בוקר טוב של שבוע חדש אחרי הופעה של

דרדרית

New member
בוקר טוב של שבוע חדש אחרי הופעה של

מוּש במסגרת הצופים. יווווו כמה שאני גאה בה ולא רק בגלל שהיא הבת שלי. החבר'ה בצופים- השכבה הבוגרת (יעני י-י"ב) הרימו כמיטב המסורת השבטית את ה"פסטילון" שהוא מעין פסטיבל ילדים עם עלילה שכוללת קטעי קישור ושירים וריקודים השייכים לעלילה שמבוצעים בידי החניכים. מוּש, שזוהי השנה הראשונה שהיא מדריכה, והופיעה גם במופע, ממש לא הייתה בבית כל השבוע. מביצפר לצופים עד השעות הקטנות כמעט (או עד שאמאל'ה גררה אותה משם).וכמוה גם שאר חבריה כמובן. והתוצאות- מופע שאין להתבייש בו ומה שריגש ביותר היה הופעתה כמובן על הבמה שהייתה מרשימה, אך גם דאגתה בחניכיה ואיך התגאתה בהם. "אמא נכון שהם היו מקסימים"? כולה עוד מעט רק בת 16 וכ"כ בוגרת ואחראית במסגרת הצופים. בברכת חזק ואמץ- בוקר טוב ושבוע נפלא לכולנו

פרחבר

New member
בוקר טוב, באמת סיבה טובה

לניפוח חזה, איזה יופי. שיהיה שבוע טוב לכולנו. אפילו שקר ויורד גשם ואנחנו מעדיפים להיות מתחת לפוך..

bimbo.

New member
במיוחד למוש....../images/Emo66.gif

ובהצלחה במופעים הבאים

bimbo.

New member
ובאשר לניפוח החזה...

היום בטלוויזיה דיברו על התאמת חזיות לחזה גדול. אז דרדרית, את יכולה בהחלט להרשות לעצמך להתנפח

גליה12

New member
בוקר טוב- וכל הכבוד לה למוש...

נפלא שהיא מוצאת ענין ומגלה כשרון שכזה בפעילות של תנועת הנוער... הלוואי על כולם. אז שיהיה לכולנו שבוע של כיף.

AYELET1

New member
בוקר טוב ../images/Emo42.gif

דניאלה - איזו אורחת
! דרדרית - נשמע נפלא!! גם העניין שלה וגם הגאווה שלך
(המוצדקת...) מפתיעים אותנו לפעמים...

דניאלה-

New member
הי אילת וגלי.... הייתי בטוחה....

ששכחתן אותי, והתגנבתי לי לבדוק
ואפילו סידרתי לי חתימה שמתאימה לפורום הזה
אצה רצה לפרנס את חנויות המותגים (לי קופר, דיזל....) וכל כך משמח אותי לראות שיש הורים למתבגרים "מאושרים"
האם רק אצלי המצב על הפנים?
שולחת לכן

בוקר טוב ומבורך והיום יום א' הבאתי

לכם צלופח של יום א'. חמוד , צבעוני וטעים. שבוע טוב , בוקר טוב , צהרים רעננים , ערב צח ולילה מגניב. ..... וגם שלום ובטחון כמובן.

גלי®

New member
בוקר... הלוואי והיה ניתן להעתיק את

הבגרות והאחריות שהם מגלים מחוץ לבית, קצת גם לתוך הבית... הא, דרדריתוש? :))))))))))

כל הכבוד למוש

איך הם יודעים להיות כל כך אחראיים והוריים כלפי החניכים שלהם וכאלו מעצבנים בבית?(לפעמים, לפעמים).

דרדרית

New member
../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif../images/Emo24.gif

תודה לכולכם על התגובות הנפלאות. באמת, כפי שאחותו כתבה- מפליא אותי הניגוד בין ההתנהגות הבוגרת והאחראית בחוץ והילדותיות המעצבנת והבלתי אחראית בבית. ואולי טוב שיש שני צדדים למטבע?

יעל י

New member
לילה טוב...גאווה...

איזה רגש נפלא שאנחנו מתמלאים בו למראה ילדינו כן ירבו רגעים כאלה דרדרית

למעלה