בוקר טוב פורום

אנפה2

New member
בוקר טוב לכם, מתחילה הספירה

לאחור, ערב החג בפתח, כבר מתחילים להגיע טלפונים עם ברכות לחג, שאלות , היכן אתם עושים את הסדר ? כמה אנשים תהיו ? כמו בכל ערב חג. הכי אני אוהבת את הטלפונים המפתיעים שמגיעים, מאנשים שנשכחו, אבל בערב חג נזכרים ומרימים טלפון להגיד חג שמח. שבוע טוב לכולם.

bimbo.

New member
בוקר טוב פורום../images/Emo141.gif

כבר מאוחר, חבר'ה איפה אתם??? עדיין ישנים????? ובכן, שתערב עליכם שנתכם....

5EDEN50

New member
בוקר טוב ../images/Emo42.gifעושה רושם של יום יפה

אני הולכת לכבס את הווילונות וקודם קפה שלא הספקתי לשתות כי קודם בדקתי דואר .אז שיהיה לכל המטילים והמנקים המארחים והמתארחים יום נהדר.

אנפה2

New member
לא בא לי ללכת לחדר כושר, אז

אני יוצאת לצעוד ברחוב, תכתבו דברים מענינים שיהיה מה לקרוא בהמשך. ביי בינתיים.

נֵנָה

New member
../images/Emo42.gif בקר אור של יום נפלא

גם לי לא מתחשק היום ללכת לחדר כושר, מה גם שקדחת החג כבר תקפה אותי ומתחילה להרגיש קצת לחץ... יש עוד הרבה מה לקנות ולהכין, אבל למזלנו השבוע רק התחיל וןיש עוד 4 ימים עד החג... שירז, כמובן שהכרתי היטב את אשתו של עו"ד אמסטר, הם גם התגוררו ברח' בלפור בו אני מתגוררת כיום. פעמים רבות הייתי פוגשת אותם ברחוב, שואלת לשלומם והיינו עומדים ומשוחחים קלות על המשפחה והילדים... בתם הצעירה מיכל היתה שכנתנו לאחר נשואיה, ברח' קק"ל. היא עיתונאים מוכשרת ועד כמה שזכור לי נהגה לכתוב באופן קבוע בעתון מלבס... וזה הזכיר לי קוריוז נוסף הקשור ללאה אשתו של עו"ד אמסטר ז"ל... שאכן, היתה האחות של בי"ס נצח בנים ובנות, בתקופה בה למד אישי היקר בנצח בנים... מאחר ואישי היקר אהב מאד את הצבע הכחול, היתה לו חולצה כחולה משובצת שהוא מאד אהב ועמד על כך שאמו תקנה לו עוד חולצה זהה, וכם היו לו שתי חולצות זהות באותו הצבע ובאותה הדוגמא שהיה מחליף ביניהן כל הזמן. יום אחד קראה האחות לאה לאמו לשיחה, ובאתה שיחה שאלה אותה שאלות כלליות על המשפחה ועל המצב הכלכלי, האם אין קשיים וכו'... אמנם הם היו רחוקים מלהיות עשירים אך בודאי לא רעבו ללחם...
אמו של אישי ענתה לה שהכל ת"ל תקין ושפיר, האבא עובד ומרוויח משכורת קבועה והפרנסה לא רעה, ואז שאלה אותה האחות לאה, אז תגידי לי, מדוע בנך מופיע לביה"ס כל הזמן באותה חולצה? האם אין לכם אפשרות לקנות לו עוד חולצה שיחליף, ובכלל, מתי את מספיקה לכבס ולגהץ אותה כך שיוכל ללבשה ללא הפסקה והיא נראית תמיד נקייה...? ואז הבינה האם את מטרת שאלותיה העדינות של האחות, צחקה וסיפרה לה שלבן יש שתי חולצות זהות שהוא אוהב מחליף ביניהן כל הזמן, ואינו מסכים בשום אופן ללבוש חולצה אחרת...

odo13z

New member
בקר טוב במבי...וכולם...../images/Emo66.gif

לפני שאכין לי קפה ראשון, מברך את כולכם. שבוע חג מצפה לנו. לטוב...

ע ו מ ר 4

New member
בוקר אור../images/Emo20.gif../images/Emo23.gif

שבוע טוב. בריאות לכולנו...המון.
לנפש. לנשמה. לגוף.

בוקר טוב לכולם../images/Emo20.gif../images/Emo141.gif../images/Emo20.gif

הפלא ופלא גם אני ערה כל כך מוקדם
אז שיהיה לנו יום נפלא

shuli5558

New member
../images/Emo42.gif שבוע טוב, בואו נצטייד

במרץ, אופטימיות וקלילות בלב.

בוקר טוב כולם.

הפסקת מחשב עם קפה ועוגה. והיום עוד ארוך , לימודים עד הלילה .יום טוב לכולם.

למעלה