בוקר טוב לכולן

בוקר טוב לכולן ../images/Emo24.gif

אתן זוכרות (או אולי לא
) שחיפשתי אלבומים מעף עם שמרדפים? אז מצאתי אלבומים מעץ אבל בלי שמרדפים, ובדיוק בגודל שאני רוצה. אני אולי אקנה שמרדפים, או שאעשה על קנסונים/בריסטולים ללא חומציות. אבל השאלה השאלתית שלי היא ככה: איך אתן בוחרות איזה תמונות לשים? האם בעידן המצלמות הדיגיטליות, שכל הזמן מצלמים ומורידים למחשב, ואז שרוצים לעצב אלבום, מתחילים לבדוק את התמונות שרוצים לאלבום, ומגיעים לכך שבוחרים המון תמונות לפיתוח? פשוט אני כבר מזמן פיתחתי תמונות לאלבום, אבל כמובן שזה לא מספיק, כי מאז הוא כבר גדל בעוד שנה בערך
, ולכן נאספו עוד ועוד תמונות, ועכשיו שלחתי דיסק לפיתוח תמונות עם כ- 400 תמונות!!! (מה זה חתונה?!?
) אומנם התמונות לא ילכו לאיבוד ולא יזרקו, אבל השאלה היא איך בוחרים תמונות לפיתוח, או בכלל לעיצוב אלבום? לציין שמדובר באלבום לילד בן שנתיים. נראה לי שאני הולכת לשחות בתמונות
אשמח לקבל קצת הארות לגבי גישה וצורת עבודה נכונה, שלא אלך לאיבוד לגמרי.
לכולן

newKiticat

New member
למיין

אחרי תטבעי. לא צריך לבחור כל תמונה. ואם לדוג' התמונות דומות- אפשר לוותר. אפשר תמיד להדפיס בגדלים קטנים יותר- וליצור קולאז'ים מרוכזים. לא כל תמונה צריכה להיות מודפסת בגודל רגיל/גדול. ואם זה סה"כ אלבום לילד בן שנתיים- באמת שלא צריך להיות יותר מ-150 תמונות לטעמי. (ואני עוד מולטי פיקטור סקרפר...)

נילקי1

New member
אצלי יש תמונות מיוחדות (ומעטות) באלבום מעוצב

והשאר (אם בכלל אני מדפיסה, בדכ לא) באלבום כיסים אני לא רואה באלבום המעוצב משהו שאמור לתעד את חייו של הילד אלא מתמקדת בדברים מיוחדים שבא לי להדגיש וליצור עיצוב סביבם או כי התמונה יפה או כי יש סיפור מאחוריה

שלא יובן אחרת.. אין מצב שאשים את כל כמות

התמונות האלו שפיתחתי (הלוואי והיה אפשר, כי הן יפות)... אבל מכיוון שלא ידעתי מה לפתח. וכאשר בחרתי מה לפתח, אני ישר התחלתי לחשוב בזמן בחירת התמונה, אכתוב ככה ויעשה ככה, עכשיו צריך רק ליישם את זה... וכמובן שוב לבדוק... אוף... כמה מצלמים עם הדיגיטלית שכבר קשה לבחור תמונות.... למה הכל רץ בראש לפני שמתחילים לעבוד, ושבאים לעבוד על הדף, פתאום הכל פתאום נעלםםםםם

למעלה