בוקר טוב. מכיוון שלא ענו לי אני שואלת שוב:

HelloKitty2

New member
בוקר טוב. מכיוון שלא ענו לי אני שואלת שוב:

האם כדאי לעשות מטבח בצבע וונגה? אני מפחדת שאני אתחרט בעוד כמה שנים. אני ממש אוהבת איך שזה נראה, השאלה אם זה לא כהה מידי בשביל שימוש יומיומי. תודה.

בתשי8

New member
וונגה

שלום גם -לעניות דעתי וונגה למטבח יכול להראות טוב מאוד אך יש לקחת בחשבון שזה מושפע ממס גורמים כגון צבע הקירות, מבנה החלל-מטבח, גוון המשטח עבודה/שיש,התאורה הטבעית , ותאורת המטבח, וכן האם ישנם גורמים נוספים כגון ריהוט נוסף הקרוב לאזור המטבח, במידה וכל הגורמים הנ"ל יתחברו יחדיו בצורה טובה , זה יכול להראות נהדר ואף פרקטי מבחינת תחזוקה לאורך השנים, זה מצריך תאורה טובה ואור טבעי גווני קירות בהירים לרוב, עדיפות משטח בהיר, וכל זאת על מנת לקבל עדיין תחושת חלל טובה ולא סגורה כי צבעים כהים מטבעם סוגרים חללים. מקווה שעזרתי לך קצת. בברכה בתשי דיזיין

avi5199

New member
האם שיש חייב להיות בצבע שונה מהארונות ?

מה דעתך על שיש שהוא באותו צבע כמו העץ של הארון ?

HelloKitty2

New member
היי. תודה על התשובות. אני חושבת שמשטח העבודה

יהיה בצבע בהיר ולא כהה כמו הארונות. הסלון שלי בצבע חום כהה אבל הוא לא צמוד למטבח. הקירות לבנים. רוחב המטבח הוא 3.11. די קטן אבל בדמיון זה נראה לי יפה מאוד. אני רק מפחדת להתחרט אחרי כמה שנים...

wireless1

New member
המטבח שלי קטן

ובצבע וונגה
השיש בהיר (חברון) אני מת על החברון מלווה אותי כבר בבית השלישי שלי. והקיר בצבע כתום
. לדעתי השילוב מדהים! מצ"ב תמונה...

HelloKitty2

New member
וואי איזה יפה זה נראה! ממש מטבח יפה

אתמול סגרתי על ארונות בצבע ונגה ושיש קיסר גוון 2220 (שזה מין קרם בהיר) עכשיו נשאר לי לבחור קרמיקה. החברון זה שיש עם גימור גס נכון? כי לא רואים ממש בתמונה

wireless1

New member
הגימור (השפה) היא לפי בחירתך.

החברון הוא אבן טבעית ולא סינטטית והיא גם נראית כך לטוב או לרע

HelloKitty2

New member
אתה מרוצה מצבע הארונת? לא מתחרט? לא כהה מידי?

אני שומעת תגובות לכאן או לכאן וכבר סגרתי על מטבח בצבע וונגה. מקווה שזה לא כהה מדי. בעלי למשל התנגד נחרצות לצבע הזה. אבל מכיוון שאני רוב הזמן במטבח (מה לעשות-עקרת בית) אז הבחירה היתה בידי...

wireless1

New member
מרוצה מאד, זה לא כהה אם משלבים אותו בצבעים

בהירים וזה צבע שמתחבר עם כל צבע אחר! אני מאד אוהב

יש מצב

בכול הנוגע לגוונים הטעם משתנה,האופנה משתנה,אנחנו משתנים. 1. זה לא סוף העולם לעשות דלתות בגוון מסויים ואחרי כמה שנים להחליף אותם, לא צריך להחליף את כול המטבח - רק דלתות זו הוצאה נמוכה יחסית לעלות מטבח קומפלט. 2. בחירת השיש חשובה מאוד לפעמים כמו בחירת הגוון של הדלתות (פנים הארון לא ממש חשוב) 3. יש מצב שגוון וונגה ימאס בעיניים כי הוא חזק ודומינננטי אולי תנסי לחשוב על גוון פחות כהה שנותן תחושת עץ טובה כמו אגוז,אלון)

noahle

New member
הייתי מעזה

לנסות את משטח העבודה = השיש לנסות בצבע פראי אחר - לא חסרים עיצובים מרהיבים היום. כמו שהבחור נתן קונטרה עם הכתום על הקיר אצלך הקונטרה יכולה לבוא ממשטח העבודה. היום אפשר להעיז בהכל וזה לא יזעזע את הדמיון של אף אחד. אם הקיר שלך יהיה צבוע אפילו בשמנת עדינה הייתי מעיזה יותר בצבע השיש יש המון צבעים בערך כמו הניפה של טמבור - השאר זה רק עניין של תקציב. אם לא תעיזי - לא תדעי!!! וחוצמזה תמיד משנים אחרי כמה שנים כי תמיד רוצים להישאר אופנתיים. בהצלחה!!! נועה

wireless1

New member
נכון מאד

במקור הקיר שלי היה בצבע שמנת והתוצאה היתה אנמית מדיי, התלבטתי הרבה זמן באיזה גוון לצבוע את הקיר, בסוף העזתי עם הכתום (הוא נקרא חמרה אאל"ט), אמרתי לעצמי, מקסימום אני אצבע לצבע אחר, אחרי הצביעה לקח לי יומיים להתרגל והיום אני מאד מרוצה מהתוצאה

למעלה