בוקר טוב! תודה על תשובתך, ZivaDina

esty104

New member
בוקר טוב! תודה על תשובתך, ZivaDina

רק עכשיו ראיתי את תשובתך לגבי הטיפול בתכנת מחשב SharperBrain ויש לי הערות ושאלה או בקשה 1. הגירסה הביתית היא בדיוק אותו הדבר עם הגירסה המקצועית, כאשר במקצועית קיימת אפשרות לשנות את שלבי העבודה לפי רמת הילד. ובנוסף ישנם עוד 18 שלבים לאומת רק 36 ביגרסה הביתית. זה כל ההבדל שהבנתי. -בבית חייבים להקפיד שהילד יעבוד יום יום ולבדוק את התקדמותו. בשביל זה ישנו דף גרפים. 2. הקנדים טוענים שההסגים נישארים לכל החיים, כמו ללמוד לרכוב על אופניים. 3.הביאו לי ילד בן 8 ADHD ל-5 טיפולים רק. בטיפול ה-4 ו-5 הוא כבר ישב 6 שלבים =20 דקות כאשר ב2 הטיפולים הראשונים בשלב השני כבר התחיל לזוז עצבני כעילו היו קוצים על הכסא. והשאלה: בבקשה, אם את זוכרת איפה קראת על מחקר בנושה SharperBrain מאוד אשמח לעיין בו. התכנה עובדת על שלבי ריכוז עם הפסקות "נשימה" בינהם. מאוד התלהבתי מהתכנה שלהם ויש לי הרגשה שזה יכול להציל את העולם. עד שלא אראה ילד שעבד ולא הצליח לשפר את הריכוז לא יאמין שהתכנה לא יעילה. תודה רבה!

zivadina

New member
תוכנה לאימון המוח בבית

שלום רב לך. לא ראיתי מחקרים על התוכנות הביתיות, רק על הטיפול אצל איש מקצוע מתחום הנוירופידבק. שם באמת היה כתוב שהמוח שיקם את עצמו לאחר אימון, וזה אומר שההישג נשאר לתמיד. זה דרש מאיש המקצוע לדעת איפה להניח את האלקטרודות שמודדות את הפעילות החשמלית של המוח, ודרש עשרות טיפולים. אני בטוחה שהשיטה הזאת תכבוש את העולם, אבל אין עדיין שום הוכחות מדעיות להצלחת התוכנות לעבודה בבית. שאלנו גם את ד"ר ענת ברנע, שהיא ד"ר לנוירופיזיולוגיה שמטפלת וחוקרת את טיפולי הנוירופידבק בקנה מידה עולמי, והיא לא הכירה מחקרים על תוכנות כאלו. את מוזמנת לקרוא את המידע שלנו על טיפולים כאלה:

esty104

New member
תודה רבה! אתם עושים עבודה ניפלאה ו

משקעים המון. כל הכבוד על העבודה האומניטרית!

למעלה