בוקר טוב!

aninit

New member
בוקר טוב!

שלום, שמי דרור ואני בת 20.
אני מאוד מאמינה בחלומות ומשמעותם לחיים שלנו, ובדרך כלל מנסה לפענח את החלומות בעצמי. אבל הפעם חשוב לי לשמוע אולי מאנשים אחרים, בגלל הנסיבות.
אתמול בערב (במציאות) אני וחבר שלי רבנו... לא סגרנו את הריב.

~~~
החלום:
חלמתי שאני וחבר שלי הולכים לבקר את אמא שלו בעבודה, או משהו כזה. יש אירוע כנראה.
אחרי שפגשנו אותה, היה או במקום העבודה שלה או ממש קרוב פינת חי, ורצינו ללכת לבקר.
פינת החי היו רק של נחשים ענקיים. היינו בתוך קבוצה מודרכת על ידי מדריך.
בזמן שהמדריך סיפר על אחד הנחשים, סובבתי לרגע את הראש ובחזרה שמעתי כבר צעקות וראיתי שאותו נחש תפס אישה בוגרת מתוך הקבוצה בניסיון לאכול אותה,
אחר כך ראיתי שגם את הילד שלה (בן 10 בערך) הוא מנסה לאכול באותו הזמן.
הייתה טיפה מהומה, אני רק חשבתי למי צריך להתקשר כדי לעזור (כי מסוכן מדי להתעסק עם הנחש) וחבר שלי אמר לי "זהו, היא כבר תמות..."
בסופו של דבר המדריך כנראה הצליח להציל אותה, והיא יצאה בריאה ושלמה.
המשכנו בסיור כאילו כלום לא קרה.
הנחש השני היה גם הוא ענק וזהה לנחש הראשון, והוא היה צמוד אליי. יכולתי לראות רק את הראש שלו כי שאר גופו היה מכוסה. הוא הסתכל עליי, ופחדתי נורא.
התרחקתי ופתאום המקום נראה כמוך סבך גדול של שיחים והקבוצה נעלמה ורק אני וחבר שלי נשארנו.
פחדתי כי ידעתי שהנחש נמצא שם איפשהו.
ברגע אחד הנחש עמד לקפוץ עליי, פתאום הופיע דוב עצום ופראי שהעיף את הנחש, ואחרי הדוב הגיעו שני סוסים שהיו יותר גדולים מהדוב כדי להרחיק את הדוב.

~~~

וזהו. ככה זה נגמר. עכשיו, גם לפני חצי שנה חלמתי שני חלומות שמזכירים את החלום הזה, רק אחרת. עם נחש שתוקף אבל חבר שלי שמגן.

מקווה ממש שתענו, זה יעזור לי מאוד

תודה רבה!

טופי33

New member
שלום לך דרור

פינת החי שהיתה אמורה להיות נעימה הפכה למפחידה ולא נעימה כמו שקרה אמש ערב מהנה הפך ללא נעים.
הנחש שניסה לבלוע את האישה מתאר את מצבך את חשה שנסחפת אחר המריבה או אחר דברים שנאמרו
הילד מיצצג את החבר שלפי דעתך התנהג בילדותיות וגם נסחף אחר ההעימות שהתחולל.
המדריך מייצג מישהו שלישי שיכול לגשר.
היו שני נחשים כי התנהגתם כשני נחשים או היו שתי בעיות שהעלתם.
המעבר מהנחש לדוב וסוסים מראה את המעבר בין הנושאים שדיברתם עליהם.
שני הסוסים מהווה את החזרה למצב הקודם.

למעלה