בוקר טוב ! צריכה את עזרתכן...

נולי 999

New member
בוקר טוב ! צריכה את עזרתכן...

לפני הכל, רציתי לספר שאני צופה מהצד כבר די הרבה זמן ומאוד נהנית - כולן מאוד מפרגנות ותומכות. ולשאלתי - אני מחפשת מכנסי ספורט. טייצים כאלה, ארוכים או 3/4 אבל כמובן שיהיו במידה גדולה (אני 48). למישהי יש מושג איפה יש ??? בחורף קניתי טרנינגים במגה ספורט אבל הם היו של גברים. בבגדי הנשים היו רק בגדים קטנטנים. ועכשיו כשהקיץ הגיע טרנינג זה קצת יותר מדי ולא נראה לי שיש טייץ לבנים... אשמח על מידע או רעיון ואעדכן במידה ואמצא משהו. תודה.

טייצים

יש חנות שאני מכירה שאני כמעט בטוחה שיש להם טייצים כאלו בכל מיני צבעים במידות גדולות. החנות בחיפה... מאיפה את? רויטל

נולי 999

New member
אני מתגוררת במרכז אבל חיפאית במקור

אז אני אשמח לשמוע. אני מבקרת בחיפה די הרבה אז זה יכול להיות מעולה.

חנות...

שוב כמו שכתבתי למעלה חנות בקריית אליעזר בחיפה. ( פשש.. אני נותנת לה פירסום טוב , אולי שיתחילו לשם לי ?!? )
תסתכלי למעלה על השאלה לגבי החזיות , נתתי שם את הכתובת והטלפון של החנות. בהצלחה!

נולי 999

New member
מגניב. זה בדיוק דקה מההורים שלי.

אם אני לא אמצא במרכז אז בביקור הבא בחיפה אני שם. תודה רבה.

DREAM111

New member
אם כך אתן לך כתובות במרכז

קודם כל יש לעונות תמיד טייצים טריקו כאלו. כמו כן יש חנות בראשון שכל הדברים שלה זה טריקו וזה במידות ענקיות. יש באלנבי מלא חנויות שיש לה כל מיני דברים מטריקו. בעצם בכל דוכן בשוק אפשר למצוא אני יודעת שיש המון חנויות כאלו שמוכרות במידה אחידה וזה גדול מאוד טייצים פשוטים וזולים. קניה מהנה.

DREAM111

New member
בטח

ברח' רוטשילד. הם נקראים ניסו קרוב מאוד לחנות של עונות מול קניון רוטשילד. למעלה במאמרים יש את הכתובת המדוייקת.

טוב אז אני מידה

52 או 54 וקניתי מכנסי ספורט הטייצים שנראים לך קטנים תחפשי את המידה XL ומתאימים גם לי הם עולם הון תועפות אבל מעולים לספורט

למעלה