בוקר טוב לפורום סבים וסבתות

בוקר טוב לפורום סבים וסבתות

תודה על דברי העידוד שלכם אתמול. לאור קבלת הפנים החמימה בהחלט אכנס לפורום יותר כדי לשוחח 0גם על דברים שמחים לא רק עצובים ושוב תודה על העידוד. שיהיה לכולכם יום נעים ושמח ןרק דברים טובים כמה שאפשר.

שויי

New member
../images/Emo140.gif בונג'ורנו שולה חמדודית ולכל החמדודידידים

שיהיה לנו יום מקסים. היום אני עם הג'ונג'ונים ונוסף אליהם עוד ג'ון ג'ון חמוד, קוראים אותו צ'ילי. כלתי קיבלה אותו במתנה ליום הולדתה והוא מקסים מקסים. בפעם הקודמת יצאנו איתו לטיול והוא נמלט, החליט לעשות סיבוב עצמאי במושב. YYY איך נבהלתי... התחילו לרוץ לי תסריטים במוח... מה אומר לנסיכה כשתשוב ותראה שהמתנה
נעלמה. שולה, סיפרת שגם את מטופלת בשני כלבים,היכן את מטיילת איתם?

dlia2004

New member
בוקר אור, בוקר טוב, בוקר של חיוך

חייכו והיקום יחייך אליכם

איזה צ'ילי יפה וואו. מזמין ליטוף.

כל כך אוהבת כלבים.
אנחנו מגדלים כבר 13 שנים את פודינג שאימצנו לאחר שבאיזה תכנית טלויזיה לילדים חיפשו לה בית . היא היתה גורה בת 3 חודשים בערך שכנראה התעללו בה ילדים כי היא פחדה מהם מאד. כשנולד נכדי הבכורהשכבנו אותו על השטיח והיא לקחה על עצמה את תפקיד האם. שכבה לידו ושמרה עליו וכך הפסיקה לפחד מילדים.

ואנחנו מתים להביא כלב חדש אחרי שהג"ינג"י שלנו

עזב אותנו , אבל נתקלים בסירוב גדול מצידו של אור שמשום מה פוחד מכל מה שזז
הילד הזה נולד וגדל עם הכלב שלנו ומאז שהכלב שלנו פרש לעולם שכולו טוב לפני שנתיים הוא פוחד מכלבים....אנחנו מאוד רוצים כלב חדש אבל מצד שני זה מהווה בעייה בקשר לאור ולכן אנחנו נחכה עוד שנה עד שנעבור לבית החדש וננסה לגרום לו לאהוב מחדש כלבים. ים לעומתו לא פוחד מכלום אז לא תהייה בעייה איתו.

batiarr3

New member
רונית- כדי להוציא את הפחד

צריך להביא גור קטן כדי שאור יוכל לשחק איתו חוצמזה אסור להוציא את המילה פ ח ד מהפה יש לומר חושש הילדים קולטים כל כך מהר את הפחד ולכן יש צורך לעדן מילקי
שלי מאד אוהב ילדים וראיתי כמה תוכניות טפול בחיות עם כלבים מסוג זה יובל ועמית חוגגים עליו מהיום שהיו פצפונים

ניסינו וזה לא הולך איתו...הוא מסרב להיכנס

לבית שיש בו כלב אפילו אם הוא גור קטן...הכלב שלנו היה פודל קטן ואור נולד איתו...לט יודעת מה קרה לו שהוא פתאום כל כל כך פוחד..תיצחקי אבל הוא פוחד מעוד כל מיני יצורים זוחלים למינהם...מקווה שיעבור לו.

WOW הזכרתם לי קטע עם הנכדים שלי מאתמול../images/Emo108.gif

לפני כחודשיים הבת שלי קנתה חתולה
שמנמנה אפורה,במחיר כמעט 500 ש"ח והיתה מאד נוחה לילדים , נתנה ללטף לא סרטה, בקיצור מאד ביתית, הבת שלי אחרי תקופה קצרה השאירה אותה בחצר, כי בתוך הבית לא היתאים לה בגלל החול והארגז, הילדים מאד נקשרו אליה , יום אחד היא נעלמה או גנבו אותה, אתמול מתקשרת מהצהרונית ואומרת שאופל נכדתי זיהתה את החתולה
האובדת . מיד בתי נסעה והביאה אותה , אך פחדה כי היא שורטת, ומתנהגת מןזר,
הנכד הגדול קפץ משימחה שנודע לו דבר החזרתה, שישו ושימחו
חה חה חה אני נשרטתי ביד ולא רציתי שוב את הבלגן עם חתולים - אוכל ליכלוך טיפול......החתול אפילו לא רצה להכנס לחצר למרות שהביאו לו נקניק ושתיה. מה מסתבר שזאת לא החתולה שלהם, ובכלל זה חתול
חה חה חה כאשר הודענו לילדים שזה לא החתולה , אופל פרצה בבכי
אחר כך החתול ברח. והילדים הישלימו עם הרעיון שזה לא שלהם.

שויי שךום ראיתי רק עכשיו את התשובה

אנחנו גרים בהוד השרון בצד של מגדיאל ושם איפא שנשארו עדיין מעט שדות ועצים לרפואה אנחנו מסתובבים. יש לנו רוטינה קבועה אני מוציאה בוקר מוקדם ובעלי מוציא צהרים וערב.

אני 60

New member
שולה, ענית לשאלתי מלמעלה על מקום מגוריך.

אני מנתניה. -שלום-ית

שויי

New member
../images/Emo13.gif היי סבתא שולה

וואו
אתם גרים במקום מקסים... שדות... עצים... כלבים... יש לי קשר רגשי למגדיאל.. אפילו לא ידעתי שהיא ממשיכה להיקרא כך. ואני רוצה להודות לך על הנושא שעוררת בפורום
אמנם, אולי הוא יצא מגבולות המקרה האישי שלך, אך הוא נוגע לכולנו. שיהיה לך יום נפלא.

אני כמעט נולדתי שם...

כל חיי עד שעברתי לאלפ"ש גרתי בצמוד למגדיאל , בקצה של כפר סבא, וכל זיכרונות הילדות שלי משם.

למעלה