בוקר טוב לכל חברי ה

נורית44

New member
בוקר טוב לכל חברי ה../images/Emo82.gif

שמחה לפתוח בבוקר זה את הפורום הניפלא בוקר טוביום נעים ומוצלח שיהיה לכולנו נעים ומשמח לכנס לפורום הניפלא , לקרוא את כל אשר ניכתב מהחברות והחברים ולהביט בכל אותם הקישורים היפים שמצורפים תודה לכל החברות והחברים
נורית
מצרפת מצגת שלושת המסננות

נורית44

New member
../images/Emo140.gif../images/Emo91.gifקיצור כתובת

קישור לאתר שבו ניתן לקצר כתובת ארוכה עדין לא ניסיתי אך מצרפת לפורום נורית

עמליה3

New member
מצטרפת לברכת הבוקר.

רוצה להספיק לאכול(אחרי הצעידה) ללכת לשחות וכושר וללכת ללימודים. והיום הקורס עם אפריים סידון- הומור. אז שיהיה זה יום מחוייך.

sitvaniyot

New member
ובוקר מחויך גם ממני

לכל המקיצים, שיהיה יום נפלא. מאחלת לכם יום עמוס מלא עיסוקים מענינים. ובתיאבון, כתוספת למרק.

מי רעב

סופגניה עם שוקולד בתנור, חומרים ,[20 כדור] קילו קמח מנופה, 1/2 כוס סוכר, 3 ביצים, 1/2 חבילה מרגרינה,נמסה, כף שמרים או 1 שמרית, 1 אפיה, 4 כפיות קוניאק,או ברנדי, מים כ2 כוסות לפי הצורך, הכול יחד לעשות כדורים ,ולתפיח כחצי שעה

כך זה בפנים ניראה

לפתוח עמט כול כדור ולדחוף לבפנים קובית שוקולד , או מעט שוקולד ציפס ולסגור לכדור לניח בתבנית כחצי שעה ולתנור לכ15 דקות עד קבלת גוון חום, חום בנוני כ180-190 מעלות, להכין מעט שוקולד, כ20 ג"ר מרגרינה רבע כוס מים, כ 200 גר שוקולד מריר להמיס על האש לאחר הוצאתם מתנור ,לצפות אותם בשוקולד

עדנה14

New member
נורית, יפה מאוד ומוכר, אך

תמיד נחמד לקרוא דברים מענינים שוב, אפילו שאתה מכיר. וולגבי הרכילות, אינני יודעת מי מרוויח מרכילות ואת מי זה משרת. זה רק יכול לגרום לא טוב לאף אחד. עדנה

נעמה53

New member
|טצהריים טובים לכולם, עדנה, הרכילות

היא משהו טבעי בחברה, ונובעת מסקרנות לגבי הזולת. כמובן, אם זו לא רכילות מזיקה ולא נעשית מכוונה רעה. לאה גולדברג אמרה באחת ההרצאות שלה שגם בספרות יש פיתוח של אותה התעניינות בזולת שיש ברכילות. השאלה היא כמובן הכוונה, הזמן,המקום ולמי נאמרת הרכילות. אם התכוונת לרכילות רעה ברור שאת צודקת. הכול יחסי כנראה. הימים היפים מתחילים לעצבן קצת, והאוויר יבש. אבל מחר הבטיחו לנו גשם סוף סוף. בינתיים מזג האוויר נוח לתוכניות הפרטיות שלנו, אבל רוצים כבר גשם. המשך יום נעים לכם, נעמה53

erika6

New member
היי לכולם וערב טוב

כל היום הייתי מחוץ לבית ועכשיו אני אתכם תודה לכל הכותבים מצגת מאוד מענינת על דובאי

yaely2

New member
מנהל
ערב טוב לפורום הנפלא ../images/Emo77.gif../images/Emo28.gif

ערב טוב חבריי וחברותיי
מקווה שכולם בריאים ושלמים, ואם זה אכן כך אז אנא נצלו את העובדה וכתבו יותר כדי שכולם ייהנו ויבריאו. המצגות נפלאות ואפשר להוסיף עוד הודעה עם התייחסות או סיפור או כול דבר אחר זה יוסיף המון. שלום לכול אלה שנכנסו וכתבו היום, רק חבל שלא הצלחתי לגלות מי דיבר על רכילות ומה היה כתוב אולי הייתי גם אני מתייחסת. רוצה לספר לכם משהו על הטיול של אתמול. סיפרתי שהיו המון מדרגות לרדת ואחר כך היינו צריכים לעלות את זה. כשיצאנו מהמערה (שגם בה היו מדרגות) ראינו בצד המדרגה כתוב "נותרו לך 154 מדרגות שהם 150 קלוריות, ששוות לאכילת בלינצ'ה אחד עם גבינה.
לאחר 20 מדרגות היה כתוב "נותרו לך 130 מדרגות שהם 126 קלוריות השוות לגביע יוגורט אחד. בקיצור עברנו דרך הנקניקיה ודרך תפוח העץ ובסיום המדרגות היה כתוב בגדול "עברת את כול המדרגות שהן מבחינה קלורית שוות ערך למנה פיתה עם פלאפל. האמינו לי רק בשביל זה היה שווה לטפס.

yaely2

New member
מנהל
../images/Emo52.gifשכחתי להמליץ ללחוץ על התמונה

מלכה 5

New member
ערב טוב, אכן דובאי מקום

יפה, עושה חשק להנפש שם. מצרפת מצגת נחמדה, מקומותיפים בעולם.

עדנה14

New member
נעמה, יש אנשים שזה לחם חוקם

ולזה אני התכוונתי במובן השלילי, נכון שפה ושם מדברים , אבל כשזה הופך להיות הווי, אז זה יותר מידי. מקווה מאוד שיהיה מחר גשום, מספיק כבר עם החורף הקר והיבש. עדנה

למעלה