בוקר טוב לכולנו.ובקשר לצאט אני מעלה

shy-1

New member
בוקר טוב לכולנו.ובקשר לצאט אני מעלה

תמונה של הצאט,ובא מראה חץ (אדום/צהוב), את המלבן שבו יש לרשום את המילים ``הורים למתבגרים`` ,על מנת שנגיע כולנו לאותו הצאט.

AYELET1

New member
שי תודה :) ! אולי אתה מוכן להוסיף

גם חץ למקום בו אמוריםם לרשום שם ואחרי זה ללחוץ ENTER? וכמובן שהתמונה תעלה בעתיד לדף תכנים/קהילה או WHATEVER

shy-1

New member
כן כבר מוסיף לאותה התמונה,

וכנראה באמת אקספלורר 4 יורד מהפרק. אפשר לעשות הכל ללא בעיות באקספלורר 5 . ולגלי,איני יודע היכן מורידים אקספלורר 5 , אך כל חנות או נער חובב יש לו אותה,והשידרוג לוקח דקות, אז הפעילי את קיסמך ומצאי לך מתקין. SHY

shy-1

New member
היי,ההתחברות לצאט שלנו,

יש ללחוץ על על כפתור הצאט אצלנו בפורום,או בתפריט הראשי. לאחר מספר שניות כשהצאט מועלה,יש להכניס את הכינוי איתו אנו מעונינים להופיע, במלבן הארוך למטה (מסומן בחץ (אדום/ירוק). ולאחר מכן, במלבן למטה מצד שמאל, אנו רושמים את שם החדר אליו אנו רוצים להכנס (או ליצור), ``הורים למתבגרים`` . לא צריכה להיות בעיה אם משתמשים באקספלורר5 או 5.5 . בהצלחה SHY

bimbo.

New member
כניסה לצ`ט

שי, העליתי את התמונה כמו שכתבת, והסמן לא מצליח להכנס לאף שורה. מה לעשות?

bimbo.

New member
עכשיו אני לא מצליחה להעלות

את התמונה שהכנסת. נראה שמשהו כאן לא בסדר, אם כי יש לי אקספלורר 5

שדמה

New member
שעות אני בהמתנה וכלום לא קורה תקוע

מה יהיה אקספלורר 5 יש לי הכל יש לי.. וזה כל הזמן נתקע.

שדמה

New member
שי בצ`ט הרגיל בעמוד הראשון בפורום

התבקשתי להסכים להוריד תוכנה מסוימת מזה? לאיודעת למה ואיך? ולמה כאן לא צריך.. אוף וזה כל הזמן נתקע ולא נטען.

shy-1

New member
שדמה,ישנן תוכנות שחייבות להיות

אצלך במחשב, על מנת שהאתר יוצג כהלכה. DIRECTX7 WINDOW MEDIA PLAYER ואולי עוד כמה.בדרך כלל כשאת רוצה להכנס לאתר, והאתר ``רואה`` שאת חסרה תוכנה מסויימת הוא מציע לך להתקין את התוכנה. יש אתרים שצריך להזהר מהם, איני חושב שתפוז אחד מהם. בהצלחה SHY

שדמה

New member
שי WOW איזה מזל שיש לי אותך כאן

המון תודה אני מטבעי חשדנית אז הפעם זה היה לטובה, תמיד אני מקטרת על הדפקת הפעם חייכתי.

שדמה

New member
אוי איזה קוקוריקו אני ...נו באמת..

חזרתי וקראתי את הודעתך ואתה אומר שאינך חושב שצריך להזהר ואני קראתי כן להזהר נו באמת...הסניליות שלי זה משהו..אכן דפקת!

למעלה