בוקר טוב עם השיר היפה של פיירוז " אעטיני אלנאי וע'ני "

לפני המון המון שנים, הייתי חייל בחרמון, הנוף שם מדהים

במיוחד כשהוא מעורבב עם פתיתי שלג, ואני זוכר שהייתי צריך לשמור בחוץ בקור, והייתי מעסיק את המחשבות שלי עם השיר הזה ועם הדמיון על השיר הזה, הייתי מזמזם אותו ומשחזר כמה מהמילים ואפילו הייתי ממציא משפטים משלי באותו הכיוון......הייתי עטוף בתוך נוף ירקרק נהדר כזה, והיה לי קל לעורר את הדמיון שלי למרות הקור.

שיר נהדר מלא תקוות, מלא באהבת החיים........

בהרבה מצבים, השיר הזה גורם לי להתבייש בעצמי, כי אני בהרבה רגעים, במיוחד בחצי שנה אחרונה, שונא בעוצמה את המוסלמים, ואז השיר הזה בא ומזכיר לי שלא כל הערבים אותו הדבר, ושאין לי ברירה אני חייב ללמוד לאהוב את הערבים למרות שקשה לי מאוד איתם במיוחד בזמן האחרון............את האמת היא שאני חייב תודה גדולה מאוד ל ח'ליל ג'בראן ולפירוז ולמלחין, על השיר הזה, על הביצוע חלומי הזה כאילו מרחף על כנפי הדמיון.

א ש ר ת

New member
סייח יקר אנחנו כולנו ברגשות מעורבים מצד אחד אנחנו מתעבים את

את אלה הבאים להורגנו ולא מעטים הם אך יש כאלה גם חיים אתנו בשלום. יש לי חברה בפייסבוק ערבייה מוסלמית ישראלית שהיא ממש ציונית תמונתה בפייס שהיא עטופה בדגל ישראל וילדיה מגוייסים בצה"ל ויש לה בן שנלחם ב" צוק איתן " בגולני.
אתה כמו כולנו מבולבלים מהמצב.
זו לא פעם ראשונה שאני מביאה את השיר הזה כי אני מאד אוהבת אותו ואני יודעת חברים בפורום אוהבים אותו גם. אני שמחה שאתה נהנה ממנו.
שבת שלום לך ולכל החברים
אשרת

שבת שלום לכל החברים המקסימים , סייח יקר אם היה פאצ'ה לא היה

לך קר , חבל לא בקשתה אולי היו מביאים לך ,
שיהיה לכם אחלה שבוע קריר ונעים ,
מונירה

afikiminfo

New member
שיר של נוסטלגיה

צריך לשתות יחד עם השיר הזה איסתיכאן צ'אי ולאכול מנאקיש בג'בן או בזעתר.... והכל בבוקר חורפי של הצפון

שבוע טוב,

אלי

למעלה