בוקר טוב לכולן, ושאלה בנוגע לשיעמום

מיכל צ

New member
בוקר טוב לכולן, ושאלה בנוגע לשיעמום

טוב אז ככה, הילדים שלי בני שנה ותשעה, הם נמצאים במעון משבע וחצי עד שלוש וחצי. השאלה שלי היא לגבי השיעמום בשעות אחר הצהריים. הם לא משחקים בחדר שלהם יותר מ-10 דקות. זה כמובן מקשה עלינו בשעות האלו. שאלתי היא מה המשחקים המומלצים לגיל זה? (אנחנו חשבנו שהסיבה לכך יכולךה אולי לנבוע מזה שאין לנו משחקים שמתאימים לגיל שלהם, או מכך שהם כל היום במעון משחקים ולכן אולי כשהם באים הביתה הם צריכים קצת חופש מזה????- מה נראה לכן? תודה ושבת שלום.

lili5674

New member
משחקים...

גם בנותי הן בנות שנתיים וחודש ולא מזמן התחלתי לראות שיש מגמת שיעמום בשעות אחה"צ והחלטתי כמוך לפנות למשחקים חדשים ולהלן רשימה חדשה לגיל החדש: מקום ראשון - לוטו - כל סוג של לוטו, יש כאלו מאוד זולים - הלוטו הראשון שלי ויש כאלו יותר יפים או מעץ שהם יקרים. הכל מקרה כל לוטו תופס. דומינו - אולי הם עדיין קטנים לזה אבל אוטוטו הם מוכנים לשחק בבדומינו - אני כבר משחקת עם הבנות והן מתות על זה. כמובן שכל משחקי הבובות - (גם לבנים) להכין לבובות לאכול ולהשכיבן לישון ועגלה וכל עניני הבובות, זה מאוד חשוב גם לבנים. לצייר - לצייר הרבה, תקני צבעים, ופשוט תתני להם. מדבקות - הבנות שלי מתות על זה. תהנו לילי

sharonmx

New member
קצת רעיונות

גם לי יש בת שנה ו-9 בבית, והמשחקים שהולכים אצלנו הם: דף A3 עם צבעים ותכנית כבקשתך-"אמא תציירי לי פרפר/בלון/שמש...." מדבקות- להיט, אפשר לקשט את הציורים מגה בלוקס "סברס"- מין קוביות עם קוצים שמחברים, עולה 40 ש"ח לצנצנת גדולה ולהיט רציני פאזלים- גם מעץ- כאלה עם שקעים שצריך להכניס את הצורה המתאימה למקום, וגם כאלה מקרטון עם 2-5 חתיכות שצריך לחבר. בובות- עכשיו הבת שלי מאוד עסוקה בלחתל, להאכיל ולנדנד בעגלה את הבובה התורנית... ולפעמים- הם צריכים גם לנוח. אז לא מזיק מדי פעם 1/2 שעת טלוויזיה/DVD להורדת הטורים.

taku

New member
רעיונות...

צבעי ידיים וצבעים אחרים למיניהם, אפשרי על בריסטול ענק, מדבקות והדבקות על בלונים או על קלקרים (אצלנו עשינו עבודות של מדבקות על חמסות מקלקר), יצירת פרצופים (יש מדבקות מתאימות)על ביצי קלקר, הדבקת עלי שלכת שאספנו ביחד עם דבק רגיל על ניר A3 רגיל (למדנו על הסתו), חוברות של הדבקות בכל מיני נושאים (הולך נהדר אצלנו), הכנת עוגיות, תלית כביסה על חבל שקשרתי בין שני כיסאות (השקעה לעתיד). עכשיו יש מזג אויר נחמד להפרחת בלוני סבון (אני יושבת איתן מתחת לבית ואנחנו מפריחות בלונים של סבון(אפשר גם באמבטיה). הכל כיד הדמיון, רק שיהיה מעניין. בהצלחה!

למעלה