בוקר טוב עם בדיחה על חשבוננו

בוקר טוב עם בדיחה על חשבוננו

ניחום אבלים בעלה של שושנה נפטר לפני ארבע שנים אך היא עדיין לא התגברה על המשבר והמשיכה להתאבל. בתה ניסתה לשכנע אותה לפגוש גבר חדש, ואחרי ניסיונות רבים היא הסכימה ונפגשה עם גבר, שמייד מצא חן בעיניה. לאחר שנפגשו מדי יום במשך ששה שבועות ולא שכבו, הם נסעו לסופשבוע במלון. בלילה הראשון שניהם התפשטו, אך שושנה נשארה עם תחתוני תחרה שחורים. הגבר שאל אותה: "בשביל מה התחתונים?". "אתה יכול לגעת לי בשדיים", היא אמרה, "כמעט בכל הגוף שלי אתה יכול לגעת, אבל שם למטה אני עדיין באבל". הגבר הבין בצער שלא ניתן לפתות אותה ליותר ממה שהסכימה. גם בלילה השני הסצינה חזרה על עצמה. אתה יכול לגעת לי בשדיים", אמרה שושנה, "אבל למטה אני עדיין באבל". בלילה השלישי שושנה התפשטה שוב ונשארה עם תחתונים שחורים. החבר שלה התפשט גם הוא, והפעם הוא נעמד מולה עם זיקפה עליה מולבש קונדום שחור. "מה זה הדבר הזה", שאלה שושנה, "קונדום שחור?". "כן", ענה לה החבר, "החלטתי לבוא הלילה לניחום אבלים". סופ"ש נעים לכולם טלי

בוקר טוב

אצטרף אלך בבדיחה נוספת נכד בא לסבא ומבקש ממנו לעצום עיניים הסב עוצם עיניים והילד הולך למרפסת , הסב מציץ ופוחד על הנכד המרפסת פתוחה וזה מסוכן ואז הסבתא שואלת למה שסבא יעצום עיניים עונה הנכד שהאבא אמר לאמא שהסבא יעצום עיניים יחכה להם אוטו חדש למטה

ZEEV349

New member
לא הבנתי בדיוק את ניחום האבלים

מישהו יכול להסביר

בטח תרצה הדגמה?

או שתסתפק בתמונה מהמעד השמח אתה בטוח שאתה רוצה שמישהו יסביר לך ? לא משהיא?

10RIRI

New member
בדיחה מתוך בדיחה אמיתית

אני ישבתי עם מספר אנשים בהשתלמות שההכרות ביננו לא מי יודע מה ( אף אחד לא ידע שאני אלמנה) וסיפרנו בדיחות , אז אחד הבחורים שואל אותי ואת בחורה שישבה לידי. האם אנחנו יודעות מה ההבדל בן אלמנה לנשואה? אני נחנקתי ושאלתי , נו מה ההבדל ? אז הוא אמר שהאלמנה יודעת איפה בעלה שוכב . וכמובן הייתי חייבת להגיב ואמרתי אוואלה אתה צודק !באמת אני יודעת איפה בעלי שוכב אבל בטח אישתך לא יודעת איפה אתה שוכב. הוא לא הבין ואז אמרתי מה לעשות אני אלמנה!! - הוא נחקנק ולא זז ממקומו.

זו בדיחה שאני כל הזמן משתמשת בא ..

לא פעם שומעים אותי אומרת ,"לפחות אני יודעת איפה הוא מבלה/ישן כל לילה ..." לדעתי הומור ,גם אם הוא שחור , מקל מאד ...

למעלה