בוקר טוב רותי, השאלה שלי למטה, אני חושבת שפיס

ruthi26

New member
בוקר טוב רותי, השאלה שלי למטה, אני חושבת שפיס

אני חושבת שפיספסת אותי, ואני חוששת שהשאלה תעבור לדף הבא ולא תראי אותה.. מצפה לתשובה ממך, ושמחה שחזרת בכוחות חדשים.. יום נעים ומואר רותי

ruthi26

New member
רותי, ברשותך יש לי שאלה מאוד חשובה

במשך החודש האחרון אולי קצת פחות, אני חשה מדוכאת, קשה לי לעלות חזרה... אני כל פעם נופלת מחדש... זה התחיל מתיקשור חזק שהיה לי עם אדם שנמצא במן קומה כבר הרבה מאוד זמן... חזרתי לעצמי לאחר מספר ימים. ולאחר מכן הכל שוב החל... קשה לי לשלוט על הרגשות שלי, שהם לא רגשות חיוביים, ואני לא אדם שלילי, לא יודעת מה קורה לי?? כל זה התחיל בערך 3-4 שבועות.. מאז שבעלי קיבל קידום בעבודה.. התלבטתי אם לספר לאחותי, משום שהם אנשים לא מפרגנים... ובסוף סיפרתי... אולי זו היתה הטעות...מה דעתך... אני חייבת לספר לך שהיחסים ביני ובין בעלי היו מצויניים. ופתאום אין איזון בבית בכלום... גם בין הילדים, גם ביני ובין בעלי, גם בינינו ובין הילדים... מאוד לא נעים.. יש לי הרגשה שמישהו מסתכל על המשפחה לי באור לא טוב, ומזיק לה עם עיניים לא טובות.. ומשום שיש לי חושים חזקים, אני חשה בכך... מה את מציעה לי לעשות? תאריך הלידה שלי:17.10.1965, ושל הבעל שלי:14.4.1965. המון תודה לך, ואשמח לתשובה שתוכל לעזור לי להוציא את המשפחה שלי ואותי מהמצב הלא נעים שלנו יום נעים לך רותי

רותי 11

New member
ruthi26 מתוקה

אני לא פספתי את השאלה, אני ציינתי לא אחת שאם רוצים לשאול שאלה כותבים אותה ביום א' ולא יום או מספר ימים לפני כן אם רוצים התייחסות אליה צריך לרשום אותה ביום א' בלבד. תקשור יכול לפתוח אותך לדרך חדשה, אבל לפני שאת הולכת לתחום הזה מומלץ לך מאוד לנקות פחדים לעבוד על זה חזק מאוד משום שאם את תנסי לתקשר כשאת בעלת פחדים את תזמני לך התנסויות לא נעימות בתחום. לכן מה שאני אומרת תקשור מומלץ אבל לעשות עבודת הכנה לפני כן. אני אתחיל עם החלק הראשון של השאלה שלך שמתייחס גם לשאלה הקודמת, כשאת מתקשרת אסור לך ליצור הזדהות עם האדם שאת מתקשרת עבורו או איתו, את פשוט מאבדת את האיזון הרגשי שלך ואת לא זקוקה לעוד דברים שיזיזו אותך מהאיזו שלך יש לך מספיק גם ככה. אני שמה לב שהפחדים די משתלטים ל על החיים, הפחד מעין הרע הפחד ממה יקרה הפחד מאנשים איך הם רואים אותי, זה לא נותן מנוחה וזה רק מביא התנסויות לא נעימות תביני שאף אחד לא יכול לשים עלייך עין הרע אויותר נכון לפגוע בך דרך הדברים אלה אם את לא מאמינה בזה ומאפשרת את זה כמובן, ברור לי שתאמרי שאת לא רוצה לזמן לך את הדברים האלה, אבל דרך האמונה והפחד שלך הם אכן מגיעים אלייך, מתוקה אני מאוד ממליצה לך לעשות טהור כדבר ראשוני לעשות הגנות לעצמך,אבל לא מהסיבה שאת חושבת זה כדי להגן על עצמך מהאמונות שלך ולא מהאנרגיות של האחרים, את גם צריכה להבין שגם זה מוגבל מהסיבה שאם את ממשיכה להאמין בדברים האלה, את עדיין תזמני אותם למרות הכל, ושוב נחזור לשאלה הראשונה את חייבת לעשות עם עצמך שינוי מהותי כדי להיכנס לתחום הזה כי כמו שציינתי לא אחת לתקשר זאת לא בעיה, הבעיה היא לתקשר נכון וכאשר האמונות שלנו והמחשבות שלנו הן שליליים אז אנחנו נזמן לנו דברים שליליים הן בחיי היום יום והן בתקשור, מודעות עצמית מאוד תעזור לך בעניין הזה.

ruthi26

New member
תודה לך רותי, ויש לי עוד שאלה

אני לא מזמנת לי אנרגיות שליליות, להיפך תמיד שלטתי בהן... אני מזמנת לי אנרגיות חיוביות כל הזמן... ואני לא מצליחה לזמן לי אנרגיות חיוביות למרות כל הניסיונות... אני לא יודעת אם אני מאמינה כל כך בעין הרע... אך שאלתי את השאלה והמדריכים ככל הנראה אנו... או שאני שמעתי את עצמי... כבר לא יודעת.. הם טענו שלא הייתי צריכה לספר על הקידום של בעלי... ויעצו לי לנקות את הבית עם מי ים ומרווה.. לגבי ההזדהות שלי עם האנשים... זה נכון מאוד, קשה לי מאוד להתנתק, אני אדם שמתחבר רגשית, אני יודעת שזה לא טוב, משום שזה גוזל ממני את האנרגיות החיוביות שלי, וככל הנראה זה מה שקרה בעצם... אבל איך אפשר להסביר שבבית שורר אי שקט, וזה לא רק אני חשה, כל בני הבית חשים בכך, וזה כבר כשלושה שבועות.. מה את יכולה לומר על כך? ועזבי את העין הרע, זה סתם שטויות... לא מאמינה בזה... אם אני ארצה לזמן עין הרע,היא תבוא... זה באמת שטויות... איך לדעתך עליי להחזיר את האנרגיות החיוביות והשמחות לבית שלי?? אני לא פוחדת בכלל מתיקשורים, ממלאכים או מממדריכים שנמצאים איתי כל הזמן, , אני מודעת לכך מאוד כל הזמן... הבעיה שלי כמו שאמרת היא ההזדהות יתר עם אנשים כשאני מתקשרת עבורם... ואת זה אמרת לי לפתור במודעות עצמית?? לפני שאני פונה לתקשור?? והאם את מכירה מישהו או מישהי מאזור הצפון, באזור כרמיאל והסביבה.. תודה רותי

רותי 11

New member
מתוקה את לא עושה את זה במודע

התת מודע הרבה יותר חזק מהמודע, מחשבות שליליות רגשות שליליים מזמנים אם נרצה או לא התנסויות שליליות. לדעתי הקטע שאמרו לך לא לספר נובע שוב מהחששות שלך, בבריאה אין הסתרה והדרכות שבאות מהאור לא מציינות כאלה דברים, כמו שציינתי לעשות טיהור משום שכרגע יש אנרגיות שליליות ולא משנה גם הסיבה צריך קודם כל לטהר ולאחר מכן להמשיך עם עבודת המודעות. האי שקט נובע ממך מתוקה, ולכן כל הבית מושפע, יש לך עוצמות כאלה שמצליחות לגורם לכל הסביבה להיות מושפעת ממך אנרגטית לכן מאוד חשוב שתשמרי על טוהר מחשבתי ורגשי, נכון שאת מאוד חושבת חיובי ומנסה לזמן רק את החיובי אבל שוב אני חוזרת ואומרת חוסר איזון רגשי מזמן דברים בהתאם, שימי לב למחשבות שלך שהיו לך לפני 3 שבועות מה היה שם מה היה הלך הרוח שלך באותה תקופה שמאז זה בעצם משפיע עליך ועל הבית. לא אמרתי שאת פוחדת מתקשורים אבל פחדים בכלל יכולים לזמן הדרכות לא נכונות, ושוב חשוב להקפיד ולבדוק עם מי את מתקשרת והאם הוא אכן ההדרכה הישירה שלך. וכן תמיד מומלץ לעבור מודעות עצמית לפני תקשור, זה מכין אותך טוב יותר והצינור שלך נעשה נקי יותר, מודעות עצמית היא קודמת לכל. אני מכירה הרבה מתקשרים שאין להם בכלל מודעות עצמית ובהתאם לכך קורה מה שקורה איתם בתקשור ואין צורך להרחיב. אנחנו גם לא יכולים לטפל באנשים אחרים כשלנו אין מודעות עצמית מספיק מפותחת.

למעלה