בוקר טוב

בוקר טוב

ההיום צריך להגיע מתישהו הטכנאי שלי של המזגן, אני מקווה שהוא לא ימצא
תקלה רצינית.

עדייו בוקר

בדיוק כשהדפסתי את ההודעה הקודמת, נכנס הטכנאי, צ'יק צק החליף קומפרסור
קיבל 400 ש"ח והלך, הוא אמר שאת ההצעה שהציע לי לשיפור התפקוד
הוא מבטל, זה מזגן ישן ולא כדאי להשקיע בו, רק תיקונים וזהו.
אני לא בודקת אם טכנאי אחר היה לוקח פחות, אני מאד מאמינה ביושר
ובמקצועיות שלו וגם לדעתי לא כל טכנאי מזגנים, מכיר את המזגן העתיק
הזה, אז עכשיו שוב אוכל להדליק את המזגן ולהתמודד עם החום והלחות
שיש פה בבית, אבל כמובן פחות שעות ורק ממש בשעות החמות ביותר,
לגור בקומת קרקע זה גם טוב וגם לא, יש בעיה בזרימת אוויר, מה שבקומה
יותר גבוהה אין.

הדסהש1

New member
צהריים טובים.הייתי המועדון

שמעתי הרצאה נחמדה על סיפורים בחינוך.ומשם נסעתי לקופת חולים לרופא א.א.ג.יש כאן איזה 20 איש לפני.ועכשיו הרופא יוצא לאכול.הוא מקבל פעם בשבוע והתור אליו ארןך.אצטרך לחכות זמן רב.

הדסהש1

New member
עובר עלינו ערב לא שקט.שקדי חולה ומאושפז בתל השומר

בדלקת ריאות ועוד משהו בקנה הנשימה.אני פגשתי אותו בקופת חולים וניגשתי איתו לרופאה.וישר שלחה אותו ל"בטרם"לעשות צילום ריאות כי בקושי נשם.ושם עשו צילום.נתנו לו עירוי בוריד באנטיביוטיקה ונוזלים כי מה שהכניס לפה הקיא.ולאחר כל זה שלחו אותם לתל השומר לבדיקות יותר מקיפות.ומתברר שדלקת הריאות מדבקתכך ששנינו לא נוכל לבקר אותו כי מערכת החיסונית שלנו לא חזקה.ויש לו בעיה בסרעפת ובושט.הוא נולד עם זה וטופל ועכשיו הרופאה חושדת שזה חזר.סבל שנים מריפלוקס ונותח בגיל חודש.ועכשיו יטפלו בזה.לא פשוט .מווה שיחלים מהר הוא לא רגיל.להיות.מחוץ לבית בכלל.ובמיוחד שלא יודע מה זה להיות מאושפז בבית חולים.אני דואגת איך יתנהל עם הצוות הרפואי.הוא בעל מזג רוח קצר לא צפוי.אני מתפללת שיחזיק מעמד ויהיה בסדר למרות שהוא כבר בן 18.5.ומתנהג ל.פעמים כמו ילד קטן
&nbsp

אדזה 900

New member
הדסה

כואב כשלקרובים שלנו כואב,מעניין איך גילו שהוא סובל מהסרעפת והושט בגיל כל כך צעיר,הרי זו מחלה של מבוגרים יותר .מקווה שהכל יסתדר ויחלים מהר.

הדסה

ליבי אתכם, תמסרי לליאת את אהבתי, אני מתארת לי איך היא מרגישה,
אני מאחלת לכם, שהוא יצא מזה מהר ובשלום.

למעלה