בוקר טוב פורום ישנוני

bimbo.

New member
בוקר טוב פורום ישנוני../images/Emo141.gif

פאזי, העשרת אותנו בצילומים נפלאים.
יקנעמית, את רב גונית בעבודותיך היפות והמקוריות. נהניתי מאוד

מלכה 5

New member
בוקר טוב חברי'ה, פאזי, אכן הטיול מקסים

ותודה שעוררת את התיאבון שלנו לטייל
יום נפלא לכולנו, ממני מלכה.

shkedud

New member
בוקר טוב גימלאים, כף לחייך על הבוקר, והנה

לכם סיפור חביב שיביא לכם חיוך (לפחות) ביל סבל מכאבים במרפק. חברו יעץ לו להכין דגימת שתן ולשים אותה ליד מערה שבה יושב קדוש הודי שיאבחן אותו ויעזור לו. ביל עשה כדדברי חברו, ולמחרת כשבא למערה מצא פתק: יש לך "מרפק טניסאים" (כאב שהוא תוצאה של עבודה הדורשת תנועה סיבובית של הזרוע) עשה כך וכך... ביל חשב שחברו עובד עליו, וסתם לוקח ממנו כסף, ועל כן החליט למחרת להכין שוב דגימת לבדיקה והפעם שם בקערה מי ברז, מעט שתן של כלבו, מעט שתן של בנו, מעט שתן של אשתו ומעט נוזלי זרע של עצמו. שם את הקערית והלך. למחרת כששב מצא פתק בזו הלשון: "מי הברז שלך קשים, לכלב שלך יש תולעים, בנך מכור לקוקאין, לאשתך תאומות בבטן והן לא ממך, ואם אתה רוצה שהכאב במרפק ייפסק - תפסיק לשחק עם עצמך כל היום". יום טוב חבר'ס הרבה בריאות אהבה ולא לשכוח לצחוק בקול רם (לפחות 3 פעמים ביום לפני או אחרי הארוחה, ואפשר גם ביניהן...
)

emmy5

New member
בוקר מצויין לכולם,מאוד קשה למצוא אותכם |חיבוק

מאחלת לכולם יום הכי כייף

בוקר טוב ונפלא, הולכת לשוטט, יקנעמית -

החתולים שלך הם שמצאו חן בעיני יותר מכל.......... גם אני אוספת, אבל אין לי כל כך הרבה. כי יש לי שניים שהם חיים מאד כולל השפם השיניים והציפרניים.....

גם לי יש אוסף חתולים כזה אבל

הייתי מעדיפה שני חתולים חיים על כל האוסף, היתה לי אחת, זו שבתמונה

ליילנד, לי יש אחת שגדלה אצלי והשני

נמצא אצל בתי. האחת זקנה מאד, יותר מ-18 שנה, והשני בן שלוש, ענק. בתמונה טופז לפני מספר ימים. משום מה אני מוצאת נחמה בבעלי החיים האלה, כשעצוב לי או כואב לי אני הולכת אליהם דווקא.

אוי כמה אני מבינה אותך,

היא היתה החברה הכי טובה שלי כשהיה לי עצוב או בודד היא היתה שם בשבילי, כשחזרתי מהעבודה ולא היה אף אחד בבית, כשפתחתי את הדלת היא היתה שם כאילו חיכתה לי במיוחד. פעם שנאלצתי להיות שבוע מחוץ לבית שבוע, סיפרו לי שהיא ממש היתה עצובה, בקושי אכלה ובקושי זזה מהפינה שלה. תגידו לי זה לא יצור מקסים

בקר טוב חברי'ה,

שקדודה בדיחה טובה על הבקר, שנמשיך לחייך כל היום!!! בימבו אנחנו לא ישנונים, גם אני כמה מאוד מוקדם בבקר, מרב שאני אוהבת עבודות בית, אני מתחילה ישר על הבקר לסדר, אח"כ אני חןפשיה!! אממי למה קשה לך למצוא אותנו , הרי כולנו פה !!!! מלכה תמיד נעים לטייל, וכל מה שרואים בטיולים תמיד יפה, במיוחד הנופים שאני מאוד אוהבת!!! אני נוסעת לתל-אביב, יש לי כמה קניות לעשות, זה דברים שרק בת"א אני מוצאת, שם בדרומה יש את כל החנויות שאני אוהבת וכולם באותה הסביבה, תוך שעה שעתיים אני קונה הכל, אח"כ ארוחת צהריים עם בעלי והביתה. יום טוב לכולם!

maxima

New member
בוקר טוב כולם...שקדודה יופי של חיוך על'בוקר

יש לי יום מלא ס.ק.ס....

רונה2346

New member
בוקר טוב - פאזי, תודה של השיתוף בתמונות

בחוויות ממקומות מעניינים - בהחלט ראוי ביקור. יום של הנאה ועשיה מעניינת לכולם. רונה

י מ י ת 2

New member
בקר טוב ומלא פעילות חיובית

והעיקר הקפידו לצחוק ואח"כ לשתות מים!!!

אנימו

New member
בוקר טוב. בעיית החמץ והתייחסות למה שנכתב כאן

בימים האחרונים: לפעמים אני מקנאה במי שבטוח שדעתו היא הנכונה ומשתלח באחרים כאילו רק הוא והוא ושוב הוא צודק. במחשבה נוספת , אני בעצם מרוצה שיש לי אי-אלו ספקות בקשר לכמה וכמה אמונות ותופעות. זה מאפשר לי לקבל דעות במתינות גם כשהן לא נראות לי. אני מקבלת את דעתה של ערפה. ההתנגחויות בנושא אינן נעימות. ההכללות והטוטליות - מבהילות ועולה מהן ריח לא נעים. בבית הרי כל אחד עושה מה שהוא רוצה. אני לא מרגישה שמישהו כופה עלי ומנפנף את החרב מעלי. אפשר להחזיק מעמד שבוע ימים גם במסעדות כשרות וללא מסעדות. לא נורא. אם היינו בחו"ל ובני עם אחר היו חוגגים כך את חגם, היינו רואים זאת כפולקלור וכיחוד ומכבדים זאת. אבל את עצמנו אנחנו לא רוצים לכבד. ומכיוון שערפה ניסחה זאת מצויין מביאה כאן ציטוט שלה: "... בהחלט אעשה הכל על מנת למצוא מכנה משותף עם בני עמי, למרות שלעיתים זה קשה, מה שעלינו לזכור כי אין לעשות הכללות לא כל הדתיים זהים כמו שלא כל החילוניים יצוקים מקשה אחת. יש לנו חברים חילוניים רבים, שאיתם אנו נפגשים לאורך שנים, משתתפים בשמחות , מטיילים ומבלים יחד, ובעיקר מכבדים איש את רעהו, ולא מנסים בכל הזדמנות של הבעת דעה לנגח אחד את השני, משני הצדדים משתדלים לחפש את המשותף ולכן הקשרים נשמרים לאורך שנים למרות הבדלי ההשקפות בתחום הדת.מכל מקום נדמה לי כי בפורום שכזה לא נעים לקרוא הודעות חוזרות ונשנות הדנות ציבור שלם שלא במידה מאוזנת. חג שמח לך ולכל בית ישראל". ואני רק משנה ואומרת כי לי יש חברים דתיים שאיתם אני נפגשת וחוגגת. וכל היתר בדיוק כמו שמופיע למעלה.

הענאלע

New member
../images/Emo45.gif גם אני מסכימה עם הנ"ל

ורוצה להוסיף. סוף סוף יש לנו מדינה יהודית (אחת בעולם!) שבה אנחנו יכולים לעשות מה שהיה מאד קשה לעשות בגלות, אנחנו הקובעים, אבל אנחנו במו ידינו רוצים להרוס! אם הגויים היו מדברים כך, מיד היו קופצים ואומרים "אנטישמיות", אבל לנו מותר. גם אני לא מרגישה שכופים עלי משהו, בביתי אף אחד לא אומר לי מה לעשות. אני דווקא שמחה שיש מי ששומר על הצביון היהודי הרישמי במדינת ישראל, אחרת, מה אנחנו עושים פה, אפשר לחיות בכל מקום אחר בעולם! אבל אז חזרנו אחורה ולא למדנו שום דבר מהשואה!

אפי 7

New member
בוקר מואר ומחוייך - ובאם יותר למכור

לחם בפרהסיה - לאט לאט נגיע לחיסולו של יום כיפור.

אפי הוא כבר חוסל חלקית עם הילדים

והאופניים ברחובות והרעש המחריד שהם מקימים - העיקר שזה לא בבית הוריהם אלא בחוץ, ברשות הרבים. אני זוכרת ימי כיפור בירושלים - שקט מוחלט בכבישים, ואחרי הארוחה המפסקת ירדנו לטייל קצת, ועם צאתו של יום כיפור - חזרנו מבית הכנסת אל הארוחה הקלה שלפני הארוחה העיקרית. והיה שקט, והיה נפלא. והיום - ביום כיפור האחרון נאלצתי להתקשר למשטרה בגלל קבוצות הילדים עם האופניים והצווחות שלהם (למה הם לא יכולים לדבר בשקט?) לא רחוק מביתי בשעות הלילה והבוקר המוקדמות.... הניידת הגיעה, וחזרה לשם שוב ושוב משום שהילדים הסתלקו ואחר כך חזרו. מי בכלל התחיל את העניין עם האופניים ביום כיפור? מאיפה זה בא? אני מבינה שביום כיפור בטוח יותר בכבישים - עד שעובר אמבולנס וכבר שמענו על מקרים בהם אמבולנס דרס ילד בכביש. אבל בכלל מאיפה צמח המנהג המגונה הזה, בעיקר להרעיש בככרות ובכבישים ולהפריע מנוחתם של הצמים? אני לא צמה - אבל לעולם לא אפריע את מנוחתם של הצמים. ולא זוכרת שאי פעם הילדים שלי ירדו לשחק למטה ביום כיפור.

itaf10

New member
BIMBO אני באמת ישנונית היום ../images/Emo9.gif

אולי מזג האויר? אולי אני בדרך לפתח משהו לא רצוי וצפוי? אתמול בהמתנה ברחבה פתוחה להסעה שתגיע ובוששה והגיעה מאוחר (לכנס אספת מתנדבים ארצי-יום עיון) מזג האויר היה קריר ביותר ועלי רק ז'קט דק הרגשתי את הצינה. מקווה שיעבור. מיהרתי לערוך קניות בסופר, עכשיו אני כבר רגועה ויכולה להתפנק אם יהיה צורך בכך
טוב סתםםםםם פטפטתי ושיתפתי ברגשותי העכשיויים. שיהיה בוקר והמשך יום נפלא על כולנו

למעלה