , לפעמים מראים בטלויזיה את חוף הים מלא בחורות צעירות , וגם לא כל כך צעירות , עם חוטיני , או כמעט חוטיני , ואני לא מבינה איך הן מסתובבות כך , לא לטעמי , אבל זה כנראה ענין של מטרניות שמקובלת בימים אלו . והאמת , אינני יודעת איך אני הייתי נוהגת לו הייתי היום בגילן . שבת שלום לכולן .

הני16

New member
שרון, חוף הים בחוטיני שם המקום, בעיני זה הדגשה
של החריץ, אבל בים הם לא צריכים לכבד אף אחד
בבהס כן, לתת כבוד בכלל לאדם מבוגר ממך כל שכן להורה,למחנך, אם נותנים כבוד למורה בקטנות,,כל שכן יהיה בגדולות וכבר שמענו שתלמידים הרביצו מכות למורה,,וזה מתחיל בחוסר כבוד אפילו בבגדים,

אני זוכרת בבית ספרי היינו עומדים כשמורה נכנס , לא הינו יושבים עד
שהוא היה נותן סימן לשבת,,בעיני זה יפה היום למורה עין ערך וכבוד,
וזה מאד חבל,

נימה3

New member
יש הבדל בין חוף הים ובית הספר

בקיץ הישראלי מקובל ללכת במכנסים קצרים מאז ומתמיד, תלבושת אחידה זה דבר אחר אם מחליטים על תלבושת אחידה אז זה קוד לבוש. אנחנו מבלי להרגיש יותר ויותר מנסים להתאים עצמנו לקודים דתיים לדעתי משם זה מתחיל.

הני16

New member
שבת מבורכת הלואי הינו לוקחים קצת ערכים
וכבוד ,מהדתים לא מדברת על הקיצונים(נטורי קרטאותולדות אהרון)לגבי מורים ומחנכים
שמה תלמידים לא מרביצים למורים ,שמה הורים לא צועקים על מחנכים,,,שמה מורים לא משאירים תלמידה בתחתונים,,שמה בעלים לא רוצחים את נשותיהם מתוך קנאה ,,אז להסתכל גם על זה ולא רק לזלזל
אז בודאי שיש ללמוד ערכים מהם לגבי מורים ומחנכים,וכבוד לזולת,וכרגע אני מדברת על נתינת כבוד למחנכים ומורים,

אני מאמינה באימרה ,,,פירצה קוראת לגנב

הני16

New member
ולנימה,אם פעם היו הולכים במכנסים קצרים היום
זה מכנסון שם מעודן לתחתון,,ממש תחתונים שרואים כבר את המשולש מקדימה
והוא בא בכל מיני צבעים המרו את השם תחתון במכנסון
וזה ממש דוחה,כי גם התחתונים מבצבצים ומעבר לכך
והרבה בנות משתמשות בו לשם גירוי,
,,כל דור והטוב שבו,

הני16

New member
ועוד דבר ,פעם בעידן המכנסים הקצרים שבנות לבשו בנים
וגברים נתנו כבוד לאשה, עד שהעזו לקחת לה את היד עשו זאת בעדינות וכבוד
לצערי היום, אין כבוד לאשה הרבה בנים וגברים רואים בה חפץ,,(לא כולם) אבל הרבה, ואולי הנשים אשמות שלא מביאות לזה שיתנו להם כבוד
אז אין להשוות פעם להיום
כי זה שונה בתחלית, ויש רק להצטער על כך,

יוליקה

Member
מנהל
למר/גב' פוחצ'בסקי, אם אינך מסוגל/ת לכתוב

בלי להעליב אל תכנס/י יותר.

למעלה