בוקר טוב למועדון ה

בוקר טוב למועדון ה ../images/Emo96.gif

סוף סוף הצלחתי להיות הראשונה. יום נפלא לכולם.

מרוב התלהבות שכחתי

את הדיווח השבועי על זיו ונגה. אז אתמול הייתי שם במקום היום, ומצאתי אותם זוחלים חפשי בכל הבית, בלי שטיח ובלי שמיכה. קיבלו אותי בחיוכים גדולים, לאכול אותם.

דנשי12

New member
בוקר טוב

לסבתא רות ולכולם. מה קורה לנו בלילות האחרונים?? עד לפני כמה ימים היינו ישנים כל כך טוב, ופתאום אייל התחיל להתעורר באמצע הלילה כמה פעמים. הבעייה שהוא מצליח לצאת מהמיטה שלו, והוא פשוט מסתובב בחושך בבית ובוכה
הולכת להביא קפה דחוףףף

סמדרא

New member
בוקר ../images/Emo96.gif

עוד לפני ששתיתי את כוס ה
הראשונה כבר חשבתי על השניה. איזו עייפות. אחרי התאוששות מסיפור הקקי של הילה אתמול, מחכה לראות איזה הפתעה יביא היום הזה. כל יום הוא יום חדש עם התפתחויות בגיל הזה (אוטוטו שנה). שיהיה לכולם יום נפלא.

מיכל @

New member
בוקר טוב ../images/Emo42.gif

יובל מרגיש יותר טוב, והאנטיביוטיקה נכנסת לו לבטן עם בקבוקי פורמולה, אז הכל שפיר.
עומרון מתוק מתמיד. כל יום גילוי חדש. הוא פשוט מדהים אותנו לאחרונה. מבין כל כך הרבה וכל כך מתוחכם...

נעמיא

New member
בוקר טוב../images/Emo42.gif

מזל-טוב לאבא ירון. לי היה יום ממש קשה אתמול עם הילדים, הם באו עצבניים ,רבו על כל דבר. הם התחילו עם RESLING אבל ממש-קופצים חונקים אחד את השני-ומבסוטים,עד שנגמר בבכי כמובן. מאיפה הם למדו את זה?? אוי... יום נעים. ואני מתגעגעת לקרן 1

keren1

New member
משהו קרא לי?????

אז הודות לציפור קטנה ואדומה הבנתי שהגעגועים הם הדדים. אני אני בבית! כבר שבוע וחצי!! השבוע עם דניאל (והיא מעסיקה אותי בשיפוץ כונניות ומראות). ממש בוסית קשה !!! שבוע הבא שני ומתן מצטרפים לחגיגה. ואני מקווה שזאת באמת תהיה חגיגה. חוץ מזה העגלה (המחשב הביתי) נתקעת חופשי!!! ובלי ADSL לכן הגיחות הן קצרות מדי. נשיקות נשיקות וחיבוקים לכולם.

מיכל @

New member
קרן!!!! ../images/Emo24.gif

קייטנת קרן עובדת לפי התוכנית?
נשמע ממש מסובך. איך עושים את זה ולא משתגעים?

keren1

New member
איך עושים את זה ולא משתגעים????

אמממ.. .בינתיים אני רק עם דניאל אז התשובה המלאה תצטרך לחכות עוד שבוע. אבל בינתיים ישנים צהריים חחחחח....

נעמיא

New member
אהובתי!!!!!!!!!

צריך להזכיר לך להכנס???????? אה???? אה????? שלא יקרה שוב,ברור??? מתה עלייך!!

נעמיא

New member
יפה,המבחן לאורך זמן.....

אחרת לא תקבלי פה
ו..
ו...
וההפסד יהיה שלך....

Agata

New member
קרן (משם)

אני יודעת שבתוך כל מה שקרה זה כאילו נשכח כאן, אבל בכל זאת, מה קורה עם ליהיא והדלקת באגן? העניינים הסתדרו? מקווה שכן,
חגית.

בוקר טוב

ליאם עדיין עם חום ולפיכך מבלה עוד יום עם אמא בבית. לורי לעומת זאת, הלכה לגן , ואבא מספר שהילדה זורחת מכל תשומת הלב הבלעדית. שיהיה לכולנו יום יפה

gilal

New member
בוקר../images/Emo42.gifלעייפות/ים

אני הרוסה. נעה, מסכנה שלי, מרגישה לא טוב והתעוררה ים פעמים בלילה. נאלצתי להרגיע אותה על הידיים ולבסוף היא נרדמה במיטה שלנו. בעלי לקח אותה לרופא הבוקר ואני מחכה לשמוע מה יש לה. במהלך הלילה היא היתה מנוזלת בטירוף אז שמתי לה טיפות אף ואף קל וטיפות אקליפטוס על הסדין, נראה לי שזה עזר לה קצת ופתאום באמת הלילה היא התחילה להשתעל שיעול יבש. אני מקווה שהכל בסדר איתה.

למעלה