בוקר טוב לכל האנשים הנפלאים בפורום

sunny8

New member
בוקר טוב לכל האנשים הנפלאים בפורום ../images/Emo140.gif

ויום נעים עד כמה שניתן במזג האויר המחניק והמגעיל הזה! עדיף להישאר בחדר ממוזג ולא לצאת החוצה.

zahav2007

New member
בהחלט עדיף,אך אני צריכה לצאת דווקא בשעות

הכי מגעילות של היום,לעשות דוג סיטר...
אין מה לעשות...עברנו את פרעה ,נעבור גם את זה!

zahav2007

New member
חוץ מזה,שזה למטרה טובה ונעימה...../images/Emo107.gif../images/Emo23.gif

sunny8

New member
תקחי איתך משהו לשים על האף והפה ....

כדי שאם תרגישי שריפה בקנה הנשימה תוכלי להקל על עצמך.

ע ו פ ר ה

New member
בוקר נפלא לכולם../images/Emo220.gif

הדיסק של אתי אנקרי "ים" מתנגן ברקע. היום אני פותחת קבוצת מדיטציה. כרגע על רקע הדיסק אני רושמת לי דברים אותם אני רוצה לומר בתחילת הפגישה. אני קצת מתרגשת, כי עד כה עשיתי מדי פעם פגישות כאלה, אבל מעולם לא ביקשתי עליהם כסף והפעם החלטתי לפתוח קבוצה שתיפגש פעם בשבוע. אפילו תליתי תמונה של טלאים שעשיתי לפני מספר שנים, בתוך הקליניקה. עשייה של דברים חדשים, כמוה כמו טיול בארץ חדשה. התרגשות, התפעמות מהמפגשים החדשים - רעיונות חדשים, מדיטציות חדשות (אני כותבת אותן), אנשים חדשים ושמחה בלב. שיהיה לנו שבוע נפלא, יום טוב ואהבה בלב. באהבה עופרה מנחה בדמיון מודרך, NLP, פרחי באך וביורוגונומי

zahav2007

New member
צהריים לא כל כך מוצלחים...../images/Emo10.gif

היום היתה הפעם הראשונה שעשיתי את הדוג סיטר,וכבר היתה תקרית לא נעימה לצערי... הוצאתי את הגורה (היא לא כזו קטנה,אל תטעו!)החוצה לעשות את צרכיה,ואחרי כמה דקות הליכה,היא תפסה חתיכת חרא(סליחה על הגועל)יבשה והכניסה לפה לאכול...ואז תפסתי לה את הפה כדי להוציא לה את החתיכה,והיא ממש נאבקה איתי
עד שפתאום הרגשתי את השן שלה ננעצת לי באצבע,והיא גרמה לי ממש לחור והתחיל לרדת המון דם! ובדיוק בעלי התקשר,ובלאגן...אני צריכה להשתלט עליה מצד אחד,מצד שני לעצור את טפטוף הדם הבלתי פוסק,ומצד שלישי להתמודד עם בעלי שהיה היסטרי כתוצאה מה"נשיכה"... סתם לא נעים,ובמיוחד על הפעם הראשונה ככה... אבל לא נורא,עברנו את זה!ואני מקווה שכל פגישה היא תתרגל אליי יותר ויותר! טוב בי בינתיים והמשך יום נעים לכולנו! תשתו הרבה מיים...
(זה הכי קרוב למים) יאללה ביי

בהצלחה עפרה../images/Emo24.gif

איזה יופי, אני מאחלת לך שתצליחי בפתיחת קבוצה זו, בלי לחץ, אני מאמינה ביכולות שלך להצליח.

litzuf

New member
צהריים טובים...

אני עכשיו הולכת לבלות יום כייף עם הילדה.... הילד הגדול בטיול עד תשע בערב.. ואנחנו לבד.. הבעל יצטרף יותר מאוחר.

עופרה,../images/Emo45.gifבשעה טובה ומוצלחת!

הלוואי עליי, מי יודע? אולי אצטרף פעם?!

למעלה