בוקר טוב..ניצחתי בסיבוב הראשון..

אורמור

New member
בוקר טוב..ניצחתי בסיבוב הראשון..

הבוקר קמתי מחוייכת.. יכולתי לו לגולם!!! אמש הייתי טובה הגולם היה כאן.. ואני ישבתי מולו בדיוק כמה שהחלטתי לשבת.. ולא דקה יותר אור בטפיחה עצמית על השכם..

Issoy

New member
זה כמו סיגריות ../images/Emo8.gif

לפעמים צריך "ניקורט" כדי להפסיק לעשן... ככה היפסקתי אגב אבל...טרם מצאתי את הניקורט למחשב. או אולי אני לא רוצה לימצא אותו? בעיה ...

אורמור

New member
יוסק´ה..הכי טוב "באיומים"..

כשהגולם נעדר מכאן עקב כשל,לשבוע,הבנתי כמה לקח ממני אייך חמס ממני את היממה,והבנתי את כוחו עלי.. נבהלתי.. לא אוהבת לאבד שליטה,לא אוהבת להיכנע לכן קמתי נגדו.. יש בו את הטוב שלו-לא רוצה להיפרד לגמרי אזי הבנתי שם המשחק הוא "שליטה"..מינון נכון ואיימתי על עצמי,שאם לא אדע לעמוד בזמנים המוקצבים אז לא ארשה לעצמי להתקרב בכלל.. נבהלתי מהאיום ו...בנתיים אני טובה.. ימים יגידו.. שנקים עמותה?..שנילחם יחד? אור בחיוך שבע רצון..(לעת עתה..)

Issoy

New member
כוחינו באחדותינו ../images/Emo45.gif

איך אמר ההוא? להפסיק לעשן זה הדבר הקל ביותר... אני עצמי ניסיתי אלפי פעמים
לא צריך להיגמל כי יש בגולם הזה המון פלוסים.. למשל עד היום לא ידעתי שבעולם הזה קימת אחת בשם אורמור ועוד אנשים מופלאים שפותחים לי צוהר לחייהם לרגישותיהם אהבותיהם ושינאותיהם... ומיצד שני היתמכרות זה דבר שלילי בהגדרתו לא? אז אפשר לדבר על זה...עם לא יועיל, לא יזיק איש שמנסה כל הזמן

זר דפנה עוטרת לראשך ../images/Emo23.gif

יש כמה דרכים לנצח את הגולם לפני שהוא מנצח אותנו... אצלנו בבית, זה היה תלוי בכושר גופני ביתי, האצנית, רצה מהר מכולנו ולכן תמיד תפסה ראשונה בני הקטן יותר, נאלץ להרים משקולות בקביעות, על מנת שיוכל בכוח להרים אותה מהכסא. ורק אני, הקטנטונת, האמא השפוטה, נאלצתי להפליא בישולי.. וכשבאו החברה´ לאכול... הייתי תופסת להם. לי-אורה, אנחנו איתך (בטלפון במקום במחשב) מיכאללה גאה גאה גאה בך

zar

New member
למה שלא תשלחי אותו לעבוד? ../images/Emo3.gif

למעלה