בוקר טוב לכולן - אתמול הייתי בחתונה

דנדי333

New member
בוקר טוב לכולן - אתמול הייתי בחתונה

בסטואה . הסיבה שלא עדכנתי מראש ושאלתי מי מעוניין בפרטים היא המצב הבטחוני , פשוט לא היה ברור אם חבר שלי ישתחרר מהמילואים . בכל מקרה אני אעדכן כאן חוות דעת , גם אם אין דורש , למען הדורות הבאים . אז ככה , המקום מאוד מיוחד , שונה מאולם סטנדרטי . העיצוב נקי ולבן , בנוי ברמפות ומשופע במדרגות , עשוי להיות קצת מורכב עבור מבוגרים , אבל לא ניכר שהייתה בעיה כזו . קבלת הפנים היא באווירה פאב עירונית , אוכל בכמיות קטנות אבל מעולה . בהמשך נתפתח מסך בד שחושף את כל האולם . אחרי שיורדים אליו , יורדים החתן והכלה , במדרגות , מאוד מרגש . האוכל והקינוחים היו מעולים והשרות אדיב מאוד . רחבת הריקודים מרווחת מאוד והברים תפקדו מעולה . את יעלות אנשי המקום גילנו כשנשברה כוס על הרחבה ותוך שניות מיהרו לשלוח מישהו עם מטאטא , חשוב מאוד בעיקר לאור העובדה שהרבה בנות כבר היו יחפות . משני צדדי האולם יש מסכים שהקרינו תמונות של בני הזוג מהחינה . העיצוב שהם בחרו היה נקי , נר אחד על השולחן וזהו ובמקום הזה לא צריך יותר מזה . גם החופה הייתה נקיה , יפנית סטנדרטית לבנה . החתן לבש חליפה מיוחדת ונעלים מגניבות אני לא יודעת מי המעצב , הכלה לבשה שמלה צמודה עם גב חשוף מאוד מיוחדת של דני מזרחי שהתאימה לגופה החטוב . לגבי אנשי מקצוע , אין לי פרטים . אם הביקורת שלי נשמעת כמו פרסומת זה אולי בגלל שהמקום מצא חן בעיני מאוד והייתי רוצה להתחתן בו בעצמי , אבל לצערי זה לא בתקציב שלנו . ולא אני לא מקבלת אחוזים . אם יש עוד שאלות , אני אשמח לענות .

arielucha

New member
אני מסכימה. מקום מדהים

אבל הפגם ההכי חשוב שהיה בישבלנו היה העיניין של הרמפות. גם לקבלת פנים יש הרבה מדרגות. דימיינו את הדודות מנסות לא ליפול..... ועזבנו את הרעיון. אבל בהחלת מקום מדהים ושונה עם אוכל טוב!

למעלה