בוקר טוב לשבוע חדש
-ולפינה היומית...

בוקר טוב לשבוע חדש../images/Emo42.gif../images/Emo9.gif-ולפינה היומית...

יעדי השבוע
מהם היעדים שלכם השבוע
מה תרצו להשיג וכיצד תעשו זאת בשבוע זה

שקט ושלווה

כי זה מה שאני צריכה עכשיו וחסר לי. איך לעשות את זה? אולי קצת פחות אינטרנט, יותר פעילות גופנית, יותר כתיבה לעצמי בלבד ולא לבלוג או לערוץ אינטרנטי אחר (כבר עשיתי את זה היום), יותר יוגה.. אחחח הלוואי שיכולתי עכשיו לצאת לאיזה חופשה של כמה ימים ובכלל לשכוח מהכל..

רק רציתי לומר שכיף לראותך פה../images/Emo25.gif

הזכרת לי את השיר "שלח לי שקט...", שיר שכל כך חודר לנשמה.

liza26

New member
יעדים

וואו צריכה לחשוב על דברים קטנים ולא על משהו בומבסטי שאני לא אעמוד בו ואתאכזב אז היעד הראשון יהיה להציב יעדים קטנים להיות שם בכליום שיעבור בלי לחשוב על הלחץ של מחר להיות סבלנית לילדות ולאמא ולגייס קצת מוטיבציה לבעל

אכן ../images/Emo45.gif, חשוב להציב יעדים קטנים שמביאים ליעד

גדול , או יעדים שעומדים בפני עצמם. בהצלחה ביעדים
.

Daria Who

New member
מממ...

קודם כל לעבור את המבחן, שפשוט מכניס אותי לסטרס מטורף. אין לי מטרות נוספות השבוע - בעיקרון אחרי המבחן אני אראה לאן אפשר לזרום הלאה. בינתיים אתן לעצמי להישאר בשגרת לימודים-עבודה-בית. אה, וגם יש לי כמה ספרים לסיים לקרוא :) וסוף סוף יהיה לי זמן!

אשתדל לשמור על שפיות

צריכה לעשות ים של דברים ולא בא לי לזוז מהמיטה עייפה נפשית ופיזית בלי שום הצדקה יודעץת שצריכה להכין אוכל אז הזמנתי פיצה וכל פעם אוכלת משולש וזהו צריכה לנסות לאפס את עצמי דחוף , להתחיל פזיותרפיה כדי לחזק את הרגלים לעשות בדיקת דם וצילומים לידיים ורגלים ולקבוע תור לרופא מקצועי שדחיצי כי לא בא לי לראות רופאים בקיצתור צריכה לחזור לחיים מאז יום הזכרון אני לךא בדיוק חיה

תרגישי טוב, יקירתי ../images/Emo23.gif

נסי למצוא את הכוחות שיש בך על מנת לצאת, משם כבר יזוזו הדברים.

לקחתי יום חופש

ומשוטטת ברחבי התפוז כותבת ואוגרות כוחות מאמינה שמחר לא תהיה ברירה ואני אקום לעשות מעשים יום שלישי הקבוצה נפגשת בפזיותרפחיה , זה לא טיפול פרטני אלא קבוצתי בחדר מכשירים

למעלה