בוקר טוב למשכימי קום וגם לאלה

בוקר טוב למשכימי קום וגם לאלה

שאוטוטו יקומו ליום חדש
בחיי שמריחים כבר את החג באויר

../images/Emo42.gifבוקר אור המסיים שנה../images/Emo142.gif../images/Emo141.gif../images/Emo39.gif

מסתיימת לה היום שנה וכבר בפתח השנה החדשה. יום ארוך עוד בפני . זה בגלל שאינני מארחת....
אז אני אלך לעבודה ומשם אמשיך למטבח להכנות של הארוחה מחר בערב. מתכננת גם לצרף לכל צלחת ברכה אישית, שעדיין לא הכנתי כמובן. שיהיה לכולנו יום קסום וערב נפלא

בוקר טוב לערב ראש השנה תשס"ט

בוקר של הכנות לקראת ארוחת ערב החג - יום של חשבון נפש .... מה אקח איתי לשנה הבאה ועל מה הייתי מוותרת ומשאירה מאחור... שיהיה לכולנו יום נעים

batiarr3

New member
בוקר טוב|שמש{חםםםם

בלילה בלילה קצת לפני שה-
זרחה שבתי מקניות בסופר (השלמה לימים הסגורים) איזה כייף שהיה פתוח כל הלילה ממליצה בחום ובשמחה על פתיחת הסופרים בלילות כרגע הייתי במאפיה ומשם חלות הבאתי וזהו אז עכשיו נאחל שנה טובה מאושרת בריאה ומתוקה לכולם שיתגשמו כל המשאלות

שויי

New member
../images/Emo8.gif בורק הבוקר הזה

ומתקדם לתחילתו של חג זוהר. אמיגורו החזאית, ממרומי אחוזתה, עוד לא נתנה את המילה האחרונה, אני מתנבאה שהערב הגשם יתאפק
ולא ירטיב את החוגגים תחת כיפת השמים. הספירה לאחור התחילה אצלי כבר בלילה ולא נתנה מנוח
לצלילי הדייג התהפכתי וקמתי וספרתי וקראתי ועוד מעט נדע מה יעלה בגורלה של המנה הראשונה
בארוחה הראשונה של השנה החדשה

batiarr3

New member
גורלה נחרץ כבר

הדייג גמר אותה בלילה חה חה חה חה חה חה

dlia2004

New member
בוקר טוב של ערב ראש השנה, נוסעים להתארח

לארוחת חג אצל בת של חברים,החברים מגיעים מהארץ, כך שנוכל לחוש קמעה באווירת החג. שנה טובה מתוקה ועטופה בבריאות ואהבה, חיבוק גדול וחם לחברי וחברותי בפורום.

למעלה