בוקר טוב- עבר עלי יום משפחה מאכזב

גליה12

New member
בוקר טוב- עבר עלי יום משפחה מאכזב

בכלל מאז שהפכו את יום האם ליום המשפחה- הבעל החליט שלא מגיע לי זר פרחים (הרי גם הוא משפחה)- הילד לא שוטף את הבית, ולא מכין עוגיות דביקות (כנראה מאותה סיבה)- אז נכון שרצינו שוויון- אבל דחילק אפילו פרח קטן לא יכלו להביא לי???

droli

New member
שמחה שאני לא המאוכזבת היחידה

אצלי הטענה היתה שהוא לא הספיק כי הוא רץ למסיבת יום המשפחה. מה הסיבות אצלך?

AYELET1

New member
בוקר טוב ../images/Emo140.gif

אני הופתעתי לטובה. הבעל לא הביא כלום (מילא... אני מופתעת שהוא זוכר יום נישואים וימולד
) הילדים דווקא זכרו וציינואת היום , וזה היה משמח מאד. העיקר שאני זכרתי לבוא לאמי ביום האם (וגם לבשר לה על הארוע)
ואם אתם דווקא רוצים לדעת הרי בשנים הראשונות שהפכתי לאם, התינוק לא ציין את היום הגדול (ממש מפתיע...), בעלי לא זכר כלום כמובן, ומי היה מביא לי משהו ובכלל זוכר ומציין את היום ? כאן ההפתעה- אמא שלי
ועל זה נאמר אין כמו אמא...

mozas

New member
אוי אוי ואוי ואווי

למה כך אני לא מאמין. אז תשמעו לא שאני משוויץ רעיתי שתחיי באה אתמול קצת מאוחר 18.00 אני בנתיים הבאתי את בן הזקונים שלנו מהגן בערך 16.00 הוא עשה ברכה לאמא המיוחדת וקישטו וכו´. פרסתי מפה אדום בורדו על השולחן. הילד הגדול הביא נרות אדום וצהוב מהחדר שלו. שכחתי להגיד קניתי בדרך הביתה זר ענק. וקנתי בושם שאחרי ההנחה 25% עלה 243 ש"ח. הנחנו על השולחן בסלון.וגם יין אדום . הילד השלישי צירף את הברכה שלו.בו 11 הילד הקטן הניח כמה קעריות של בבה וביסלי. וכמובן נהפכנו כולנו לבלשים ובודקים מהחלון מתי אמא תגיע. ואכן באה העלמה כיבינו האורות והדלקנו את הנרות והינה אווירה של חמימות משגעת. והנה אמא נכנסה הביתה אורות חשוכים (לא עלטה מוחלתת) ניגשה לשולחן בסלון וראתה את אשר עוללנו לה. ניפעמת ומתרגשת ומסמיקה מקבלת הפנים שעשינו לה. תודה ותודה חיבוקים ונשיקות לילדים. ואמרה אתם יודעים מה גם לאבא מגיע נשיקה........

אטיוד5

Active member
לא תאמינו

יום המשפחה עבר עלינו אצל השיננית! כל השלשה קיבלו טיפול מסור בזה אחר זה. אמא אווזה השגיחה. אבא אווז היה בבית. החלטנו לדחות את החגיגה לויק-אנד.

AYELET1

New member
אטיוד ו-MOZAS

מוזאס, נשמע משהו משהו יום האם שהכנתם
כל הכבוד
אטיוד, משהו משהו עבר עליכם יום האם חגיגה אמיתית למשפחת האווזים
אין דבר... גם אני הייתי היום...

גלי®

New member
בוקר טוב ! אותי דווקא פינקה המתבגרת

אתמול : שני שתילי צבעוני (מה לעז**ל אעשה איתם ?) , סבון נוזלי לאמבטיה (בניחוח שהיא אוהבת..) , זר ענק של בלונים , וכרטיס ברכה - הכי גדול שמצאה ! ביום כזה , אני מרגישה שהצלחתי במשהו !

vered4

New member
מזל שבבית ספר עושים משהו

אז קיבלתי כרטיסי ברכה מאוד מרגשים מבני. "תודה שאת אמא שלי, אני אוהב אותך מאוד ואת האמא הכי טובה בעולם, יום אם שמח בריאות ואושר, שלך ...". אני מקווה שהוא באמת מרגיש ככה. אצל בן זוגי והגדולה זה עבר בשקט.

AYELET1

New member
מה את בדיוק מקווה, ורד?

שהוא אוהב אותך? בזה אני בטוחה. שאת האמא הכי טובה בעולם? בטוח שבעוד 20 שנה יספר ויקטר על השגיאות (האמיתיות או הדמיוניות) שעשית בחינוכו
אם לא לפסיכיאטר אז לאישה שלו...

vered4

New member
האמת, אני מקווה שהיום

הוא אכן מרגיש טוב איתנו כהורים. ושבעוד 20 שנה, כאדם בוגר, יהיה לי קשר טוב איתו ושיהיה לנו כף להפגש, לא רק בגלל שאנחנו הורים וילדים. בדיוק מה שאין לי עם הורי

למעלה