בוקר טוב, מישהו יודע אולי

בוקר טוב, מישהו יודע אולי

אם עדיין יש עיצומים בלישכה? בחדשות של הבוקר לא אמרו כלום. ועוד דבר, מישהו יודע אם מקדימים את הכסף של ה 28 בגלל החג? תודה ויום נפלא לכולם.
 
חדשות - לרגל חג הפסח יוקדם תשלום הקצבאות

חדשות - לרגל חג הפסח יוקדם תשלום הקצבאות לרגל חג הפסח יקדים הביטוח הלאומי את תשלום הקצבאות: קצבת הילדים תשולם ב-17 באפריל, י"ב בניסן (במקום ב-20 באפריל). קצבאות זקנה, שאירים, נכות כללית, ילד נכה, שירותים מיוחדים, נכות מעבודה, תלויים בנפגעי עבודה, ניידות, דמי מזונות והבטחת הכנסה - ישולמו ב-16 באפריל, י"א בניסן (במקום ב-28 באפריל). קצבת הבטחת הכנסה למי שמתייצבים בשירות התעסוקה תשולם ב-10 באפריל, ה' בניסן (במקום ב-14 באפריל). קצבת אבטלה תשלום ב-14 באפריל, ט' בניסן (במקום ב-17 באפריל). הביטוח הלאומי מאחל לכם חג שמח!
 
בוקר טוב,חיים.

אולי ידוע לך האם לשכת תעסוקה עוד בעיצומים? עד אתמול עקבתי אחרי חדשות באתרי "ואללה" ו"y.net ". היום אין שום מידע באף מקום. איפה אפשר לברר?בלשכה לא עונים ואפילו אין שום מידע במענה הקולי.לנסוע ללשכה כל יום כדי לברר זה הוצאה בנסיעות,הרי הם לא מחזירים על נסיעות.מדוע כלכך קשה לשים הודע במשיבון שלהם?למה התעללות הזאת באוכלוסיה הכי חלשה? תודה מראש וחג שמח לך ולאורנה שענתה לי פה באתר ,אני מאוד מודה לכם על השירות נאמנה.
 
שאלה שלי מבוטלת,קיבלתי תשובה

לחיים וכל השואלים לגבי עיצומים בלשכת תעסוקה:העיצומים נמשכים גם היום. נכנסתי לאתר של לשכת תעסוקה,הכתובת שלה-www.taasuka.gov.il ובעמוד החדשות שלהם בצד שמאול יש הודע. תודה וחג שמח
 
למעלה