בוקר טוב לכם ואני כבר מקיחה את סוף השבוע

גלי130

New member
בוקר טוב ליום נפלא

אני כבר השלמתי עם העובדה שאינני טובה בבחירת בן זוג לאור הבחירות שעשיתי בחיים שלי. אין לי רצון לפתח קשר ולגלות שאני שוב אצטרך להיות כתף (וכל הכרוך בכך) ולבסוף אגלה כמה ויתורים אני עושה בשביל זוגיות. אני חיה את חיי כפי שאני מתכננת לי מבלי להתחשב באיש וההרגל עושה את שלו. באין זוגיות תקופות ארוכות לא נראה לי כי הגיוני להכניס מישהו לחיים משותפים. כך שגם אם לפעמים קצת חסר יש לשקול את הפלוס והמינוס. אני ממשיכה בחיים מתוכננים עפ"י צרכי שלי ומותרת על זוגיות. אפשר גם לבד ולהצליח. ואם יקרה נס (חלילה) נראה אז מה לעשות.

שוש אור

New member
בוקר טוב גלי

שני דברים: 1. התגובה אינה בשרשור הנכון ולכן אולי כדאי לבקש שתעבירי אותה לשרשור הנכון ולמחוק אותה מכאן, רק למען הסדר הטוב [לא הכרחי] 2. כתבת "...ואם יקרה נס (חלילה)..." למה "חלילה" על נס? [שיח', זה לא הנס של עלית או רד מאג.... למען הסר ספק
] אני לא הבנתי ...

שוש אור

New member
בוקר של אור לכולם

אכן, כבר אפשר להריח את הסופש הממשמש ובא. ולי נכון יום ארוך ארוך ארוך. יום שהתחיל הבוקר בשעה 06:00 ויסתיים רק מחר בשעות אחה"צ המאוחרות. ואתם בוודאי [
] תוהים מדוע .... אז אספר לכם [טוב נו, הרי הייתי מספרת בכל מקרה, לא?
] מחר בבוקר אנו יוצאים לרכיבה באזור מדבר יהודה- נחל פרצים. יוצאים מנהריה בשעה 03:00 בבוקר, נפגשים בדרך לקפה ובשעה 08:00 כבר יוצאים לרכיבה עצמה. [נדמה לי שכבר כתבתי על זה .... לא נורא.... תסלחו לי, הכל בגלל הגיל] ויוצא ששעות הערות שלי יתארכו ויימתחו עד מחר. מזלי שאינני נוהגת את כל הדרך, כך שאוכל לישון בחלק מהדרך לשם וכמעט את כל הדרך חזרה. מאחלת לכולנו סופ שבוע נהדר, אם יהיו פה דברים טעימים, תשמרו לי משהו קטן בצד, ומבטיחה לחזור עם חוויות בשבת. להתראות ויום כייפי שיבוא על כולנו, שוש

ronaofir26

New member
בוקר טוב - צעד לפני סופ"ש

מחכה מאד.......כיוון שבני וכלתי המדהימים מגיעים אלי לסופ"ש וזה כייף גדול מאד. אומרים שיהיה לנו סופ"ש גשום - זו בשורה משמחת אחרי כמעט קיץ שהיה לנו בשבועות האחרונים

בוקר טוב לעולם

זה מה שקורה כאשר
מעורר לא מעיר אותי זה מה שקורה כאשר אתמול נסעתי ב
להסניף את כל ה
שיש בעיר הגדולה ת"א והכי הכייף היה להסניף את אלישע שגדל מיום ליום וזה ממש כייף. יום נעים לכולם

Sודית

New member
היום נר שלישי לחנוכה - מי מדליק? מי מברך?

מי מביא סופגניות....סביבונים..... שיהיה לנו המשך חג שמח.

הדלקתי ב3.30 אחר הצהריים... ושיחקתי עם אוסף

הסביבונים שלי (בזמנו הייתי "משוגעת" על סביבונים ואספתי כמה וכמה וכמה....) ועדיין אני לבד ובלי כלום לעשות. כל הבוקר שכבתי במיטה. (ומה יש לעשות במיטה חוץ מ...... וחוץ מלישון ולהקשיב לרדיו המחורבן ולצפות בטלויזיה חסרת הטעם בין שינה לשינה). אין לי חשק להתנדב לכלום (כמעט. יש חווה לשיקום סוסים שהתעללו בהם, ואני הלא אוהבת בעלי חיים אהבת נפש. בחווה הזו גם משתמשים בסוסים, המשוקמים קרוב לודאי, לטיפול בילדים עם בעיות. אז הם רוצים מתנדבים ומתנדבות ואיך אני??? ובכן, עדיין לא נסעתי לשם. צריך לקחת רכבת. צריך לטרוח.) בקשר לעבודה, מוכנה לתרגם, אבל לא נותנים לי טקסטים.... נפגשתי עם גבר או שניים, להכיר. החארות, לא מצאתי חן בעיניהם. האמת, גם הם לא בעיניי. 2 החברות שלי - אחת חולה ורוצה להיות עם עצמה, השניה תמיד תמיד עסוקה בעניניה. האמת, גם יש בינינו שוני גדול. במוצא, בחינוך בבית, בטעם. עם החברה הראשונה יש יותר דמיון, יותר הבנה, אבל היא חולה....

למעלה