בוקר טוב - שרשור לבוש יום ג'

shachari

New member
בוקר טוב - שרשור לבוש יום ג' ../images/Emo9.gif

בננות , שיהיה לכן יום מדהים

stink

New member
נאמ

אתמול - למפגש כיתתי ואז בית קפה עם חברים טוניקה פול&בר ג'ינס לי קופר ונעלי הרצועות המפורסמות של זארה היום - לשיננית חולצה לבנה ארוכה של זארה שכתוב עליה בכסוף LET ME BE YOUR FANTASY מכנס אפור כזה צמוד כמו טייץ עם כיווצים מTNT ושוב הכפכפים של אתמול < אני ממש חורשת עליהם > חדשה by the way ...

Mardy Bum

New member
Choo Choo

לסבתא: טוניקה לבנה עם כיווצים במחשוף מבד נשפך ונעימי שכזהD: ומעליה חגורה אדומה דקיקה של מנגו ג'ינס בהיר עם קרעים וכאלה הוויאנס לבנות צמיד יהלומים דק וממש עדין מיס דיור שרי, עיפרון שחור בעיניים ושיער פזור שמסתדר מעולה לשם שינוי.

Harpush

New member
אני אעשה את האלכס הזההההההההה../images/Emo71.gif

ו choo choo זה השיר הכי חמוד בעולם טוב דיי אני מספיקה להיות גרופית עכשיו :<

אני עיייפה :<

נוסעת לחולון לסידורים. גופיית בייסיק לבנה מעליה גופית כמו זאתי
רק בצבע סגול חציל שורט לבן - זארה
הוואינס לבנות תיק שנתלה על הכתף, גדול בצבע ורוד עתיק שמנת כזה עם כוכבים קטנים בלבן, מדהים
שרשרת עם תליון לב בינוני בצבע כסף מתחת לחזה צמידים ברגל. זהו מוכנה ומזומנה לצאת .. יום מקסים

lil leelush

New member
MOI

מאתמול...למסיבת וילה ואז סתאם לצאת:
שיער פזור גלי בטירוף (חח) שהסתדר ולא היה נפוחח ב-כלל=]
גופייה שחורה ארוכה באורך עם מנג'ט בסוט של פאייטים שחורים
שורטס אפור
שרשרת זהב עם כנף של מלאך
נעלי בובה משבצות שחור לבן עם נגיעות זהב
פווווולל 212 סקסי =]
תיק כתף קטנטנטנטנטנן שחור אה ורציתי לספר לכן- חחחחחחחח קנינו מקרר יין ...פשוט מקרר, קטן, לייןן!!!!! חחחחחחחחחחחחחחחחח זה ממש הצחיק אותיי

shachari

New member
אממ.. סתם בבית ( :

טופ לבן חולצה גזורה כזו מכנס של אדידס - גלישה ,שגנבתי לו
יחפה קוקו מעפן ושרשרת כזו ארוכה - אילת סטייל .. משהו . ומלא צמידים על הרגליים .

HarlequinGirl

New member
לקניון.

סקיני ג'ינס מקסטרו. גופיה צהובה ממש ארוכה מקסטרו. החולצה האמצעית מזארה
3 צמידים עם תליון של פיל מדיוה. לק ורוד בידיים ובורדו ברגליים. שער אסוף למעלה עם קליפס והויאנאס לבנות. :)

הנסגדת

New member
לא אני :} למה נראה לך חיפשתי אותו? ../images/Emo6.gif

השקעתי ואף צילמתי!

הנסגדת

New member
חחח אני! לעבודה ../images/Emo13.gif.

ממ בעיקרון תוכלו לראות בתמונות [חחח ממש אהבתי ולא ידעתי איזו תמונה לשים]. *גופייה ירוקה מבד מגניב, פוקס *גופייה לבנה עם נעלי פויינט מבד מגניב, זארה [שתי הגופיות מבד מעט שקוף שכזה, שיש עליו מין חלקים שיותר אטומים. אתן יודעות על מה אני מדברת? :O] *מכנס שחור שאמור להיות אלגנטי ומחוייט, אבל בגלל הכפכפים הוא לא... קצת ארוך ורחב מדי, מנגו *כפכפים לבנים *2 שרשראות פנינים באותו אורך בינוני- וורודה ולבנה *תיק שחור של קסטרו עם מחזיק מפתחות של.. נעל פויינט :} *2 טבעות על הזרתות *עגילים צמודים בכל החורים *שיער משתנה כל הזמן.. נע בין פזור, לתסרוקת אסופה בקליפס זהב, לחצי קוקו בקליפס זהב...

למעלה